Mr Green Rishikimi i basteve eSports 2024

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Mr Green ka një sërë bonusesh për klientët aktivë, pavarësisht nëse regjistrohen për të eksploruar bastet eSports, lojëra elektronike ose lojëra të drejtpërdrejta. Shpërblimet ndryshojnë sipas vendit të vendbanimit të lojtarit. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka përfitime të tjera që lojtarët mund të shënojnë.

Lista e plotë e bonuseve të Mr Green
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Mr Green përmban eSportet më të mëdha në botë, duke e bërë atë sitin ideal për adhuruesit e rastësishëm të basteve. Marka ka një zgjedhje të shkëlqyeshme të shanset për lojëra në arenën e betejës si League of Legends (LoL) dhe qitës në vetën e parë, p.sh., Overwatch dhe Counter-Strike: Global Offensive. Dota 2 dhe Rainbow 6 janë gjithashtu të disponueshme. Secili vjen me shanse të ndryshme, lloje ndeshjesh dhe rregulla bastesh.

Për shkak se eSports është një fushë komplekse, z. Green jep këshilla bastesh për të ndihmuar lojtarët e rinj të mprehin aftësitë e tyre. Udhëzimet shërbejnë gjithashtu si një rifreskim për lojtarët më me përvojë. Gjithashtu në faqen e internetit përfshihen edhe shanset e basteve që mund t'u japin lojtarëve një avantazh ndaj kundërshtarëve të tyre.

+2
+0
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Mr Green bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Lojtarët mund të përdorin mënyra të ndryshme pagese në Mr Green, nga kuletat elektronike deri te kartat kryesore të kreditit/debitit. Opsioni i pagesës përcaktohet automatikisht nga faqja, në varësi të vendit të banimit të përdoruesit. Nëse një lojtar zhvendoset në një vend tjetër, ai nuk mund të ndryshojë metodat fillestare të transaksionit.

$10, €/£10
Depozita minimale
$10, €/£30
Tërheqja minimale

Deposits

Një depozitë direkte e transfertës bankare zakonisht kërkon 24 orë për t'u reflektuar në llogarinë e përdoruesit. Alternativa më e mirë për të transferuar para nga banka në kohë reale është bankingu online, të themi, Trustly. Përpara se të përdorë një portofol elektronik për një depozitë, klienti duhet të verifikojë identitetin e tij me ofruesin. Që karta MyPaysafe të funksionojë, emri në kartë duhet të korrespondojë me atë që shfaqet në llogarinë Mr Green.

Withdrawals

Kartat e kreditit dhe tërheqjet e transfertave bankare zgjasin dy deri në tre ditë pune dhe lojtarët njoftohen për tarifat e aplikueshme. Tërheqja në kuletat elektronike mund të zgjasë nga 2 deri në 15 orë. Aplikacioni celular Mr Green lehtëson tërheqjet dhe performon mirë në ekrane më të vogla. Versioni i aplikacionit është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë Android dhe tabletët Apple.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Faqja e internetit mbështet nëntë gjuhë: anglisht, polonisht, finlandisht, daneze, çeke, spanjisht, gjermanisht, suedisht dhe norvegjeze.

ÇekeCS
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mr Green bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Mr Green është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

I licencuar dhe i akredituar nga rregullatorë të nderuar si MGA dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Z. Green zbaton masa të forta sigurie që garantojnë sigurinë në internet. Të dy organizatat miratojnë vetëm markat që kanë provuar aftësinë e tyre për të mbrojtur përdoruesit në internet nga krimet kibernetike dhe vetëm ato që sigurojnë drejtësi dhe transparencë në baste.

Responsible Gaming

Bastet e përgjegjshme kanë të bëjnë me kontrollin se sa, kur dhe si të vihet bast. Një lojtar i përgjegjshëm fillon duke identifikuar bastet e duhura dhe i qëndron buxhetit të tij përmes menaxhimit të duhur të bankrollit. Ata janë gjithashtu të vetëdijshëm për kushtet e bastit në mënyrë që të mund të zbatojnë strategji pa përfshirë emocionet e tyre.

Nëpërmjet mjetit parashikues të lojërave jeshile, z. Green ofron njohuri mbi mënyrat e shmangies së praktikave të rrezikshme të lojërave të fatit. Mund të zbulojë kur një lojtar bie në një zonë rreziku dhe t'i ndihmojë ata të ndryshojnë për mirë.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti i kufirit të seancës kohore
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Ai gjithashtu operon nën Komisionin e Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit të Ishullit të Manit, Komisionit të Lojërave të Fatit të Gjibraltarit dhe Komisionit të Lojërave të Fatit Alderney. Kompania mëmë, z. Green Limited, me seli në Maltë, është pjesë e grupit GenCare dhe MRG. Libërshitësi i gjelbër nuk ka të bëjë vetëm me ofrimin e mundësive fitimprurëse të basteve; platforma mbështet praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Fakte të shpejta

Kompania: WILLIAM HILL ORGANIZATION LIMITED, Mr Green Ltd Casinos
Viti i themelimit: 2008

Account

Kushdo që dëshiron të vë bast në Mr Green eSports duhet të krijojë një llogari lojtari për të hyrë në librin sportiv. Nuk është e nevojshme të shtoni para menjëherë, por do t'ju kërkohet të vendosni një bast me para reale. Ata që janë të rinj në lojëra dhe baste duhet të marrin kohë për të kuptuar shanset. Dhe kur të jenë gati, ata mund të depozitojnë para në llogari dhe të fillojnë të bastojnë.

Support

Një qendër e gjerë ndihme me udhëzues praktik i përgjigjet shumicës së pyetjeve të klientëve. Pyetjet e shpeshta bien në kategori të ndryshme: të përgjithshme, regjistrim dhe hyrje, verifikim i llogarisë, depozitim, tërheqje, kazino dhe lojëra elektronike live, libër sportiv, lojëra me numra, bonus për lojtarët e rinj dhe sinqeritet.

Tips & Tricks

Bookmaker ofron një platformë ku lojtarët mund të konkurrojnë në një shkallë globale. Bastet në Mr Green mund të jenë fitimprurëse vetëm për lojtarët që kuptojnë se si të menaxhojnë rreziqet. Ka aftësi themelore që çdo lojtar i fatit duhet të ketë për të pasur sukses. Lojtarët e kazinosë që janë të rinj në eSports janë me fat sepse Mr Green është një nga faqet më të mira miqësore për fillestarët për eSports. Ata duhet të përdorin udhëzuesit eSport për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Mr Green . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Mr Green - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet esports në Mr Green. Këtu mund të gjeni përgjigje për pyetjet tuaja të basteve.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan
Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024
2023-04-13

Lojërat më të mira sportive në Mr. Green në 2024

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recGwh2vHaqbfyrHK" posts="" pages="" }} një qendër lojërash fati me një ndalesë. Përveç lojërave të kazinosë, kjo faqe ka tregje bastesh sportive që mbulojnë sportet tradicionale dhe virtuale. Z. Green është gjithashtu ndër faqet më të mira të basteve eSports në 2024 .