Mr Green - Games

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Mr Green përmban eSportet më të mëdha në botë, duke e bërë atë sitin ideal për adhuruesit e rastësishëm të basteve. Marka ka një zgjedhje të shkëlqyeshme të shanset për lojëra në arenën e betejës si League of Legends (LoL) dhe qitës në vetën e parë, p.sh., Overwatch dhe Counter-Strike: Global Offensive. Dota 2 dhe Rainbow 6 janë gjithashtu të disponueshme. Secili vjen me shanse të ndryshme, lloje ndeshjesh dhe rregulla bastesh.

Për shkak se eSports është një fushë komplekse, z. Green jep këshilla bastesh për të ndihmuar lojtarët e rinj të mprehin aftësitë e tyre. Udhëzimet shërbejnë gjithashtu si një rifreskim për lojtarët më me përvojë. Gjithashtu në faqen e internetit përfshihen edhe shanset e basteve që mund t'u japin lojtarëve një avantazh ndaj kundërshtarëve të tyre.

Sportet kryesore të preferuara elektronike në Mr Green

Një faqe e dizajnuar mirë në faqen e internetit të Mr Green paraqet lojërat kryesore eSports, një histori e shkurtër e kësaj forme të lojërave të fatit dhe pse ka qenë një formë e njohur argëtimi gjatë viteve të fundit. Tregjet e basteve eSports në Mr Green bazohen në kampionate dhe gara të njohura globalisht.

Counter-Strike: Global Offensive/ CS: GO

CS: SHKO turnet ndryshojnë për sa i përket formateve, pjesëmarrësve dhe çmimeve. Sipas z. Green, tifozët e CS: GO mund të bastojnë në tre tregje: fitimi i raundit të parë të pistoletës, fitorja e raundit të dytë të pistoletës dhe fitimet e plota. Bastet aktuale janë lënë mënjanë për ndeshje specifike. Për shembull, lojtarët mund të vënë baste për vrasjen e parë, vrasjen e ekipit të parë dhe vrasjen e parë me vdekje gjatë një finale të madhe.

CS: GO karakterizohet nga dy ekipe: terroristët dhe kundër-terroristët. Lojtarët zgjedhin se me cilin skuadër do të përkrahin. Një rregull i mirë praktik është të analizoni se çfarë ekipi udhëheq shumicën e kohës në raundin e pistoletës. Gjatë një raundi pistolete, një ekip zgjedh armaturën ose armatimin e duhur në gatishmëri për betejë. Ekipi më i përgatitur zakonisht del si fitues. Mr Green lejon lojtarët e CS: GO të vënë bast për fituesit e raundit të pistoletës.

League of Legends/ LoL

LoL Kampionati Botëror, tifozët mund të hyjnë në mbi 20 tregje që mbulojnë gjithçka, nga shanset për lojtarë të veçantë deri te bastet e fituesve të ndeshjeve. Është gjithashtu e mundur të vihet bast për llojin e dragoit që do të vritet.

League of Legends bazohet në serinë Warcraft. Ekipet e League of Legend kanë kërkime të ndryshme, por objektivi i tyre përfundimtar është të rrëzojnë Nexus-in e kundërshtarëve. Kur zgjedh një ekip, lojtarët duhet t'i japin përparësi atij që ka më shumë ar. Zotërimi i më shumë ar i jep një ekipi fuqinë për të blerë pajisjet e nevojshme dhe për të mposhtur opozitën.

Dota 2

Dota 2 është një lloj loje MOBA (arena e betejës në internet me shumë lojtarë), loja e së cilës është e krahasueshme me League of Legends, edhe pse sistemi i saj ekonomik është më i ndërlikuar. Dy ekipe punojnë drejt shkatërrimit të Lashtë (një strukturë masive) e mbrojtur nga kundërshtari. Z. Green rekomandon zgjedhjen e ekipit të dobët.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming