Mr Green - Account

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Kushdo që dëshiron të vë bast në Mr Green eSports duhet të krijojë një llogari lojtari për të hyrë në librin sportiv. Nuk është e nevojshme të shtoni para menjëherë, por do t'ju kërkohet të vendosni një bast me para reale. Ata që janë të rinj në lojëra dhe baste duhet të marrin kohë për të kuptuar shanset. Dhe kur të jenë gati, ata mund të depozitojnë para në llogari dhe të fillojnë të bastojnë.

Si të krijoni një llogari

Kredencialet e mëposhtme janë të nevojshme për të hapur një llogari.

  • Emri i saktë
  • Data e lindjes (mosha minimale është 18)
  • Adresa e emailit
  • Adresa fizike
  • Numër telefoni
  • Vendi i banimit (duhet të jetë në një nga juridiksionet e pranuara)

Krijimi i një llogarie është i thjeshtë. Faqja kryesore ka një buton portokalli të etiketuar "Bashkohu tani". Pasi klikon mbi të, vizitori drejtohet në një faqe për të plotësuar informacionin e mësipërm për verifikim. Çdo përdorues lejohet të hapë vetëm një llogari lojtari. Kompania mbyll llogaritë e shumëfishta të regjistruara nën një përdorues.

Për shkak të kufizimeve të licencimit, zoti Green nuk mund të miratojë regjistrimet nga lojtarët nga SHBA, Franca, Emiratet e Bashkuara Arabe, Belgjika, Ukraina, Filipinet, Kina, Turqia, Qipro, Singapori, Greqia, Rusia, India, Japonia, Katari, Spanja, Hong Kongu , Kuba, Indonezia, Porto Riko dhe Danimarka.

Duke shënuar kutinë T&C, përdoruesi pranon të mos përfshihet kurrë në mashtrim ose të përdorë mjete të djallëzuara për të përfituar avantazhe dhe stimuj të ofruar nga Z. Green. Kushdo që praktikon hedhjen e çipave (humbja e qëllimshme e një loje nga lojtarët e tjerë) do të ndalohet nga faqja. Të gjithë lojtarët duhet të zbulojnë IP-në e tyre dhe kushdo që përdor proxy ose VPN do të ndalohet.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming