Mr Green - FAQ

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet esports në Mr Green. Këtu mund të gjeni përgjigje për pyetjet tuaja të basteve.

Cilat lloje të basteve janë të disponueshme për Mr Green e-Sports?

Bastet mund të kategorizohen si shanse të përgjithshme që zbatohen gjithashtu për bastet sportive dhe shanse të kufizuara në lojëra të caktuara eSport.

A është i ligjshëm zoti Green?

Mr Green është një kazino dhe libër sportiv që funksionon ligjërisht, i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Si mund të ndryshohet mënyra e depozitimit të tyre?

Duke klikuar në butonin Depozita në seksionin e arkëtarit, do të shfaqet një listë e opsioneve të tjera të pagesës. Përdoruesi mund të zgjedhë atë që i përshtatet nevojave të tij.

Nëse depozita nuk reflektohet, çfarë duhet të bëjë pronari i llogarisë?

Pas një depozitimi të pasuksesshëm në llogarinë e një lojtari, paratë do të kreditohen përsëri në llogarinë bankare. Nëse fondet nuk reflektohen pas pesë ditësh, përdoruesi duhet të kontaktojë mbështetjen për udhëzime të mëtejshme.

Kur duhet një lojtar të kërkojë tërheqje?

Fitimet janë të disponueshme për para në dorë pasi të arrijnë kufirin minimal të tërheqjes prej 30 €.

Pse disa tërheqje dështojnë tek Mr Green?

Nëse mënyra e tërheqjes është e ndryshme nga ajo që është përdorur për të depozituar, atëherë procesi mund të mos ketë sukses. Një arsye tjetër mund të jetë se rezervisti nuk pranon mënyrën e preferuar të pagesës së përdoruesit për tërheqje.

Gjithashtu, lojtarët nuk mund të arkëtojnë para bonus përpara se të plotësojnë kushtet e bastit. Së fundi, një pagesë mund të dështojë nëse llogaria nuk verifikohet. Kompania do të kërkojë dokumente verifikimi për të miratuar transaksionin dhe për të mbrojtur lojtarin nga një sulm i mundshëm kibernetik.

Kush mund të rihapë një llogari të mbyllur më parë?

Ata që mbyllin llogaritë e tyre përmes funksionit Take a Break do t'i rihapin automatikisht pasi të kalojë periudha e përcaktuar. Pastaj ata mund të identifikohen me fjalëkalimin dhe emailin e tyre të zakonshëm. Nëse llogaria ishte e vetëpërjashtuar, ajo zhbllokohet pasi të skadojë afati i caktuar. Nga ana tjetër, një llogari që është mbyllur përkohësisht mund të aktivizohet drejtpërdrejt. Nëse kompania e mbyll atë për arsye të tjera, vetëm ekipi mbështetës mund ta zgjidhë problemin.

Nga mund të luhet kazino Mr Green?

Lojtarët nga Kanadaja, Argjentina, Republika Dominikane, Zelanda e Re, MB dhe vende të tjera të BE-së janë të mirëpritur.

A do t'i fshijë zoti Green të dhënat personale të përdoruesit?

Mr Green ruan informacionin e përdoruesit sipas rregullave të Rregullores së Përgjithshme të Mbrojtjes së të Dhënave (GDPR). Ata i mbajnë këto të dhëna për të paktën pesë vjet. Pas kësaj, lojtarët mund të kërkojnë fshirjen e të dhënave të tyre.

A mund të anulojë dikush abonimet me email dhe buletinet?

Anëtarët mund të çabonohen nga mesazhet promocionale në çdo kohë duke klikuar lidhjen e çregjistrimit të dërguar me email. Ose ata mund të dërgojnë fjalën "STOP" me SMS për të përfunduar abonimin. Përndryshe, mund të kontaktoni përfaqësuesit e kujdesit ndaj klientit për të hequr dorë nga buletinet. Megjithatë, vendimi do ta përjashtojë klientin nga përditësimet për ofertat speciale. Mund të abonoheni sërish duke rregulluar cilësimet e llogarisë.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming