Nomini Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Supozoni se vitrina e ndritshme dhe e bukur dhe personazhet e lezetshëm të Nomini nuk tërheqin bastorët dhe i bëjnë ata të qëndrojnë. Në atë rast, shpërblimet e tyre do ta bëjnë punën.

Nomini është jashtëzakonisht bujar në dhënien e bonuseve, duke e bërë atë një strehë për lojtarët që duan të përfitojnë më shumë për paratë e tyre në bastet e tyre eSports.

Bonuset e mirëseardhjes

Barazimi më tërheqës i faqes në internet është përzgjedhja e tij shtatë bonuse të ndryshme të mirëseardhjes, më shumë se sa ofron konkurrenca.

Për më tepër, Nomini ka një shkallë konkurruese VIP, e cila i lejon një lojtari të arrijë deri në nivelin VIP 5, me përfitime të tilla si një kufi i rritur tërheqjeje dhe një menaxher personal.

Kazinoja ka krijuar një qasje të re për t'u dhënë bastorëve bonuse të mirëseardhjes. Janë gjithsej shtatë shpërblime të mirëseardhjes, të cilat të gjitha paraqiten në formën e personazheve frutash të stilit vizatimor. Pas regjistrimit në kazino, lojtarëve u jepet mundësia të zgjedhin një nga këto personazhe frutash dhe të shijojnë përfitimet që vijnë me të.

Këtu është një përmbledhje e shpejtë e bonuseve të mirëseardhjes që mund të shijoni në Nomini.

Bonusi i limonit

Bonus50% Bonus i ndeshjes së depozitës së parë
Depozita e parë minimale20 €
Shpërblim bonus10-1000 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa e bastit35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonusi i bananes

BonusDeri në 1000 €
Shuma minimale (depozita e parë, e dytë dhe e tretë)20 €
100% Shpërblim i Bonusit të Depozitës së Parë20 €, deri në maksimum 500 €
50% shpërblim bonus (depozita e dytë dhe e tretë10 €, deri në maksimum 250 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa e bastit35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonusi i qershisë

Bonus100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
Depozita e parë minimale20 €
Shpërblim bonus20 € deri në maksimum 500 €
Basti maksimal5 €
Rrotullime falas100, 10 rrotullime çdo ditë për dhjetë ditë
Kërkesa për bast

35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

40x (për rrotullimet falas)

Bonus shalqini

Bonus1 € për të marrë 1 rrotullim falas
Rrotullime minimale falas20 për 20 € (ose ekuivalenti në monedhë)
Rrotullime maksimale falas500 për 500 € (ose ekuivalenti në monedhë)
Basti maksimal5 €
Kërkesa për bast40x (për rrotullimet falas)

Bonus Carambola

Bonus200% Deri në 50 €
Depozita e parë minimale10 €
Kthimi minimal i parave20 €
Kthimi maksimal i parave50 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa për bast50x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonus luleshtrydhe

Bonus15% kthim parash
Depozita e parë minimale35 €
Kthimi minimal i parave5 €
Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme250 €

Bonusi i mjedrës

Bonus10% Deri në 200 € Cashback
Depozita e parë minimale50 €
Shuma minimale e kthimit të parave5 €
Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme200 €

15% Cashback Javore

Ky promovim vlen për të gjitha humbjet e bëra në bastet e lojërave të kazinosë çdo javë nga e hëna deri të dielën.

Nëse një lojtar bast merr një stimul për kthimin e parave ose jo, përcaktohet nga statusi i tij VIP. Shlyerja minimale është vendosur në 5 €, ndërsa maksimumi është 3,000 €.

Ja një vështrim i shpejtë në shpërndarjen e kthimit të parave javore sipas nivelit VIP të bastit.

Niveli VIPKthim parash (%)Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme
1 (Më e ulëta)0%Nuk ka kthim parash
20%Nuk ka kthim parash
35%1000 €
410%2000 €
5 (Më i larti)15%3000 €

Bonuset e tjera

Bonusi i rifreskimit javor

Në një depozitë minimale prej 20 €, bastorët do të marrin 50 rrotullime falas si bonus. Kërkesa për bast është 40 herë më shumë se shuma. Shuma maksimale e basteve që mund të përdorin për këto rrotullime falas është 5 €.

Bonusi i rifreskimit të fundjavës

Futbollistët mund të marrin një Bonus të madh të Rifreskimit të Fundjavës në çdo depozitë të parë të bërë nga e premtja deri të dielën. Ata mund të kenë të drejtë të marrin një bonus ndeshjeje prej 50 për qind deri në 700 € dhe 50 rrotullime falas si pjesë e paketës.

Depozita minimale është 50 €, me një bonus minimal prej 10 € në dispozicion. Me këtë bonus, ju mund të vendosni një bast maksimal prej 5 €.

Kërkesa për bast është 35 herë shumën e depozitës plus bonusin. Kërkesa e bastit për përdorimin e rrotullimeve falas është deri në 40x.