Mr Green - Tips & Tricks

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Bookmaker ofron një platformë ku lojtarët mund të konkurrojnë në një shkallë globale. Bastet në Mr Green mund të jenë fitimprurëse vetëm për lojtarët që kuptojnë se si të menaxhojnë rreziqet. Ka aftësi themelore që çdo lojtar i fatit duhet të ketë për të pasur sukses. Lojtarët e kazinosë që janë të rinj në eSports janë me fat sepse Mr Green është një nga faqet më të mira miqësore për fillestarët për eSports. Ata duhet të përdorin udhëzuesit eSport për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar.

Strategjia e basteve në esport

Gjëja më e mirë për të luajtur në Mr Green është se nuk ka nevojë të luftosh me të baste esports dhe strategji lojërash pasi ka këshilla të dobishme për lojëra specifike. Të kuptuarit e lojës është një domosdoshmëri për ata që nuk duan të humbin para në baste. Të sapoardhurit që njihen me lojëra elektronike dhe poker duhet të përfitojnë nga lojërat falas për të përmirësuar aftësitë e tyre.

Bonus i mirëseardhjes

Meqenëse z. Green është Bujar me bonus mirëseardhjeje, anëtarët e rinj nuk duhet ta humbasin këtë shans për të fituar një avantazh ndaj shtëpisë. Vazhdimi i promovimeve është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të ngarkuar bankrollin me bonuse.

Këshilla të tjera

Kushdo që është serioz në lidhje me shënimin e parave të vërteta nga bastet eSports duhet të mësojë llojet e ndryshme të gjasave. Ndryshe nga bastet sportive, ku kumarxhinjtë parashikojnë se çfarë skuadre fiton, sportet elektronike vijnë me më shumë fleksibilitet. Për shembull, shanset e Dota 2 i lejojnë lojtarët të bastojnë në ekipin që do të vrasë Roshanin e parë, ndërsa disa shanse LoL lejojnë lojtarin të vë bast për një fitues të hartës.

Së fundi, një bastues i përgjegjshëm duhet të ketë një nivel të lartë të vetëdisiplinës kur luan në Mr Green. Nuk ka nevojë t'i marrësh rezultatet personalisht. Ata duhet të konsiderojnë çdo aksion si një transaksion biznesi dhe të shmangin të qenit impulsivë.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming