Mr Green Rishikimi i basteve eSports 2024 - Account

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Account

Account

Kushdo që dëshiron të vë bast në Mr Green eSports duhet të krijojë një llogari lojtari për të hyrë në librin sportiv. Nuk është e nevojshme të shtoni para menjëherë, por do t'ju kërkohet të vendosni një bast me para reale. Ata që janë të rinj në lojëra dhe baste duhet të marrin kohë për të kuptuar shanset. Dhe kur të jenë gati, ata mund të depozitojnë para në llogari dhe të fillojnë të bastojnë.

Si të krijoni një llogari

Kredencialet e mëposhtme janë të nevojshme për të hapur një llogari.

  • Emri i saktë
  • Data e lindjes (mosha minimale është 18)
  • Adresa e emailit
  • Adresa fizike
  • Numër telefoni
  • Vendi i banimit (duhet të jetë në një nga juridiksionet e pranuara)

Krijimi i një llogarie është i thjeshtë. Faqja kryesore ka një buton portokalli të etiketuar "Bashkohu tani". Pasi klikon mbi të, vizitori drejtohet në një faqe për të plotësuar informacionin e mësipërm për verifikim. Çdo përdorues lejohet të hapë vetëm një llogari lojtari. Kompania mbyll llogaritë e shumëfishta të regjistruara nën një përdorues.

Për shkak të kufizimeve të licencimit, zoti Green nuk mund të miratojë regjistrimet nga lojtarët nga SHBA, Franca, Emiratet e Bashkuara Arabe, Belgjika, Ukraina, Filipinet, Kina, Turqia, Qipro, Singapori, Greqia, Rusia, India, Japonia, Katari, Spanja, Hong Kongu , Kuba, Indonezia, Porto Riko dhe Danimarka.

Duke shënuar kutinë T&C, përdoruesi pranon të mos përfshihet kurrë në mashtrim ose të përdorë mjete të djallëzuara për të përfituar avantazhe dhe stimuj të ofruar nga Z. Green. Kushdo që praktikon hedhjen e çipave (humbja e qëllimshme e një loje nga lojtarët e tjerë) do të ndalohet nga faqja. Të gjithë lojtarët duhet të zbulojnë IP-në e tyre dhe kushdo që përdor proxy ose VPN do të ndalohet.

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024
2023-04-13

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recGwh2vHaqbfyrHK" posts="" pages="" }} një qendër lojërash fati me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2024 .