Mr Green Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Mr Green ka një sërë bonusesh për klientët aktivë, pavarësisht nëse regjistrohen për të eksploruar bastet eSports, lojëra elektronike ose lojëra të drejtpërdrejta. Shpërblimet ndryshojnë sipas vendit të vendbanimit të lojtarit. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka përfitime të tjera që lojtarët mund të shënojnë.

Bonus & depozitë z. Green

NĂ« momentin e shkrimit tĂ« kĂ«tij rishikimi, bastet e sporteve kanĂ« tĂ« drejtĂ« pĂ«r 2x10 € baste falas kur vendosin njĂ« bast prej 20 € me koeficient minimal prej 2.0. Nga ana tjetĂ«r, lojtarĂ«t e rinj tĂ« kazinosĂ« mund tĂ« dyfishojnĂ« depozitĂ«n e tyre, deri nĂ« 100 €, dhe tĂ« marrin 200 rrotullime falas me hapjen e njĂ« llogarie me Mr Green. Dhe nĂ« varĂ«si tĂ« mĂ«nyrĂ«s se si njĂ« lojtar zgjedh tĂ« vĂ« bast, z. Green jep tre forma bonuse tĂ« mirĂ«seardhjes, domethĂ«nĂ«:

  • NjĂ« Acca Falas 10 € pĂ«r ata qĂ« vendosin njĂ« bast 10 € me koeficient minimal prej 4.0
  • LojtarĂ«t e rinj tĂ« MbretĂ«risĂ« sĂ« Bashkuar marrin 50 rrotullime falas kur luajnĂ« slotin Lucky Mr. Green. Ky bonus ka 35x kusht bast
  • LojtarĂ«t e kazinosĂ« live qĂ« depozitojnĂ« diçka midis 20 € dhe 100 € marrin 50% rimbursim pĂ«r çdo humbje

Për momentin, lojtarët ekzistues mund të përfitojnë nga promovime të ndryshme.

  • NjĂ« bast falas prej 20 € pĂ«r tĂ« luajtur Trebles nĂ« celular
  • NjĂ« bast javor 2500 € falas
  • Çmimi nĂ« para (10,000 €) pĂ«r Ghost of Dead
  • Çmime ditore dhe javore nĂ« para nĂ« turne

NjĂ« herĂ« nĂ« njĂ« kohĂ«, libĂ«rshitĂ«si i gjelbĂ«r lĂ«shon bonuse bastesh pĂ«r eSports. MeqenĂ«se kĂ«to oferta janĂ« pĂ«r njĂ« periudhĂ« tĂ« kufizuar, lojtarĂ«t duhet tĂ« jenĂ« tĂ« shpejtĂ« nĂ« pretendimin e tyre. PĂ«r shembull, bonusi mund tĂ« jetĂ« njĂ« ndeshje 100% e kufizuar nĂ« 100 € ose njĂ« vlerĂ« korresponduese nĂ« njĂ« monedhĂ« tjetĂ«r. AnĂ«tarĂ«t e regjistruar janĂ« tĂ« privilegjuar tĂ« marrin promovime tĂ« tilla drejtpĂ«rdrejt nĂ« emailet e tyre, kĂ«shtu qĂ« Ă«shtĂ« thelbĂ«sore tĂ« ndiqni pĂ«rditĂ«simet.

Procesi i regjistrimit në Mr Green

Duhen dy hapa për të krijuar një llogari te Mr Green. Së pari, përdoruesi duhet të plotësojë të dhënat e tij personale si emrin, vendin e banimit, emailin dhe fjalëkalimin. Më pas, pas konfirmimit të Termave dhe Kushteve, klienti duhet të regjistrohet me një numër telefoni, i cili do të verifikohet me një kod SMS.

Pastaj një dritare kërcyese e kërkon përdoruesin të depozitojë fonde në llogarinë e krijuar rishtazi. Një llogari e tillë kualifikohet automatikisht për një bonus mirëseardhjeje që do të përdoret më vonë në bast. Ekziston një modalitet i lojës falas ku lojtarët mund të testojnë aftësitë e tyre në lojërat e kazinosë përpara se të depozitojnë para. Por ata nuk do të marrin një bonus derisa të financojnë llogarinë e tyre.

Kërkesat për bonus në Mr Green

Depozita minimale e pranueshme pĂ«r njĂ« bonus mirĂ«seardhjeje nĂ« Mr Green Ă«shtĂ« 10 € dhe nuk nevojiten kode bonusi pĂ«r ta kĂ«rkuar atĂ«. MegjithatĂ«, kazino ofron njĂ« paketĂ« mirĂ«seardhjeje vetĂ«m pĂ«r lojtarĂ«t qĂ« vĂ«nĂ« bast tĂ« paktĂ«n 10 € nĂ« koeficientĂ«t 3/1 (4.00) dhe mĂ« tĂ« larta.

Ky bast duhet të shlyhet së pari përpara se të shtoni më shumë fonde për të vendosur baste të tjera. Pas shlyerjes së një basti kualifikues, argumentet shtesë mund të përdoren vetëm në pikat e basteve akumuluese që përmbajnë të paktën tre përzgjedhje. Por nuk ka asnjë afat kohor apo kusht bast për këtë ofertë. Kushti paraprak për bastin akumulues (bast falas Acca) është të jesh një anëtar i sapo nënshkruar.

PĂ«r shumicĂ«n e ofertave nĂ« Mr Green, lojtarĂ«t nuk mund t'i tĂ«rheqin fitimet menjĂ«herĂ«. Pas pĂ«rdorimit tĂ« rrotullimeve falas, lojtari pritet tĂ« vendosĂ« fitimet e tij 35 herĂ« pĂ«rpara se tĂ« kĂ«rkojĂ« njĂ« pagesĂ«. PĂ«r shembull, nĂ«se dikush fiton 3 € nga njĂ« bonus mirĂ«seardhjeje, ai duhet tĂ« bast 105 € nga fitimet pĂ«rpara se tĂ« arkĂ«tojĂ«.

Z. Green u lejon bastuesve të shpërndajnë bastet e tyre në mënyra të ndryshme. Ekzistojnë tre kategori, përkatësisht teke, kombinim dhe sistem, të cilat shfaqen më pas duke zgjedhur shanset e basteve esports. Disa aksione janë të kufizuara në sporte specifike, prandaj nuk janë të disponueshme për tregjet e tjera.

Sajti ka një opsion për ndryshimin e formatit të koeficienteve. Kjo zonë tregohet poshtë tregut të zgjedhur në vend të cilësimeve të profilit si në librat e tjerë të sportit. Formatet e gjasave në Mr Green janë amerikane, thyesore dhe dhjetore.

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024
2023-04-13

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recGwh2vHaqbfyrHK" posts="" pages="" }} një qendër lojërash fati me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2024 .