Libërbërësit e Sporteve që pranojnë Bank transfer

Një transfertë bankare është pikërisht ajo që tingëllon - është një transferim direkt nga një llogari bankare në një llogari tjetër bankare ose një llogari pagese në internet. Individi hyn në bankën e tij, vendos të dhënat e personit ose kompanisë që dëshiron t'i transferojë paratë, zgjedh shumën dhe paraqet kërkesën në bankë për plotësim.

Varet nga marrësi se sa kohë mund të marrë transaksioni për të përfunduar. Disa transaksione janë pothuajse të menjëhershme, ndërsa të tjerave mund të duhen disa orë apo edhe disa ditë për t'u përfunduar.

Libërbërësit e Sporteve që pranojnë Bank transfer
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

Show less...Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular
Show less...
Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular

Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Mbështetje 24/7
      • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Mbështetje 24/7
      • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

      Stake.com është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Stake.com është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       Slotimo është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 0 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Slotimo është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
       Show less...Shfaq më shumë
       • 150% bonus mirëseardhjeje
       • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • 150% bonus mirëseardhjeje
       • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

       VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
       Show less...Shfaq më shumë
       • Bonus i madh i mirëseardhjes
       • Mbështetje 24/7
       • Platformë miqësore për celularin
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Bonus i madh i mirëseardhjes
       • Mbështetje 24/7
       • Platformë miqësore për celularin

       Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

       Show less...Shfaq më shumë
       • Opsione të shumta pagese
       • Mbështetje 24/7 e disponueshme
       • Shumëllojshmëri lojërash
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Opsione të shumta pagese
       • Mbështetje 24/7 e disponueshme
       • Shumëllojshmëri lojërash

       Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

       BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
       Show less...Shfaq më shumë
       • Baste sportive dhe esports
       • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
       • Bonus bujar i mirëseardhjes
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Baste sportive dhe esports
       • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
       • Bonus bujar i mirëseardhjes

       Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

       Show less...Shfaq më shumë
       • Bonuset javore
       • Mbështetje për klientët 24/7
       • Në dispozicion bastet sportive
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Bonuset javore
       • Mbështetje për klientët 24/7
       • Në dispozicion bastet sportive

       Cetus Games është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Cetus Games është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Bonus100% deri në 1000 €
       Show less...Shfaq më shumë
       • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
       • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
       • Dizajn miqësor për celularin
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
       • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
       • Dizajn miqësor për celularin

       Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Temë e butë
        • Kazino fituese e çmimeve
        • Lojëra elektronike ekskluzive
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Temë e butë
        • Kazino fituese e çmimeve
        • Lojëra elektronike ekskluzive

        Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Marka më e mirë
        • Libri historik sportiv
        • Tërheqje të pakufizuara
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Marka më e mirë
        • Libri historik sportiv
        • Tërheqje të pakufizuara

        William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Libri sportiv
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Promovime të shpeshta
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Libri sportiv
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Promovime të shpeshta

        Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

        Shfaq më shumë
        Show less
        A është i popullarizuar transferta bankare?

        A është i popullarizuar transferta bankare?

        Transfertat janë vendosur nga bankat në përgjithësi, kështu që nuk është e mundur të veçohet ndonjë pikënisje e veçantë për këtë lloj transaksioni. Ka një sërë avantazhesh për përdorimin e këtij lloji të transaksionit, veçanërisht për ata që bëjnë shumë banka online. Me shumicën e bankave, pasi përdoruesi të ketë vendosur të dhënat e marrësit, janë vetëm disa klikime për të kryer transaksione të mëtejshme në atë llogari.

        Ata që përdorin kazinotë online dhe prenotuesit në internet do ta kenë të lehtë të mbushin llogaritë e tyre të basteve duke përdorur transfertë bankare.

        Shumë prej tyre do të kenë transfertë bankare si opsion pagese. Është një ide e mirë të kontrolloni faqen e tyre të pagesës për të përcaktuar se cilat prej tyre e ofrojnë këtë si opsion pagese. Meqenëse transfertat bankare janë opsione të lehta për ata që kanë një llogari bankare, kjo është bërë e njohur në të të gjitha vendet si mënyrë pagese dhe ka shumë pak banka që nuk e lejojnë këtë lloj transaksioni.

        Disa përdorues mund të jenë të shqetësuar për implikimet e sigurisë të transferimit të parave në këtë mënyrë, por ka mënyra për të mbrojtur të dhënat personale gjatë transferimit nga një llogari bankare.

        A është i popullarizuar transferta bankare?
        Përdorimi i transfertave bankare në libraritë në internet

        Përdorimi i transfertave bankare në libraritë në internet

        Në disa raste mund të jetë e mundur të lidhni një llogari të basteve online esports me detajet e llogarisë suaj bankare, në mënyrë që një transferim të mund të kryhet vetëm me disa klikime. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se çdo bankë do të funksionojë pak më ndryshe. Ata do të kenë procese të ndryshme për të mbrojtur përdoruesin gjatë transferimit të fondeve.

        Disa mund të duan që përdoruesi të kalojë një proces 'pyetje sigurie', ndërsa të tjerët mund të dërgojnë një kod verifikimi që do të duhet të futet për të përfunduar transferimin. Është një ide e mirë që përdoruesi të njihet me procesin përpara se të fillojë ta përdorë atë.

        Në shumicën e rasteve, gjithçka që duhet të bëjë përdoruesi është të shkojë në faqen e pagesës në llogarinë e basteve esports dhe të zgjedhë 'transfertë bankare' si opsion pagese. Kjo më pas do të japë mundësinë për t'u lidhur me bankën individuale, ku përdoruesi do të duhet të regjistrohet në llogarinë e tij dhe të përfundojë transaksionin.

        Të dy faqe e basteve esports dhe banka mund të ketë kufizime në sasinë e parave që mund të transferohen në këtë mënyrë, veçanërisht nëse përdoruesi është në një vend të ndryshëm nga kazinoja ose faqja e basteve. Është thelbësore të kontrolloni paraprakisht nëse zbatohet një kufi.

        Përdorimi i transfertave bankare në libraritë në internet
        Si të bëni një tërheqje me transfertë bankare

        Si të bëni një tërheqje me transfertë bankare

        Pasi çdo fitim është kredituar në llogarinë e përdoruesit të faqes së basteve, ata kanë mundësinë që të tërheqin paratë. Kjo mund të bëhet edhe në formën e një transferte bankare nëse kjo metodë ofrohet nga faqja. Duhet të theksohet se disa sajte nuk do të lejojnë përdoruesin të tërheqë fonde duke përdorur një metodë të ndryshme nga ajo që përdorën për depozitimin e fundit.

        Për shembull, nëse depozitimi i fundit është bërë duke përdorur një opsion të portofolit elektronik, atëherë nuk do të lejoheni të përdorni transfertën bankare për të tërhequr fondet.

        Përdoruesi do të duhet gjithashtu të kontrollojë çdo kufizim të tërheqjes që ekziston. Vetë faqja mund të mos lejojë tërheqjen e fondeve derisa gjendja e llogarisë të arrijë një shumë të caktuar. Kjo do të ndryshojë nga faqja në faqe.

        Si të bëni një tërheqje me transfertë bankare
        Kohët e përpunimit të tërheqjes përmes transfertës bankare

        Kohët e përpunimit të tërheqjes përmes transfertës bankare

        Kohët e përpunimit janë një tjetër faktor që duhet të merret në konsideratë dhe këto gjithashtu do të ndryshojnë nga vendi në vend. Për disa sajte mund të duhen vetëm disa orë që fondet të shfaqen në llogarinë bankare, por në raste të tjera mund të duhen disa ditë. Është e mundur të tërhiqni fonde duke përdorur një telefon celular nëse faqja e basteve është e aktivizuar me celular dhe shumica e faqeve të basteve dhe kazinove në internet mund të aksesohen tani në një telefon celular.

        Kohët e përpunimit të tërheqjes përmes transfertës bankare
        Të mirat dhe të këqijat me transfertën bankare

        Të mirat dhe të këqijat me transfertën bankare

        Pro

        • Një mënyrë e thjeshtë për të transferuar para në një llogari të ofruesit të basteve
        • Nuk ka nevojë të keni aplikacione shtesë për të ndihmuar me transferimin
        • Shpesh mund të bëhet direkt nga faqja e basteve esports
        • Një metodë e disponueshme gjerësisht për transferimin e fondeve pasi shumica e njerëzve kanë një llogari bankare
        • Shtresa shtesë e sigurisë mund të shtohet duke përdorur një aplikacion transferimi të palës së tretë, kështu që detajet bankare nuk duhet të shtohen gjithmonë në llogarinë e ofruesit

        Kundër

        • Mund të jetë e nevojshme në disa raste të shtohen detajet e llogarisë bankare në llogarinë në faqen e basteve esports, gjë që mund të çojë në shqetësime sigurie
        • Disa kohë përpunimi janë të gjata, duke marrë disa ditë
        • Jo të gjitha faqet ofrojnë transferim bankar si opsion
        Të mirat dhe të këqijat me transfertën bankare
        Si të krijoni një llogari

        Si të krijoni një llogari

        Hapi i parë që duhet të ndërmarrë çdo përdorues i një faqeje bastesh esports është hapja e llogarisë me ofruesin. Kjo do të përfshijë dhënien e informacionit personal dhe në disa raste, ofruesi mund të kërkojë informacion shtesë si dokumentacion për të konfirmuar emrin, moshën dhe adresën. Kjo do të kërkohet për të përmbushur detyrimet e tyre për të siguruar që të gjithë përdoruesit e përdorin faqen legalisht. Pasi të jetë konfiguruar llogaria, përdoruesi mund zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin.

        Duhet të theksohet se përdoruesi mund të ndryshojë mënyrën e pagesës nëse dëshiron, kështu që transaksioni i tij i parë mund të jetë me kartë krediti, ndërsa i tjetri me transfertë bankare. Nuk është thelbësore të kesh një llogari bankare për të hapur një llogari me një ofrues bastesh esports dhe përdoruesit duhet të jenë të vetëdijshëm se do t'u duhet t'u përmbahen kufijve ligjorë të moshës në vendin e tyre nëse dëshirojnë të hapin një llogari bastesh esports.

        Mund të ketë gjithashtu kufizime të tjera, por këto do të ndryshojnë nga një vend në tjetrin dhe nga vendi në vend.

        Si të krijoni një llogari
        Opsionet e mbështetjes së klientit të transfertës bankare

        Opsionet e mbështetjes së klientit të transfertës bankare

        Përdoruesit që zgjedhin transfertat bankare do të zbulojnë se ka shumë mbështetje në dispozicion për ta. Natyrisht, nuk është e mundur të renditësh mbështetjen e disponueshme në secilën bankë individuale, por shumica e bankave kanë një sërë opsionesh në dispozicion për ata që duan të kontaktojnë me to. Këto do të përfshijnë qendrat e thirrjeve për kontakt telefonik, mbështetje me email dhe bisedë live në internet. Opsionet do të ndryshojnë nga banka në bankë. Shumica e këtyre opsioneve janë të disponueshme gjatë gjithë orës, por përsëri, kjo do të ndryshojë.

        Do të ketë një numër të ngjashëm opsionesh të disponueshme në faqen e basteve esports, kështu që nëse problemi është me aspektet teknike të transferimit në llogarinë e ofruesit, atëherë stafi atje do të jetë në gjendje të ndihmojë. Duke qenë se faqet e basteve janë të disponueshme për klientët në çdo kohë të natës ose të ditës, mbështetja është gjithashtu e disponueshme vazhdimisht.

        Opsionet e mbështetjes së klientit të transfertës bankare

        Kazinotë më të mira

        NiveliCasinoBonusRating
        11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
        2Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
        320bet7.78
        4BetVictor8.21
        5Betmaster8.99
        6LibraBet7.75
        7Mr Play7.52
        8DaVinci's Casino
        9N1 Bet8.3
        10Roku8

        Mos i humb këto oferta me bonus

        1xBet
        1xBet
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
        Merr bonusin1xBet komento
        22BET
        22BET
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
        Merr bonusin22BET komento
        Loot.bet
        Loot.bet
        100 € Bonus depozite
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
        Merr bonusinLoot.bet komento
        Close