Nomini - Account

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Bastorët duhet të krijojnë një llogari fillimisht përpara se të shijojnë atmosferën e shijshme të basteve eSports të Nomini. Ky mund të jetë shqetësimi më i zakonshëm i atyre që duan të bastojnë në eSportin e tyre të preferuar në Nomini.

Krijimi i një llogarie është hapi i parë për çdo faqe bastesh eSports. Në rastin e Nomini, është një proces i shpejtë dhe intuitiv që nuk do të marrë shumë kohë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Më poshtë është një listë e problemeve të zakonshme të llogarisë dhe pyetjeve që mund të hasin shumica e lojtarëve. Është burimi më i zakonshëm i shqetësimit për bastorët. Regjistrimi dhe kërkesat e llogarisë ndahen në seksionet e mëposhtme.

Kumarxhinjtë që duan të bashkohen me Nomini mund ta bëjnë këtë lehtësisht duke vizituar faqen e internetit.

Siç u tha më parë, procesi është i drejtpërdrejtë, kështu që do t'ju duhen vetëm disa minuta për të krijuar një llogari. Për t'u bërë anëtar në kazino Nomini, fillimisht duhet të plotësoni hapat e mëposhtëm:

 1. Hapur www.nomini.com në shfletuesin tuaj të preferuar.
 2. Klikoni butonin Regjistrohu në këndin e sipërm djathtas pranë butonit Hyrja.
 3. Përpara se të filloni procesin e regjistrimit, duhet të zgjidhni një personazh të përfaqësuar nga frutat dhe personazhi që zgjidhni do të vendosë bonusin tuaj të mirëseardhjes.
 4. Pas kësaj, mund të futni adresën tuaj të emailit, emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe numrin e telefonit.
 5. Më pas mund të futni kodin tuaj promocional dhe të pranoni termat dhe kushtet e faqes në internet. Sigurohuni që t'i lexoni ato me kujdes për të parandaluar shkeljet ose shkeljet që mund të ndikojnë në llogarinë ose fitimet tuaja.
 6. Duhet të jepni emrin, ditëlindjen, kodin postar dhe shtetin.
 7. Së fundi, duhet të jepni monedhën tuaj, qytetin, detajet e adresës dhe gjininë.

Verifikimi i llogarisë

Verifikimi i llogarisë tuaj në Nomini Casino është një procedurë mjaft e thjeshtë. Pas regjistrimit në kazino, duhet të merrni një email verifikimi të mirëseardhjes brenda pak minutash që përshkruan hapat e ardhshëm të nevojshëm për t'ju ngritur dhe funksionuar si një anëtar i plotë i Nomini Casino dhe gati për të filluar përvojën tuaj të basteve eSports.

Nomini mund t'u kërkojë bastorëve të paraqesin dëshmi të identitetit që përmbajnë moshën tuaj, informacionin personal dhe vendin e banimit. Ata mund të përdorin dokumentet e mëposhtme për ta bërë këtë:

 • Pasaportë ose ID me foto
 • Faturat e shërbimeve, si faturat e ujit ose të energjisë elektrike (duhet të jenë brenda gjashtë muajve të fundit)

Punonjësve mund t'u kërkohet gjithashtu të tregojnë prova të të ardhurave, si p.sh

 • një kontratë pune ose fletëpagesë
 • kontrata e shitjes (shitja e pronës)
 • certifikata e aksioneve (shitja e letrave me vlerë)
 • testament (trashëgimi)
 • çertifikata e fitimit/pasqyra bankare (fitimet nga lotaria/bastet/kazino)

Si të identifikoheni

Pasi të përfundojë procesi i regjistrimit, është koha për të filluar bastet. Shanset janë që bastorët janë të ngazëllyer për të funksionuar bonusin e tyre dhe për të vënë bast në shumë veprime të basteve eSports nga repertori i Nomini.

Së pari, bastorët duhet të hyjnë në llogaritë e tyre për të shijuar gjithçka që ofron Nomini. Procesi i hyrjes është i lehtë.

 1. Drejtohuni në faqen e internetit të Nomini, www.nomini.com.
 2. Klikoni butonin Hyrja në këndin e sipërm djathtas pranë butonit Regjistrohu.
 3. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.
 4. Klikoni butonin vjollcë Login dhe filloni bastet tuaja eSports me Nomini.

Si të zhbllokoni një llogari

Marrja e një njoftimi se kazinoja juaj ka bllokuar ose bllokuar llogarinë tuaj mund të shkaktojë ankth të madh. Në fund të fundit, i vë në rrezik fondet dhe fitimet tuaja. Ka shumë arsye pse Nomini mund të bllokojë një llogari, si p.sh. shumë përpjekje të dështuara për hyrje, një problem me procedurën KYC ose ndonjë shkelje të Kushteve dhe Kushteve të tyre.

Në këtë moment, bastorët ndoshta po pyesin se çfarë mund të bëjnë për t'i hapur llogaritë e tyre. Këshillohet që të kontaktoni Mbështetjen e Klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

 1. Hapni emailin që keni përdorur për të regjistruar një llogari me Nomini.
 2. Përgatitni një email dhe adresojini support-en@nomini.com.
 3. Përshkruani problemin tuaj në rreshtin e temës, si p.sh. "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Diskutoni çështjen në detaje në trupin e emailit. Ju mund të keni nevojë të përfshini:
  • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj,
  • Pajisja e përdorur për të krijuar llogarinë dhe
  • Një kopje e skanuar e një karte identiteti me foto dhe prova të tjera të identitetit dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të bëra në Nomini. Mos harroni se është më mirë t'i dorëzoni këto skanime në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Nëse dëshironi, çdo lojtar mund të mbyllë llogarinë e tij Nomini në çdo kohë. Nomini do të kthejë çdo fond të mbetur në llogarinë e pronarit në çdo rast.

Mënyra e parë është duke kontaktuar Mbështetjen e Klientit. Këtu janë hapat e mëposhtëm që mund të ndërmerrni:

 1. Hapni llogarinë e emailit që është e lidhur me llogarinë tuaj Nomini.
 2. Dërgo një email te support@nomini.com.
 3. Në fushën Subjekti, shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM"
 4. Tani, dërgojuni atyre një email duke kërkuar që ata të heqin llogarinë tuaj nga baza e të dhënave të tyre dhe të fshijnë çdo të dhënë që mund të keni me ta.

Vlen të përmendet se bastorët mund të mbyllin llogaritë e tyre vetëm nëse nuk kanë tepricë (pozitive ose negative) dhe nuk kanë kërkesa për tërheqje të papaguara.

Supozoni se klientët dëshirojnë të mbyllin llogarinë e tyre me një bilanc pozitiv ose/dhe kërkesa për tërheqje të papaguara. Në atë rast, Nomini mban të drejtën të zhvlerësojë të gjitha paratë në llogari. Atyre do t'u kthehet shuma e depozitës së fundit.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming