Libërbërësit e Sporteve që pranojnë MasterCard

Mastercard është një nga rrjetet më të mira të kartave të kreditit që përdoret për përpunimin e pagesave online në nivel global. Shumica e kazinove eSports kanë pranuar Mastercard pasi është një mënyrë pagese e besueshme dhe e përshtatshme. Lojtarët mund të përdorin Mastercard për të kryer transferime të sigurta dhe të sigurta parash, si depozita dhe tërheqje.

Nëse jeni një entuziast i lojërave të fatit eSports, mund të kontrolloni me ofruesit tuaj për të përcaktuar nëse ata e pranojnë mënyrën e pagesës me Mastercard. Ne duam t'ju japim disa njohuri mbi këtë opsion bankar në këtë udhëzues. Do të kuptoni gjithashtu pse është thelbësore t'i bashkoheni Mastercard esports për të shijuar lojërat e fatit në internet. Gati? Le të rrokulliset.

Libërbërësit e Sporteve që pranojnë MasterCard
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion

Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme

Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin

E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

Bonus100% deri në 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive

Që nga viti 2015, Helabet ka sjellë mundësi bastesh për bastet globale të basteve sportive dhe eSports në formën e argëtimit dixhital në internet. Me origjinë ruse, Faqet e basteve eSports fillimisht mori një licencë Curacao dhe u zgjerua në Azi, Evropë dhe Afrikë. Faqja e basteve në internet Helabet ka një vlerësim të mirë me 7/10 vlerësime pozitive për faqen online.

Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Lucky Bird Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Lucky Bird Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        Slotimo është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 0 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Slotimo është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit

        IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
        Show less...Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra

        Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor

        ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash

        Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive

        Cetus Games është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Cetus Games është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Bonus100% deri në 500 dollarë
        Show less...Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7

        bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Bonus100% deri në 1000 €
        Show less...Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin

        Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

        Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Show less...Shfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports

        Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive

         Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara

         William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta

         Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

         Shfaq më shumë
         Show less
         A është Mastercard popullor?

         A është Mastercard popullor?

         Mastercard është pranuar gjerësisht nga klientët që përdorin karta krediti dhe debiti në mbarë botën. Mastercard ka bashkëpunuar me mbi 25,000 institucione financiare në mbarë botën. Në lojërat e fatit eSports, lojtarët gjejnë lehtësisht kazinotë që pranojnë këtë mënyrë pagese. Mastercard është një nga opsionet më të njohura bankare në Australi, Brazil, Danimarkë, Kanada, Gjermani, Venezuelë dhe Hungari.

         Mastercard u themelua në SHBA në vitin 1966 pasi u krijua BankAmericard (më vonë u bë një kartë Visa). Mastercard kishte emrin e saj origjinal si 'Ndërbankar', i cili më vonë u ndryshua në 'Master Charge' nga viti 1969 në 1979. Emri Mastercard ka qenë në përdorim që nga viti 1979, duke shërbyer si opsioni i dytë i pagesës pas Visa. Mastercard ka selinë e saj në Nju Jork, Amerikë, por i shpërndan shërbimet e saj në mbi 200 vende.

         Me opsionin e pagesës të pranuar në vende të ndryshme, kumarxhinjtë në kazinotë eSports mund të përfitojnë nga opsionet e pagesës që ofrojnë. Ju do të jeni me fat të përdorni Mastercard pasi përdor 150 monedha. Kjo do të thotë që ju keni një shans për të përdorur Mastercard si një metodë tërheqjeje ose depozitimi në kazinonë tuaj.

         Mastercard ofron opsione pagese si karta krediti, debiti dhe me parapagesë. Ju mund të bashkoheni në një kazino eSports dhe të përdorni kartën tuaj të kreditit, debitit ose të parapaguar Mastercard për të depozituar ose tërhequr para. Megjithatë, sigurohuni që të bëni detyrat e shtëpisë tuaj për të kontrolluar nëse keni bookmakers online lejojnë opsione të tilla pagese.

