Vlerësimi i librave Mr Green - Support

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
Bonus
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Një qendër e gjerë ndihme me udhëzues praktik i përgjigjet shumicës së pyetjeve të klientëve. Pyetjet e shpeshta bien në kategori të ndryshme: të përgjithshme, regjistrim dhe hyrje, verifikim i llogarisë, depozitim, tërheqje, kazino dhe lojëra elektronike live, libër sportiv, lojëra me numra, bonus për lojtarët e rinj dhe sinqeritet.

Si të kontaktoni Mr Green esports

Këto seksione janë krijuar për ta bërë kazinonë të përjetojë pa stres. Lojtarët që nuk mund të gjejnë përgjigje në qendrën e ndihmës mund të përdorin një sistem 24-orësh të kujdesit ndaj klientit nëpërmjet:

  • Email
  • Telefoni
  • Bisedë e drejtpërdrejtë

Kur përdorni tre mjetet e kontaktit, është mirë që të keni gati të dhënat personale për ta bërë më të lehtë mbështetjen për të ofruar ndihmën e tyre. Zakonisht, ata do të kërkojnë emrin e plotë të klientit, numrin e telefonit, adresën, datën e lindjes, vendin e banimit dhe ndoshta kohën e fundit të hyrjes.

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për hapjen e një llogarie, bërjen e një depozite ose arkëtimin, klientët mund të flasin drejtpërdrejt me një nga agjentët e kujdesit ndaj klientit përmes bisedës live, e cila është e disponueshme çdo ditë. Butoni për bisedë live ndodhet në fund të faqes në këndin e djathtë.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2022
2022-04-14

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2022

Ndonëse filloi si një kazino, z. Green ka lulëzuar në një qendër kumari me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2022.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close