Libërbërësit e Sporteve që pranojnë MuchBetter

Aplikacionet e pagesave në internet kanë fituar tërheqje në industrinë e lojërave të fatit sepse i lejojnë kumarxhinjtë të ruajnë dhe lëvizin fondet lehtësisht me prekjen e një butoni. MuchBetter është një nga portat më të preferuara të pagesave të bazuara në aplikacione për bastet eSports. Portofoli revolucionar elektronik mund të financohet nga MasterCard, Visa, Bitcoin, banka bankare dhe shërbime të tjera financiare të transfertave elektronike.

Faqet e shumta të basteve online esports kanë përfshirë MuchBetter si një metodë depozitimi pasi tërheq lojtarët celularë dhe lojtarët që duan komoditetin e basteve nga zonat e tyre të rehatisë. Mënyra e pagesës mund të përdoret gjithashtu për të marrë fitime nga një platformë bastesh eSports me tarifa tepër të ulëta.

Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

20bet

al Country FlagCheckmark
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme

Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP

Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

Bonus100% bonus mirëseardhjeje
Show less...Shfaq më shumë
 • Bonuset e mëdha
 • Dizajn i pastër
 • Shanset më të mira të basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bonuset e mëdha
 • Dizajn i pastër
 • Shanset më të mira të basteve

PixelBet është një nga libraritë e specializuar në bastet esports dhe pjesa më e madhe e vëmendjes së saj është e drejtuar në tregun evropian. PixelBet është një operator potencial që ia vlen të kontrollohet nëse jeni të interesuar të provoni një shërbim të specializuar esports në të ardhmen.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     PalmSlots Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, PalmSlots Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      Slotimo është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 0 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Slotimo është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
      Show less...Shfaq më shumë
      • Bonus i madh i mirëseardhjes
      • Mbështetje 24/7
      • Platformë miqësore për celularin
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Bonus i madh i mirëseardhjes
      • Mbështetje 24/7
      • Platformë miqësore për celularin

      Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

      Show less...Shfaq më shumë
      • Opsione të shumta pagese
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri lojërash
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Opsione të shumta pagese
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri lojërash

      Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

      Bonus100% deri në 500 dollarë
      Show less...Shfaq më shumë
      • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
      • Mënyrat lokale të pagesës
      • Mbështetje për klientët 24/7
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
      • Mënyrat lokale të pagesës
      • Mbështetje për klientët 24/7

      bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
      Show less...Shfaq më shumë
      • Mbështetje për klientët 24/7
      • Mijëra lojëra
      • Baste sportive dhe esports
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Mbështetje për klientët 24/7
      • Mijëra lojëra
      • Baste sportive dhe esports

      Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

      Shfaq më shumë
      Show less
      Rreth basteve MuchBetter eSports

      Rreth basteve MuchBetter eSports

      MuchBetter u lançua në 2017 në Douglas, Mbretëria e Bashkuar dhe që atëherë ka fituar mbi 150,000 klientë në mbarë botën. Deri në vitin 2018, kompania kishte aktivizuar të paktën 10,000 opsione MasterCard dhe 40,000 pajisje pagese NFC. Sot, ai funksionon si një aplikacion celular i licencuar plotësisht i shkarkueshëm në iOS dhe Android.

      Mbi 120 tregtarë online mbështesin MuchBetter, me disa nga kompanitë kryesore të iGaming në botë që janë në bord. Kohët e fundit, eGaming Review Magazine i dha MuchBetter shpërblimin për një yll në rritje. Jens Bader, një nga bashkëthemeluesit e tij mori çmimet PayExpo's Payments Power 10, duke e njohur atë si një kontribues kryesor në industrinë e pagesave.

      A është MuchBetter popullor?

      Ofruesit e basteve sportive janë vazhdimisht në kërkim të alternativave menyra pagese dhe kanë gjetur se MuchBetter është një ndeshje e mirë. Shërbimi është kuptuar mirë nga komuniteti i lojërave të fatit, veçanërisht në rajonin evropian. Kur përdoruesit financojnë llogaritë e tyre MuchBetter, ata mund t'i përdorin ato fonde për baste eSports.

      Mënyra e pagesës i lejon gjithashtu mbajtësit e llogarive të përdorin karta debiti, karta me parapagesë dhe llogari me shumë monedha të gjitha në një aplikacion. Ai mbështet tre monedha kryesore, përkatësisht USD, EUR dhe GBP. Aplikacioni mbrohet nga kodi PIN ose vërtetimi biometrik, kështu që nuk ka nevojë të kujtoni fjalëkalimet dhe emrat e përdoruesve. Nëse ndonjë nga kartat e lidhura humbet, përdoruesi mund ta ngrijë atë brenda aplikacionit për të parandaluar mashtrimin.

      Rreth basteve MuchBetter eSports
      Si të bëni një depozitë me MuchBetter

      Si të bëni një depozitë me MuchBetter

      Disponueshmëria e MuchBetter në telefonat inteligjentë e bën jetën më të lehtë për fansat e eSports që duan të bastojnë në lëvizje. Gjithçka që u nevojitet është një numër celulari për të konfirmuar pagesën. MuchBetter përdor një kod dinamik CVV, i cili gjenerohet automatikisht nga aplikacioni kur përdoruesi fillon një transaksion. Hapat e mëposhtëm janë të përfshirë në depozitimin e fondeve në një Uebsajti i basteve eSports.

      1. Regjistrimi me një bast eSports me MuchBetter si një mënyrë pagese
      2. Hyrja në llogari
      3. Gjetja e butonit të depozitimit për të filluar një depozitë
      4. Përzgjedhja e MuchBetter nga lista e kuletave elektronike të disponueshme
      5. Duke ndjekur udhëzimet për t'u identifikuar në aplikacionin MuchBetter
      6. Vendosja e shumës për të dërguar
      7. Konfirmimi i transaksionit përmes një CVV të dërguar përmes aplikacionit celular

      Të gjitha depozitat në çdo vend të lojërave të fatit janë pa pagesë dhe duhen disa minuta për t'u përfunduar. Ata që përdorin bitcoin për të financuar llogaritë e tyre do të gëzojnë depozita të menjëhershme.

      Përdorimi i MuchBetter si një opsion pagese për eSports

      Klientët MuchBetter mund të paguajnë nga banka pasi ofruesi i lejon ata të lidhin llogaritë e tyre bankare me portofolin elektronik nëpërmjet aplikacionit të dedikuar celular. Megjithatë, ata duhet të kenë parasysh kufirin ditor të shpenzimeve të bankave të tyre për të shmangur tejkalimin. Kufiri i MasterCard për MuchBetter është më i ulët, p.sh., shpenzimet ditore janë 300 dollarë, por klientët mund të kërkojnë një rritje nga mbështetja përmes aplikacionit inteligjent.

      Si të bëni një depozitë me MuchBetter
      Si të bëni një tërheqje me MuchBetter

      Si të bëni një tërheqje me MuchBetter

      Tërheqjet shumë më të mira ndodhin me një shpejtësi më të madhe se shumica e metodave bankare konvencionale. Pas arkëtimit në portofolin elektronik, klienti mund t'i transferojë fondet në llogaritë e tij bankare ose në një portofol celular. Tërheqja e fitimeve nga bastet eSports kërkon këto hapa:

      1. Filloni një kërkesë për tërheqje duke hapur faqen e pagesave në librari eSports
      2. Zgjidhni Shumë më mirë
      3. Shkruani numrin e celularit
      4. Prisni miratimin nga libri sportiv
      5. Paratë kreditohen në llogarinë e lojtarit

      Procesi i mësipërm mund të zgjasë një ose dy ditë, në varësi të operatorit të basteve. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjen nga një faqe kumari. Kufijtë ditorë të tërheqjes nuk janë të njëjta për çdo bastvënës. Detajet janë deklaruar në seksionin T&C të faqes.

      Përdoruesit e celularëve mendojnë se MuchBetter është më i përshtatshëm sepse nuk duhet të identifikohen në një ndërfaqe tjetër kur marrin para. Ata ridrejtohen te aplikacioni brenda të njëjtit smartphone që përdorin për të bastuar pa dhënë të dhëna të ndjeshme financiare. Përveç verifikimit të libralidhësve, MuchBetter verifikon gjithashtu identitetin e klientit përpara se të kreditojë ndonjë para në llogarinë e tyre me një kod CVV.

      Si të bëni një tërheqje me MuchBetter
      Të mirat dhe të këqijat me MuchBetter

      Të mirat dhe të këqijat me MuchBetter

      MuchBetter preferohet nga tregtarët në internet, faqet e internetit të basteve dhe bastorët në internet për arsye të mira. Ja pse bën një mënyrë të përshtatshme pagese.

      Pro

      • MasterCard falas
      • Kurse të ulëta të këmbimit valutor (0.99%)
      • Pagesat me shumë valuta
      • KYC dhe siguri e përmirësuar
      • Transaksionet në kohë reale
      • Verifikimi dhe transaksione të shpejta
      • Aplikacion miqësor për përdoruesit

      Kundër

      MuchBetter është relativisht i ri, kështu që priten ndryshime në të ardhmen. Ndërsa është një opsion më i lehtë për bastet eSports, ai mund të mos ofrojë të gjitha tiparet interesante të disa kuletave të vjetra. Si çdo ofrues tjetër pagese, MuchBetter ka disa të meta.

      • MuchBetter Mastercard disponohet vetëm në vendet e BE-së
      • Disa karta krediti tarifohen 8%, në varësi të vendit
      Të mirat dhe të këqijat me MuchBetter
      Procesi shumë më i mirë i hapjes së llogarisë

      Procesi shumë më i mirë i hapjes së llogarisë

      Dikush mund të hapë një llogari MuchBetter shpejt dhe thjesht. Kjo ndodh në faqen zyrtare të portofolit dhe aplikacionin celular. Ofruesi zakonisht kërkon të dhëna personale për të verifikuar moshën dhe vendin e banimit të tyre. Të gjitha aplikimet duhet të plotësohen nga klientët që kanë arritur moshën minimale ligjore në vendin e tyre, e cila zakonisht është 18 vjeç.

      Si të krijoni një llogari

      1. Shkoni në faqen kryesore të MuchBetter
      2. Klikoni butonin Sign-Up
      3. Futni emrin, emailin, datën e lindjes, numrin celular, preferencën e monedhës, adresën fizike, kodin postar dhe adresën
      4. Plotësoni një OTP 6-shifrore të dërguar në numrin e telefonit të regjistruar
      5. MuchBetter do të dërgojë një SMS me një lidhje për shkarkimin e aplikacionit nga Apple App Store ose Google Play Store
      6. Hapni aplikacionin duke futur numrin e telefonit dhe një kod sigurie

      Për të marrë një MasterCard falas, klienti duhet të paraqesë disa dokumente verifikimi si një ID kombëtare, patentë shoferi ose pasaportë. Për të aktivizuar kartën kërkohet një depozitë prej 30 EUR. Më pas ai dërgohet në adresën e klientit brenda pak ditësh pune. Për më tepër, portofoli elektronik mund të lidhet me një llogari bankare.

      Duhet të theksohet se MuchBetter është më popullor në disa vende si MB, Gjermania dhe Kanadaja. Esporton lojtarë nga të tjerët vende mund të mos gëzojë shërbimin dhe përfitimet e tij. Megjithatë, MasterCard e saj speciale mund të përdoret në çdo ATM dhe dyqan që pranon MasterCard.

      Procesi shumë më i mirë i hapjes së llogarisë
      Opsione shumë më të mira të mbështetjes së klientit

      Opsione shumë më të mira të mbështetjes së klientit

      MuchBetter ka një sistem të dedikuar për mbështetjen e klientit që u përgjigjet përdoruesve në kohë për të siguruar ndërprerje minimale. Ndihma është në dispozicion në formën e:

      • Email
      • Numri i telefonit
      • Bisedë e drejtpërdrejtë e automatizuar
      • Mesazhet e mediave sociale

      Biletat e mbështetjes shqyrtohen brenda së njëjtës ditë dhe klientit i dërgohet një përgjigje me email. Ata që duan përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme do t'i gjejnë ato në seksionin FAQ. Faqja është e disponueshme në mbi 10 gjuhë, kështu që klientët mund të kalojnë në një gjuhë që e gjykojnë të përshtatshme. Këto përfshijnë anglisht, holandisht, spanjisht, arabisht, portugalisht, frëngjisht, italisht, polonisht, rusisht, norvegjez, etj.

      Opsione shumë më të mira të mbështetjes së klientit

      Kazinotë më të mira

      NiveliCasinoBonusRating
      120bet7.78
      2Wazamba8.5
      3Mr Play7.52
      4Betfinal8.12
      5Parimatch8.47
      6N1 Bet8.3
      7TonyBet8.2
      8ZodiacBet7.6
      9Pixel.bet100% bonus mirëseardhjeje9.1
      10Arlekin Casino8

      Mos i humb këto oferta me bonus

      1xBet
      1xBet
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
      Merr bonusin1xBet komento
      22BET
      22BET
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
      Merr bonusin22BET komento
      Loot.bet
      Loot.bet
      100 € Bonus depozite
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
      Merr bonusinLoot.bet komento
      Close