         A është Mastercard popullor?
         Si të bëni një depozitë me Mastercard

         Si të bëni një depozitë me Mastercard

         Përdorimi i Mastercard në kazinotë eSports

         Nuk është e nevojshme të jeni të aftë për teknologjinë për të filluar përdorimin e Mastercard-it tuaj kur bëni depozita, dhe ju duhet vetëm të kuptoni disa hapa dhe të filloni të përdorni një opsion pagese që i mban informacionet tuaja të sigurta dhe të sigurta. Këtu janë hapat që duhet të ndiqni.

         • Vizitoni kazinonë tuaj eSports për të filluar.

         • Shkoni te faqja e arkëtarit, ku do të gjeni opsionin për të depozituar ose tërhequr.

         • Klikoni 'depozitoni'. Pasi të klikoni depozitë, do të gjeni disa opsione depozitimi. Zgjidhni Mastercard dhe kaloni në hapin tjetër.

         • Futni detajet sipas nevojës, p.sh. numrin e kartës, emrin dhe datën e skadimit.

         • Bëni një depozitë. Këtu do të futni shumën që dëshironi të depozitoni.

         • Kontrolloni llogarinë tuaj. Paratë do të pasqyrohen menjëherë në llogarinë tuaj dhe mund t'i përdorni për të filluar të luani lojërat tuaja të preferuara eSports.

          Ju mund të lidhni llogarinë tuaj të kazinosë eSports me llogarinë tuaj bankare. Pasi të keni futur të gjithë informacionin e kërkuar, banka juaj do të kreditojë kazinonë tuaj eSports me shumën e treguar. Mund të bëni një depozitë ditore prej 10 deri në 5000 dollarë. Drejtohuni gjithmonë në seksionin tuaj të preferuar të arkëtarit të kazinosë eSports për të mësuar rreth kufijve të tyre ditorë të depozitave.

         Si të bëni një depozitë me Mastercard
         Si të tërhiqeni në kazinotë eSports duke përdorur Mastercard

         Si të tërhiqeni në kazinotë eSports duke përdorur Mastercard

         Shumica e kazinove eSports pranojnë Mastercard si një metodë tërheqjeje. Dhe gjëja e mirë është se kazino të tilla do të shfaqin informacione rreth tërheqjes në faqet e tyre. Kjo është se si duhet të bëni për të tërhequr para duke përdorur një Mastercard në kazinotë eSports.

         • Vizitoni kazinonë tuaj eSports dhe hapni seksionin e arkëtarit.

         • Klikoni "tërheq" dhe zgjidhni Mastercard si opsionin tuaj të tërheqjes.

         • Futni shumën e tërheqjes. Pasi të keni vendosur shumën që dëshironi të tërhiqni, kazino do të përpunojë informacionin tuaj për të bërë verifikime. Nëse gjithçka shkon mirë, do t'i merrni paratë tuaja në 2-3 ditë pune. Megjithatë, kjo mund të ndryshojë në varësi të kazinosë eSports të zgjedhjes suaj.

          Është e vështirë të gjesh një kufi ditor të tërheqjes duke përdorur Mastercard. Kontrolloni me faqen tuaj të basteve eSports për të ditur kufirin e tyre ditor të tërheqjes. Për fat të mirë, faqet e basteve eSports kanë zhvilluar aplikacione ku lojtarët mund të bastojnë dhe të kryejnë transferime parash duke përdorur smartfonët e tyre.

         Aplikacioni celular Mastercard do të lidhë kartën tuaj me esports Mastercard për ta bërë më të përshtatshëm transferimin e parave. Mund të përdorni aplikacionin Mastercard për t'u tërhequr drejtpërdrejt nga kazinoja juaj eSports në çdo kohë dhe kudo.

         Si të tërhiqeni në kazinotë eSports duke përdorur Mastercard
         Të mirat dhe të këqijat me Mastercard

         Të mirat dhe të këqijat me Mastercard

         Pro

         • Është pranuar gjerësisht nga kazinotë eSports. Vështirë se do të gjeni një libralidhës në internet që nuk pranon Mastercard. Kjo do të thotë që nuk do t'ju duhet të shpenzoni shumë kohë duke kërkuar për kazinotë eSports që përdorin mënyrën e pagesës Mastercard.

         • Mënyra e sigurt e pagesës. Mastercard ka qenë në funksion për dekada dhe shumica e kazinove eSports mund të gjejnë gjithmonë një arsye për t'i besuar.

         • Ka një aplikacion bankar celular. Mastercard ka një aplikacion celular që lejon lojtarët të bëjnë transferta parash duke përdorur telefonat inteligjentë ose iPhone.

         • Depozita të shpejta. Ju nuk keni nevojë të shpenzoni shumë kohë për të depozituar paratë tuaja. Paratë mund të pasqyrohen menjëherë në llogarinë tuaj.

         Kundër

         • Duhet më shumë kohë për t'u tërhequr. Mund të prisni deri në pesë ditë pune për të marrë paratë tuaja.
         • Mastercard mund të ngarkojë një tarifë prej 2% kur tërhiqet.
         Të mirat dhe të këqijat me Mastercard
         Procesi i hapjes së llogarisë Mastercard

         Procesi i hapjes së llogarisë Mastercard

         Deri tani, ju duhet të pyesni veten pse nuk keni hapur ende një llogari me Mastercard për të bërë transferime parash në faqet tuaja të basteve eSports. Ne do t'ju tregojmë hap pas hapi se si mund ta blini këtë opsion bankar.

         Si të krijoni një llogari

         Përpara se të aplikoni për një Mastercard, vendosni se cila kartë është e duhura për ju. Mastercard u lejon klientëve të saj të përdorin karta krediti, karta debiti dhe karta me parapagesë. Mund të drejtoheni te banka juaj lokale që ofron shërbime Mastercard për të aplikuar për një të tillë. Megjithatë, bankat do t'i lejojnë lojtarët të hapin Mastercard-in e tyre në internet nëpërmjet faqes së tyre të internetit. Lojtarët mund të kyçin informacionin e mëposhtëm kur hapin llogaritë e tyre.

         • Emri ligjor

         • Numri i Sigurimeve Shoqërore

         • Një adresë e vlefshme

         • Të ardhurat dhe kostot e banimit. Bankat do të kërkojnë një informacion të tillë kur aplikojnë për një kredi Mastercard.

          Një informacion i tillë mund të ndryshojë në varësi të kartës për të cilën po aplikoni. Kontrolloni gjithmonë të gjitha detajet që kërkon banka juaj kur hapni një llogari Mastercard. Mbajtësi i llogarisë duhet të jetë 18 vjeç e lart që të lejohet të hapë një llogari Mastercard.

         Procesi i hapjes së llogarisë Mastercard
         Opsionet e mbështetjes së klientit të Mastercard

         Opsionet e mbështetjes së klientit të Mastercard

         Mastercard ka një grup të dedikuar mbështetës për të ndihmuar klientët e saj të zgjidhin problemet e shërbimeve të saj. Mund të kontaktoni lehtësisht grupin mbështetës përmes postës elektronike, telefonatave ose bisedave të drejtpërdrejta. E mira është se do të gjeni dikë që t'ju ndihmojë 24/7, gjatë gjithë vitit.

         Ju mund të jeni të sigurt se grupi mbështetës do të ketë dikë të njohur me gjuhën tuaj.
         Pra, nuk mund ta gjeni kartën tuaj? A është vjedhur? Dëshironi një paradhënie në para? Grupi mbështetës ka gjithçka që dëshironi kur keni një problem.

         • Nëse jeni në SHBA, përdorni numrin e tyre të urgjencës 1-800-MASTERCARD (1-800-627-8372)
         • Nëse jeni jashtë SHBA-së, përdorni numrin e urgjencës 1-636-722-7111.
         • Dërgojini atyre një email nëpërmjet inquiries@Mastercard.com.
         Opsionet e mbështetjes së klientit të Mastercard

         Kazinotë më të mira

         NiveliCasinoBonusRating
         11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
         222BETDeri në 600 dollarë8.7
         3Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
         420bet7.78
         5Wazamba8.5
         6Nomini8.3
         7BetVictor8.21
         8Betmaster8.99
         9RabonaDeri në 500 € + 200 rrotullime falas8.25
         10LibraBet7.75

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         22BET
         22BET
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Loot.bet
         Loot.bet
         100 € Bonus depozite
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
         Merr bonusinLoot.bet komento
         Close