Mr Green - Bonuses

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Mr Green ka një sërë bonusesh për klientët aktivë, pavarësisht nëse regjistrohen për të eksploruar bastet eSports, lojëra elektronike ose lojëra të drejtpërdrejta. Shpërblimet ndryshojnë sipas vendit të vendbanimit të lojtarit. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka përfitime të tjera që lojtarët mund të shënojnë.

Bonus & depozitë z. Green

Në momentin e shkrimit të këtij rishikimi, bastet e sporteve kanë të drejtë për 2x10 € baste falas kur vendosin një bast prej 20 € me koeficient minimal prej 2.0. Nga ana tjetër, lojtarët e rinj të kazinosë mund të dyfishojnë depozitën e tyre, deri në 100 €, dhe të marrin 200 rrotullime falas me hapjen e një llogarie me Mr Green. Dhe në varësi të mënyrës se si një lojtar zgjedh të vë bast, z. Green jep tre forma bonuse të mirëseardhjes, domethënë:

  • Një Acca Falas 10 € për ata që vendosin një bast 10 € me koeficient minimal prej 4.0
  • Lojtarët e rinj të Mbretërisë së Bashkuar marrin 50 rrotullime falas kur luajnë slotin Lucky Mr. Green. Ky bonus ka 35x kusht bast
  • Lojtarët e kazinosë live që depozitojnë diçka midis 20 € dhe 100 € marrin 50% rimbursim për çdo humbje

Për momentin, lojtarët ekzistues mund të përfitojnë nga promovime të ndryshme.

  • Një bast falas prej 20 € për të luajtur Trebles në celular
  • Një bast javor 2500 € falas
  • Çmimi në para (10,000 €) për Ghost of Dead
  • Çmime ditore dhe javore në para në turne

Një herë në një kohë, libërshitësi i gjelbër lëshon bonuse bastesh për eSports. Meqenëse këto oferta janë për një periudhë të kufizuar, lojtarët duhet të jenë të shpejtë në pretendimin e tyre. Për shembull, bonusi mund të jetë një ndeshje 100% e kufizuar në 100 € ose një vlerë korresponduese në një monedhë tjetër. Anëtarët e regjistruar janë të privilegjuar të marrin promovime të tilla drejtpërdrejt në emailet e tyre, kështu që është thelbësore të ndiqni përditësimet.

Procesi i regjistrimit në Mr Green

Duhen dy hapa për të krijuar një llogari te Mr Green. Së pari, përdoruesi duhet të plotësojë të dhënat e tij personale si emrin, vendin e banimit, emailin dhe fjalëkalimin. Më pas, pas konfirmimit të Termave dhe Kushteve, klienti duhet të regjistrohet me një numër telefoni, i cili do të verifikohet me një kod SMS.

Pastaj një dritare kërcyese e kërkon përdoruesin të depozitojë fonde në llogarinë e krijuar rishtazi. Një llogari e tillë kualifikohet automatikisht për një bonus mirëseardhjeje që do të përdoret më vonë në bast. Ekziston një modalitet i lojës falas ku lojtarët mund të testojnë aftësitë e tyre në lojërat e kazinosë përpara se të depozitojnë para. Por ata nuk do të marrin një bonus derisa të financojnë llogarinë e tyre.

Kërkesat për bonus në Mr Green

Depozita minimale e pranueshme për një bonus mirëseardhjeje në Mr Green është 10 € dhe nuk nevojiten kode bonusi për ta kërkuar atë. Megjithatë, kazino ofron një paketë mirëseardhjeje vetëm për lojtarët që vënë bast të paktën 10 € në koeficientët 3/1 (4.00) dhe më të larta.

Ky bast duhet të shlyhet së pari përpara se të shtoni më shumë fonde për të vendosur baste të tjera. Pas shlyerjes së një basti kualifikues, argumentet shtesë mund të përdoren vetëm në pikat e basteve akumuluese që përmbajnë të paktën tre përzgjedhje. Por nuk ka asnjë afat kohor apo kusht bast për këtë ofertë. Kushti paraprak për bastin akumulues (bast falas Acca) është të jesh një anëtar i sapo nënshkruar.

Për shumicën e ofertave në Mr Green, lojtarët nuk mund t'i tërheqin fitimet menjëherë. Pas përdorimit të rrotullimeve falas, lojtari pritet të vendosë fitimet e tij 35 herë përpara se të kërkojë një pagesë. Për shembull, nëse dikush fiton 3 € nga një bonus mirëseardhjeje, ai duhet të bast 105 € nga fitimet përpara se të arkëtojë.

Z. Green u lejon bastuesve të shpërndajnë bastet e tyre në mënyra të ndryshme. Ekzistojnë tre kategori, përkatësisht teke, kombinim dhe sistem, të cilat shfaqen më pas duke zgjedhur shanset e basteve esports. Disa aksione janë të kufizuara në sporte specifike, prandaj nuk janë të disponueshme për tregjet e tjera.

Sajti ka një opsion për ndryshimin e formatit të koeficienteve. Kjo zonë tregohet poshtë tregut të zgjedhur në vend të cilësimeve të profilit si në librat e tjerë të sportit. Formatet e gjasave në Mr Green janë amerikane, thyesore dhe dhjetore.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming