Vlerësimi i librave Mr Green - Withdrawals

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
Bonus
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Kartat e kreditit dhe tërheqjet e transfertave bankare zgjasin dy deri në tre ditë pune dhe lojtarët njoftohen për tarifat e aplikueshme. Tërheqja në kuletat elektronike mund të zgjasë nga 2 deri në 15 orë. Aplikacioni celular Mr Green lehtëson tërheqjet dhe performon mirë në ekrane më të vogla. Versioni i aplikacionit është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë Android dhe tabletët Apple.

Si të bëni një tërheqje me z. Green

Këshillohet që të kërkoni pagesa përmes së njëjtës metodë të përdorur në financimin e llogarisë. Arkëtimi në z. Green është i thjeshtë.

  • Në historikun e basteve, klienti hapet për të parë bastet e tij
  • Më pas ata zgjedhin baste që janë të pranueshme për pagesa
  • Butoni i nxjerrjes së parave drejton lojtarin të zgjedhë metodën e preferuar të tërheqjes

Lejohet një tërheqje minimale prej 30 € në ditë. Nuk ka kufi maksimal të parave, duke bërë të mundur tërheqjen e të gjitha fondeve. Z. Green kërkon që fituesi të konfirmojë identitetin e tij përpara se të arkëtojë. Mbështetja mund të kërkojë dëshmi të adresës dhe ID.

Z. Green tarifon 1 € për çdo 100 € të tërhequr në Dollar Kanadez, Sterling Paund dhe Euro. Ata që marrin para në Krona Suedeze dhe Krone Norvegjeze tarifohen 10 € për çdo 1000 €. Tarifat për arkëtimin në złoty Polonie dhe koruna çeke janë 5 € për çdo 500 € dhe 20 € për çdo 2,000 € respektivisht.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2022
2022-04-14

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2022

Ndonëse filloi si një kazino, z. Green ka lulëzuar në një qendër kumari me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2022.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close