Libërbërësit e Sporteve që pranojnë Paysafe Card

E themeluar në vitin 2000 nga katër austriakë, platforma e pagesave tani ofron shërbime financiare për klientët në më shumë se 40 vende, duke përfshirë pjesën më të madhe të Evropës dhe Amerikës së Veriut. Në vitin 2015, marka e paysafecard iu bashkua Optimal Payments, një kompani shumëkombëshe e pagesave dixhitale, e cila e riemëroi veten Paysafe Group. Në Evropë, nuk kërkohet asnjë partner i jashtëm bankar, sepse filiali i ofruesit të pagesave është i licencuar për të kryer transaksione financiare.

Megjithatë, në Amerikën e Veriut, Bankorp Bank shërben si partner për të përmbushur kërkesat rregullatore. Klientët e Paysafecard mund të blejnë një PIN 16-shifror ose MasterCard të parapaguar për ta përdorur për blerje të bazuara në ueb. Përdoruesit mund të regjistrohen gjithashtu për një llogari në internet për të përdorur paysafecard për pagesa të rregullta dixhitale, kjo është arsyeja pse ofruesi i pagesave është i popullarizuar me bastorët në internet.

Libërbërësit e Sporteve që pranojnë Paysafe Card
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion

Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP

Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

Show less...Shfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7
Show less...
Shfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7

SilverPlay është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, SilverPlay është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Slotimo është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 0 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Slotimo është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Bonus100% deri në 1000 €
     Show less...Shfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin

     Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

     Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Show less...Shfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports

     Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Temë e butë
     • Kazino fituese e çmimeve
     • Lojëra elektronike ekskluzive
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Temë e butë
     • Kazino fituese e çmimeve
     • Lojëra elektronike ekskluzive

     Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Marka më e mirë
     • Libri historik sportiv
     • Tërheqje të pakufizuara
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Marka më e mirë
     • Libri historik sportiv
     • Tërheqje të pakufizuara

     William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Libri sportiv
     • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
     • Promovime të shpeshta
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Libri sportiv
     • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
     • Promovime të shpeshta

     Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

     Shfaq më shumë
     Show less
     10 libralidhës me Paysafe Card

     10 libralidhës me Paysafe Card

     Paysafe Card ofron parapagim shërbimet e pagesave online për klientët me një kupon PIN 16-shifror. Klientët përdorin kodin në pikat e shitjes dhe platformat dixhitale në internet duke futur kodin në pikën e shitjes. Popullariteti në rritje i markës ka nxitur zgjerimin në institucionet kryesore të lojërave të fatit në të gjithë globin, duke përfshirë:

     • BUFF.bast
     • Arcanebet
     • 22 Bast
     • 888 sport
     • Unibet
     • GG.BET
     • Bet365
     • Betway Esports
     • PLOT.BAST
     • Libërbërës
     10 libralidhës me Paysafe Card
     Popullariteti i kartës Paysafe

     Popullariteti i kartës Paysafe

     Siguria është mbret në kërkimin e një metode depozitimi për bastet esports, që është një arsye pse paysafecard vazhdon të rritet në popullaritet. Për lojtarët, transaksionet e përshtatshme dhe private ofrojnë një mënyrë të shpejtë për të depozituar fonde në llogaritë e basteve esports. Siguria dhe privatësia janë arsyet kryesore pse faqet kryesore të basteve u japin lojtarëve të sporteve elektronike mundësinë e vendosjes së basteve me paysafecard.

     Popullariteti i kartës Paysafe
     Përdorimi i kartës Paysafe

     Përdorimi i kartës Paysafe

     Për bastorët, depozitimi i fondeve në një llogari kazino me paysafecard është i thjeshtë. Përdoruesit vendosin kodin 16-shifror si mënyrë pagese në arkën e faqes së internetit për të depozituar fonde në një llogari online. Megjithatë, shuma më e madhe që një lojtar i fatit mund të depozitojë me paysafecard është e kufizuar në 250 euro në muaj për mbajtësit e llogarive standarde.

     Një lojtar thjesht navigon në faqen kryesore të kazinosë në internet. Klikoni butonin për depozitat. Zgjidhni paysafecard si metodë depozitimi. Shkruani shumën e depozitës dhe kodin. Një lojtar mund të fusë kode të shumta për të arritur limitin e financimit.

     Për fat të mirë, kuponët e paysafecard janë të pavarur nga llogaritë bankare, duke u ofruar klientëve një mënyrë të përshtatshme për të depozituar fondet e kazinosë pa u dhënë institucioneve të basteve në internet akses në informacione bankare personale dhe private. Paysafecard i ndihmon klientët të mbeten anonimë për tregtarët.

     Çdo humbje mashtruese është e kufizuar në emërtimin e kuponit. Megjithatë, mbajtësit e kuponëve duhet të verifikojnë identitetin kur ngarkojnë fondet në kuponët e paysafecard dhe institucionet e licencuara të basteve u kërkohet me ligj që të kryejnë verifikimin e identitetit përpara se të lejojnë klientët të tërheqin fondet.

     Përdorimi i kartës Paysafe
     Procesi i tërheqjes

     Procesi i tërheqjes

     Tërheqja e fondeve në llogarinë e Paysafe Card është një proces pa probleme. Platforma e pagesave lejon kazinotë dhe institucionet e basteve të dërgojnë para në llogaritë e klientëve përmes paysafecard. Përdoruesit duhet të kenë një llogari paysafecard për të tërhequr fonde në kartë nga faqet e internetit të lojërave të fatit. Klientët lundrojnë në faqen e tërheqjes së platformës së basteve.

     Zgjidhni paysafecard si metodë tërheqjeje. Shkruani emailin që klienti ka regjistruar me paysafecard. Kur faqja e internetit përfundon procesin e tërheqjes, fondet e kërkuara kreditohen në bilancin e paysafecard të klientit brenda 24 orëve.

     Paysafecard ka kufij të tërheqjes për përdoruesit, minimumi 10 dollarë dhe maksimumi 2000 dollarë. Tani e quajtur Paysafe Group, kompania përpiqet t'u sigurojë përdoruesve transaksione të shpejta, të thjeshta dhe të sigurta. Për më tepër, aplikacioni miqësor për celularin i lejon përdoruesit të depozitojnë dhe tërheqin shpejt fonde nga llogaritë e kazinosë dhe basteve në internet.

     Procesi i tërheqjes
     Të mirat dhe të këqijat e Paysafe Card

     Të mirat dhe të këqijat e Paysafe Card

     Pro

     Kuponët e Paysafecard janë të lehta për t'u blerë. Banorët dhe vizitorët evropianë mund të gjejnë kodet e përshtatshme në shitësit e telefonave celularë dhe dyqanet që shesin kupona të tjerë.

     Nuk ka tarifa për depozitimin e fondeve në të njëjtën monedhë që përdoruesi ka ngarkuar në kupon.

     Kufijtë e basteve i ndihmojnë kumarxhinjtë të qëndrojnë brenda një buxheti mujor të paracaktuar, duke promovuar baste të përgjegjshme.

     Të dy proceset e depozitimit dhe të tërheqjes janë të thjeshta dhe të shpejta.

     Për bastorët, Paysafe Card ka një sërë funksionesh të dobishme. Duke ofruar një sërë opsionesh për ngarkimin e tenderit ligjor, karta u shërben atyre përdoruesve që duan të përjetojnë një transaksion të thjeshtë dhe të shpejtë.

     Lehtë për t'u përdorur

     Përdoruesit nuk kanë nevojë për një llogari bankare ose kartë krediti për t'u regjistruar. Çdo lojtar i basteve elektronike me para mund të blejë një kartë PaySafe për të depozituar urdhra parash, çeqe, para të gatshme dhe karta dhuratash. Duke ngarkuar një kartë, bastuesi mund të vë bast me mënyrën e pagesës duke përdorur një PIN 16-shifror për të depozituar fonde online në faqet e njohura të basteve esports.

     Transaksione të sigurta

     Paysafe Card përdor teknologjinë më të avancuar për të mbajtur të sigurt informacionin financiar dhe personal. Ashtu si shumica e platformave të kuletave dixhitale, kompania i jep përparësi privatësisë për mënyrën e saj të pagesës. Është një shërbim që shumë lojtarë të lojërave online po zgjedhin. Duke krahasuar shërbimet dhe rishikimet me ofruesit e tjerë të shërbimeve financiare, bastorët e esports mund të zbulojnë se mënyra e pagesës ofron shërbime konkurruese për të bërë depozitime në llogaritë e faqeve të internetit.

     Aksesueshmëria

     E disponueshme për t'u blerë në më shumë se 650,000 dyqane, karta është e lehtë për t'u gjetur në supermarketet lokale, pikat e karburantit dhe dyqanet e komoditetit. Për përdoruesit e përditshëm të internetit, komoditeti është çelësi për një metodë depozitimi pa probleme gjatë lojërave të fatit.

     Kundër

     • Ju duhet të blini kuponin 16-shifror përpara se të depozitoni fonde për të luajtur lojëra kazino ose për të bastuar online.
     • Paysafe nuk është i disponueshëm në çdo vend.
     Të mirat dhe të këqijat e Paysafe Card
     Pse të përdorni Paysafe Card?

     Pse të përdorni Paysafe Card?

     Platforma të shumta të kazinove dhe esports në të gjithë globin pranojnë karta paysafe nga përdoruesit për të depozituar fonde. Lojtarët kanë mundësinë e përdorimit të kartës paysafe Mastercard me një aplikacion ora inteligjente për ta bërë edhe më të lehtë procesin e blerjes dhe depozitimit. Për bastorët, ofruesi financiar ofron një mënyrë të shpejtë dhe të sigurt për të shpërndarë fondet. Pas regjistrimit, ofruesi financiar u ofron përdoruesve siguri të plotë dhe tarifa konkurruese.

     Paysafecard kërkon që përdoruesit që janë 18 vjeç e lart të gjejnë një dyqan me bazë tokësore për të blerë kupon. Faqja e internetit e kompanisë ofron informacione për vendndodhjen për shitësit pjesëmarrës në faqen e saj të internetit. Thjesht futni informacionin e kodit postar për të hyrë në adresat e shitësve lokalë, të cilët shesin kupona të paysafecard. Asnjë llogari bankare ose kartë krediti nuk kërkohet për të blerë një kupon. Në vend të kësaj, klientët zgjedhin një shitës me pakicë aty pranë, shkojnë në dyqan dhe blejnë kuponin me PIN-in 16-shifror.

     Të vendosura në mënyrë të përshtatshme në dyqanet ushqimore lokale, pikat e karburantit dhe pikat e tjera të shitjes me pakicë, blerjet me paysafecard i lejojnë përdoruesit të kujdesen për disa punë me një udhëtim. Për të ngarkuar kartën, përdoruesit duhet të verifikojnë identitetin me një identifikim të lëshuar nga qeveria ose vërtetim të vendbanimit. Pas verifikimit, arkëtari i jep blerësit kuponin, të cilin klientët mund ta përdorin në faqet e kazinove dhe lojërave online.

     Pse të përdorni Paysafe Card?
     Shërbimi ndaj klientit

     Shërbimi ndaj klientit

     Klientët e Paysafe Card mund të kenë akses në shërbimin ndaj klientit në tre mënyra. Në faqen e internetit të ofruesit të pagesave, një formular i përshtatshëm i lejon përdoruesit të paraqesin pyetje, pyetje dhe komente në lidhje me mënyrën e pagesës. Kohët e shërbimit ndaj klientit ndryshojnë, por përdoruesi mund të presë një përgjigje ndaj informacionit të paraqitur.

     Përdoruesit gjithashtu mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit të paysafecard përmes telefonit. Faqja e internetit liston një numër të përshtatshëm 800 për mbajtësit e kuponëve për të thirrur kur kanë nevojë për ndihmë shpejt.
     Në rast vjedhjeje ose mashtrimi, mbajtësit e kuponëve dhe llogarive mund të bllokojnë menjëherë përdorimin e kodit. Duke klikuar butonin 'blloko kodin tani' në faqen e internetit të kompanisë, klientët mund të mbrojnë menjëherë gjendjet e llogarisë.

     Paysafe Card sjell transaksione të thjeshta dhe të sigurta financiare në tregun online. Për bastorët, aftësia për të depozituar fonde në kazinotë online dhe libra sportive pa lëshuar informacione bankare private është veçanërisht e dobishme. Megjithëse paysafecard po punon për të kapërcyer sfidat me të cilat përballen të gjithë ofruesit e pagesave në internet, si phishing dhe mashtrimi, kuponët i bëjnë blerjet dhe depozitat në internet të lehta për lojtarët e përditshëm të internetit në të gjithë globin.

     Shërbimi ndaj klientit

     Kazinotë më të mira

     NiveliCasinoBonusRating
     11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
     222BETDeri në 600 dollarë8.7
     3Wazamba8.5
     4Nomini8.3
     5BetVictor8.21
     6RabonaDeri në 500 € + 200 rrotullime falas8.25
     7LibraBet7.75
     8MalinaMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €8.9
     9Mr Play7.52
     10N1 Bet8.3

     Mos i humb këto oferta me bonus

     1xBet
     1xBet
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin1xBet komento
     22BET
     22BET
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin22BET komento
     Loot.bet
     Loot.bet
     100 € Bonus depozite
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
     Merr bonusinLoot.bet komento
     Close