Mr Green - Deposits

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Një depozitë direkte e transfertës bankare zakonisht kërkon 24 orë për t'u reflektuar në llogarinë e përdoruesit. Alternativa më e mirë për të transferuar para nga banka në kohë reale është bankingu online, të themi, Trustly. Përpara se të përdorë një portofol elektronik për një depozitë, klienti duhet të verifikojë identitetin e tij me ofruesin. Që karta MyPaysafe të funksionojë, emri në kartë duhet të korrespondojë me atë që shfaqet në llogarinë Mr Green.

Si të bëni një depozitë në Mr Green

Pas regjistrimit, klientët mund të ndjekin këto hapa të thjeshtë për të bërë një depozitë.

  • Hyrja me emrin e përdoruesit/email dhe fjalëkalimin në llogari
  • Në këndin e sipërm të djathtë është butoni i bilancit të llogarisë. Kjo lidhje e drejton klientin në lista e metodave të depozitimit
  • Klienti zgjedh opsionin e preferuar të pagesës. Nëse llogarisë i mbarojnë fondet në procesin e basteve, lojtari mund të përdorë butonin e Depozitës së Shpejtë në mënyrë që të mos duhet të largohet nga loja.
  • Lojtari fut shumën e depozitës dhe konfirmon transaksionin.

Shuma minimale e depozitës përmes kartave është 10 €, ndërsa e portofolit elektronik është 5 €. Pavarësisht nga opsioni i pagesës, shuma maksimale me të cilën mund të ngarkohet llogaria e tyre është 10,000 €.

Depozitimi i fondeve në kazinonë Mr Green dhe librin sportiv është pa pagesë. Koha e përpunimit për shumicën e opsioneve të pagesës është e menjëhershme, me përjashtim të transfertave direkte bankare. Transaksionet me Visa dhe Mastercard janë disa nga më të shpejtat. Për qëllime sigurie në internet, faqja mbështetet me kontrolle të sigurta ku klienti duhet të plotësojë një kod që i dërgohet në telefonin e tij celular përpara se të shtojë para në listën e tij të bankës.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming