Mr Green Rishikimi i basteve eSports 2024 - Deposits

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Një depozitë direkte e transfertës bankare zakonisht kërkon 24 orë për t'u reflektuar në llogarinë e përdoruesit. Alternativa më e mirë për të transferuar para nga banka në kohë reale është bankingu online, të themi, Trustly. Përpara se të përdorë një portofol elektronik për një depozitë, klienti duhet të verifikojë identitetin e tij me ofruesin. Që karta MyPaysafe të funksionojë, emri në kartë duhet të korrespondojë me atë që shfaqet në llogarinë Mr Green.

Si të bëni një depozitë në Mr Green

Pas regjistrimit, klientët mund të ndjekin këto hapa të thjeshtë për të bërë një depozitë.

  • Hyrja me emrin e përdoruesit/email dhe fjalëkalimin në llogari
  • Në këndin e sipërm të djathtë është butoni i bilancit të llogarisë. Kjo lidhje e drejton klientin në lista e metodave të depozitimit
  • Klienti zgjedh opsionin e preferuar të pagesës. Nëse llogarisë i mbarojnë fondet në procesin e basteve, lojtari mund të përdorë butonin e Depozitës së Shpejtë në mënyrë që të mos duhet të largohet nga loja.
  • Lojtari fut shumën e depozitës dhe konfirmon transaksionin.

Shuma minimale e depozitës përmes kartave është 10 €, ndërsa e portofolit elektronik është 5 €. Pavarësisht nga opsioni i pagesës, shuma maksimale me të cilën mund të ngarkohet llogaria e tyre është 10,000 €.

Depozitimi i fondeve në kazinonë Mr Green dhe librin sportiv është pa pagesë. Koha e përpunimit për shumicën e opsioneve të pagesës është e menjëhershme, me përjashtim të transfertave direkte bankare. Transaksionet me Visa dhe Mastercard janë disa nga më të shpejtat. Për qëllime sigurie në internet, faqja mbështetet me kontrolle të sigurta ku klienti duhet të plotësojë një kod që i dërgohet në telefonin e tij celular përpara se të shtojë para në listën e tij të bankës.

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024
2023-04-13

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recGwh2vHaqbfyrHK" posts="" pages="" }} një qendër lojërash fati me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2024 .