Vlerësimi i librave Nomini - Bonuses

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Supozoni se vitrina e ndritshme dhe e bukur dhe personazhet e lezetshëm të Nomini nuk tërheqin bastorët dhe i bëjnë ata të qëndrojnë. Në atë rast, shpërblimet e tyre do ta bëjnë punën.

Nomini është jashtëzakonisht bujar në dhënien e bonuseve, duke e bërë atë një strehë për lojtarët që duan të përfitojnë më shumë për paratë e tyre në bastet e tyre eSports.

Bonuset e mirëseardhjes

Barazimi më tërheqës i faqes në internet është përzgjedhja e tij shtatë bonuse të ndryshme të mirëseardhjes, më shumë se sa ofron konkurrenca.

Për më tepër, Nomini ka një shkallë konkurruese VIP, e cila i lejon një lojtari të arrijë deri në nivelin VIP 5, me përfitime të tilla si një kufi i rritur tërheqjeje dhe një menaxher personal.

Kazinoja ka krijuar një qasje të re për t'u dhënë bastorëve bonuse të mirëseardhjes. Janë gjithsej shtatë shpërblime të mirëseardhjes, të cilat të gjitha paraqiten në formën e personazheve frutash të stilit vizatimor. Pas regjistrimit në kazino, lojtarëve u jepet mundësia të zgjedhin një nga këto personazhe frutash dhe të shijojnë përfitimet që vijnë me të.

Këtu është një përmbledhje e shpejtë e bonuseve të mirëseardhjes që mund të shijoni në Nomini.

Bonusi i limonit

Bonus50% Bonus i ndeshjes së depozitës së parë
Depozita e parë minimale20 €
Shpërblim bonus10-1000 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa e bastit35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonusi i bananes

BonusDeri në 1000 €
Shuma minimale (depozita e parë, e dytë dhe e tretë)20 €
100% Shpërblim i Bonusit të Depozitës së Parë20 €, deri në maksimum 500 €
50% shpërblim bonus (depozita e dytë dhe e tretë10 €, deri në maksimum 250 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa e bastit35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonusi i qershisë

Bonus100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
Depozita e parë minimale20 €
Shpërblim bonus20 € deri në maksimum 500 €
Basti maksimal5 €
Rrotullime falas100, 10 rrotullime çdo ditë për dhjetë ditë
Kërkesa për bast

35x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

40x (për rrotullimet falas)

Bonus shalqini

Bonus1 € për të marrë 1 rrotullim falas
Rrotullime minimale falas20 për 20 € (ose ekuivalenti në monedhë)
Rrotullime maksimale falas500 për 500 € (ose ekuivalenti në monedhë)
Basti maksimal5 €
Kërkesa për bast40x (për rrotullimet falas)

Bonus Carambola

Bonus200% Deri në 50 €
Depozita e parë minimale10 €
Kthimi minimal i parave20 €
Kthimi maksimal i parave50 €
Basti maksimal5 €
Kërkesa për bast50x (për bonusin dhe shumën e depozitës)

Bonus luleshtrydhe

Bonus15% kthim parash
Depozita e parë minimale35 €
Kthimi minimal i parave5 €
Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme250 €

Bonusi i mjedrës

Bonus10% Deri në 200 € Cashback
Depozita e parë minimale50 €
Shuma minimale e kthimit të parave5 €
Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme200 €

15% Cashback Javore

Ky promovim vlen për të gjitha humbjet e bëra në bastet e lojërave të kazinosë çdo javë nga e hëna deri të dielën.

Nëse një lojtar bast merr një stimul për kthimin e parave ose jo, përcaktohet nga statusi i tij VIP. Shlyerja minimale është vendosur në 5 €, ndërsa maksimumi është 3,000 €.

Ja një vështrim i shpejtë në shpërndarjen e kthimit të parave javore sipas nivelit VIP të bastit.

Niveli VIPKthim parash (%)Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme
1 (Më e ulëta)0%Nuk ka kthim parash
20%Nuk ka kthim parash
35%1000 €
410%2000 €
5 (Më i larti)15%3000 €

Bonuset e tjera

Bonusi i rifreskimit javor

Në një depozitë minimale prej 20 €, bastorët do të marrin 50 rrotullime falas si bonus. Kërkesa për bast është 40 herë më shumë se shuma. Shuma maksimale e basteve që mund të përdorin për këto rrotullime falas është 5 €.

Bonusi i rifreskimit të fundjavës

Futbollistët mund të marrin një Bonus të madh të Rifreskimit të Fundjavës në çdo depozitë të parë të bërë nga e premtja deri të dielën. Ata mund të kenë të drejtë të marrin një bonus ndeshjeje prej 50 për qind deri në 700 € dhe 50 rrotullime falas si pjesë e paketës.

Depozita minimale është 50 €, me një bonus minimal prej 10 € në dispozicion. Me këtë bonus, ju mund të vendosni një bast maksimal prej 5 €.

Kërkesa për bast është 35 herë shumën e depozitës plus bonusin. Kërkesa e bastit për përdorimin e rrotullimeve falas është deri në 40x.

Total score8.3
Përfitimet
+ Oferta bonus mirëseardhjeje
+ 3500 lojëra
+ Ofrohet luajtje e menjëhershme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming