Mr Green - About

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. 

Ai gjithashtu operon nën Komisionin e Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit të Ishullit të Manit, Komisionit të Lojërave të Fatit të Gjibraltarit dhe Komisionit të Lojërave të Fatit Alderney. Kompania mëmë, z. Green Limited, me seli në Maltë, është pjesë e grupit GenCare dhe MRG. Libërshitësi i gjelbër nuk ka të bëjë vetëm me ofrimin e mundësive fitimprurëse të basteve; platforma mbështet praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Menyra pagese

Një nga arsyet pse lojtarët e duan zotin Green është lehtësia e pagesave. Depozitimi i fondeve dhe arkëtimi është më i lehtë dhe më i shpejtë. Gjuajtësit nuk duhet të presin me ditë për të parë shpërblimet e tyre të pasqyruara në llogaritë e tyre bankare. Depozitimi i parave në një llogari është i menjëhershëm.

Është e mundur të shtoni para në bankroll edhe në mes të një loje. Ndryshe nga disa site lojërash fati, tërheqjet miratohen brenda 24 orëve. Gjuajtësit mund t'i përdorin këto menyra pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet:

 • Viza
 • Mastercard
 • Skrill
 • iDebit
 • Karta e debitit Revolut
 • Transfertë bankare: Transferim i drejtpërdrejtë, ose nëpërmjet Sofort, Trustly, Giropay
 • Elektroni VISA
 • Zimpler
 • Karta Paysafe
 • Neteller
 • Shumë më mirë

Shumë lojtarë të basteve zgjedhin këtë titullar si një pikënisje për bastet e esports. Shanset e tij janë disa nga më të mirat në treg, duke mposhtur disa bastevënës me famë botërore. Për më tepër, z. Green Limited sponsorizon klubin e famshëm skocez të futbollit, Celtic FC, dhe mbulon të gjitha llojet e sporteve: futboll, golf, hokej mbi akull, gara me zagar, tenis, snooker, regbi dhe kriket. Lojërat e njohura eSport në sit përfshijnë Dota2, CS: GO, StarCraft, Overwatch dhe League of Legends.

Fillimisht, Mr.Green u fokusua në lojërat e kazinosë, duke përfshirë blackjack, ruletë, baccarat dhe lojëra të tjera tavoline, të cilat janë ende të disponueshme edhe sot. Ruleta dhe blackjack përfshihen në seksionin e kazinosë live, që vijnë në tre variacione të blackjack dhe shtatë për ruletë.

Ndërsa seksioni i basteve është i përshtatshëm për përdoruesit me grafikë spektakolare dhe dizajn elegant, libri i sporteve nuk ka një opsion transmetimi të drejtpërdrejtë.

Të mirat dhe të këqijat e të luajturit në esports Mr Green

Përveç një liste të mirë të lojërave të kazinosë, z. Green ka gjithçka që i nevojitet një entuziast i esports për të filluar. Këto përfshijnë veçori mbresëlënëse, shanse konkurruese dhe një përzgjedhje të mirë të lojës, për të përmendur disa. Platforma është projektuar si për ekranet e kompjuterëve ashtu edhe për celularët, duke ofruar një përvojë të shkëlqyer të përdoruesit.

Për shkak se ofruesi ka qenë rreth e rrotull për vite, bookie ka fituar një reputacion të fortë. Për sa i përket mbështetjes, lojtarët nuk kanë nevojë të luftojnë me çështjet e përditshme, sepse faqja përshkruan udhëzime të hollësishme për të luajtur lojëra specifike. Përsëri, përfaqësuesit e klientëve janë në dispozicion 24/7 për të ndihmuar klientët me çdo problem.

Nga ana negative, lojtarët nga SHBA, Martinika, Kina, Italia, Franca dhe Hong Kongu janë të kufizuar. Këtu është një përmbledhje e të mirat dhe të këqijat.

Pro

 • Transaksionet janë të shpejta dhe të sigurta
 • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Shërbim i besueshëm ndaj klientit
 • Privatësia dhe siguria e nivelit të lartë

Kundër

 • Faqja pranon lojtarë vetëm nga vende të zgjedhura
 • Seksioni i sporteve elektronike ka nevojë për përmirësim për sa i përket numrit të lojërave
 • Shuma minimale e tërhequr është relativisht e lartë

Pse bast te z. Green

Megjithëse relativisht i ri në industri, zoti Green ka marrë njohje si çmimet Ndërkombëtare të Lojërave 2015 dhe Operatori i Vitit Mobile 2016. Z. Green ishte mbi lojërat e kazinosë përpara se të prezantonte një libër sportiv në 2016. Sot, faqja fokusohet në eSports, duke ofruar shanse me një potencial të madh për tituj të njohur si Dota 2 dhe CS: GO. Kushdo që i pëlqen bastet sportive të drejtpërdrejta duhet të regjistrohet te Mr Green pasi kjo zonë është forca e tyre më e madhe.

Libri sportiv i Mr Green u bën thirrje lojtarëve modernë që kërkojnë një kombinim të shkëlqyer bonusesh dhe një gamë të gjerë lojërash. Një bonus bujar i mirëseardhjes dhe shanset konkurruese janë ndër arsyet e shumta për të provuar këtë faqe bastesh.

Për sa i përket pagesave, zoti Green pranon metoda bankare globale, duke përfshirë Visa dhe Mastercard, që i përmbahen protokolleve të fuqishme të sigurisë. Kompania është partnere me Neteller dhe Skrill, kartat e debitit të të cilëve janë të lidhura me MasterCard dhe ofrues të ngjashëm si ClickandBuy. Shumica e transfertave finalizohen brenda 24 orëve.

Kumarxhinjve u pëlqejnë transaksionet e shpejta pasi ato reduktojnë vonesën kohore midis bërjes së një depozite dhe vendosjes së një basti me para të vërteta. Nëpërmjet kuponëve të Paysafecard, përdoruesit nuk kanë nevojë të përdorin një llogari rrjedhëse për të transferuar fonde në kazinonë online. Këto kupona janë në dispozicion nga furnizues të ndryshëm globalë.

Gjuajtësit gëzojnë kontroll të plotë mbi bastet e tyre falë një veçorie të marrjes së parave. Ai lejon shlyerjen e basteve që ende nuk janë shlyer. Mbajtësi i llogarisë nuk ka nevojë të presë që një ngjarje të përfundojë për të kërkuar fitimin e tij.

Ky është alternativa më e mirë për t'u përdorur kur një ndeshje sportive ndryshon në mënyrë drastike, veçanërisht nëse situata është e pafavorshme për bastin e vënë bast. Funksionaliteti i arkëtimit është i rezervuar për baste specifike dhe vetëm për periudha të caktuara gjatë një ngjarjeje.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming