Rezervimet më të njohura të sporteve elektronike në Mbretëria e Bashkuar

Të apasionuarit pas sporteve elektronike po përdorin zgjuarsinë dhe zgjuarsinë për të luajtur me fituesit në aksionin e basteve të esporteve në Mbretërinë e Bashkuar me aksione të larta. Bastet në esports në Mbretërinë e Bashkuar (MB) nuk janë vetëm të ligjshme; është shumë popullor në mesin e sportdashësve. Në fakt, disa nga markat më të mëdha të industrisë së lojërave janë duke kërcyer në bandwagon ndërsa bastet esports në MB zgjerohen në shtrirje dhe popullaritet.

Me një vlerë të konsiderueshme tregu, bastet esports në Mbretërinë e Bashkuar vazhdojnë të gëzojnë vëmendjen nga kompanitë kryesore dhe lojtarët. Nga League of Legends te Dota 2, lojërat esports tërheqin baza të konsiderueshme fansash, rritje fenomenale dhe rekord çmimesh në turne.

Rezervimet më të njohura të sporteve elektronike në Mbretëria e Bashkuar
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

BetVictor

al Country FlagCheckmark
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Temë e butë
  • Kazino fituese e çmimeve
  • Lojëra elektronike ekskluzive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Temë e butë
  • Kazino fituese e çmimeve
  • Lojëra elektronike ekskluzive

  Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara

  William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

  Faqet e basteve në MB

  Faqet e basteve në MB

  Tërbimi se kush do të fitojë garat kryesore ndërkombëtare ndez rritjen e esports dhe nxit dëshirën për të përfshirë bastet në treg. Këtu janë disa sajte të basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar, të cilat po rriten në popullaritet në Mbretërinë e Bashkuar

  Spreadex

  Me 10 për qind të tregut të basteve për bastet e përhapura, Spreadex u ofron entuziastëve të basteve elektronike në Mbretërinë e Bashkuar një sërë përfitimesh në Baste të drejtpërdrejta të lojërave elektronike esports.

  Virgin Bet

  Fleksibiliteti i pagesës e veçon këtë faqe bastesh nga paketa. Ai ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh pagese, duke përfshirë PayPal për ata që preferojnë portofolin e njohur dixhital.

  QuinnBet

  QuinnBet është një zgjedhje e njohur në mesin e britanikëve që zgjedhin të bastojnë në esports, duke ofruar transmetim të shkëlqyer të drejtpërdrejtë për qindra ngjarje të basteve esport në Mbretërinë e Bashkuar.

  Duke përdorur bastebërësit e licencuar në internet, britanikët mund të bastojnë ligjërisht. Uebsajtet e sporteve elektronike të dedikuara për lojërat e fatit fokusohen në lojërat video për të siguruar një pjesë të konsiderueshme të tregut të industrisë gjithnjë në zgjerim dhe në zhvillim. Në Mbretërinë e Bashkuar, industria e basteve elektronike në Mbretërinë e Bashkuar vazhdon të rritet me 8.5 për qind çdo vit, duke krijuar më shumë se 1200 vende pune dhe duke kontribuar rreth 12 milionë £ në vlerë në ekonomi.

  Për shkak të ndikimit pozitiv, britanikët po promovojnë faqet e basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar në çdo nivel. Nga përparimet teknologjike te stabiliteti rregullator, industria në rritje e esports në MB ka shumë mbështetje të korporatave dhe qeverisë për ta ndihmuar atë të arrijë potencialin e saj më të lartë ndërsa tregu evoluon nga fillimet e tij modeste drejt angazhimit të fuqishëm të fansave.

  Faqet e basteve në MB
  Lojërat e preferuara esport të lojtarëve të Mbretërisë së Bashkuar

  Lojërat e preferuara esport të lojtarëve të Mbretërisë së Bashkuar

  Gjate viteve, lojëra esports kanë vazhduar të evoluojnë. Që nga viti 2010, lojërat e betejës online me shumë lojtarë kanë tërhequr miliona ndjekës. Duke vendosur dy ekipe me pesë lojtarë kundër njëri-tjetrit, shokët e skuadrës përdorin strategji, aftësi dhe elemente të lojës për të mposhtur kundërshtarin. Çdo lojtar kontrollon një personazh që bëhet më i fortë, bashkëpunon me anëtarët e ekipit dhe përpiqet të mposht armikun.

  Nga League of Legends tek Dota 2, betejat me shumë lojtarë po shpërthejnë në popullaritet. Me më shumë se 115 milionë llogari lojtarësh të regjistruar League of Legends është një lider i lojërave. Deri në vitin 2019, Dota 2 gëzonte gjithashtu një popullaritet të konsiderueshëm me një grup çmimesh ndërkombëtare prej më shumë se 34 milion dollarë, krahasuar me grupin e çmimeve prej 6 milion dollarësh të League.

  Lojërat shtesë që gëzojnë popullaritet në Mbretërinë e Bashkuar përfshijnë CS: SHKO, Rocket League, Fortnite, Overwatch dhe Valorant. Individualisht dhe kolektivisht, këto lojëra po ndikojnë në mënyrën se si lojtarët angazhohen me njëri-tjetrin dhe nxisin një treg tashmë të njohur duke tërhequr miliona në sponsorizime dhe para nga korporatat e mëdha.

  Ndërsa skuadrat dhe organizatorët e esports menaxhojnë komunitete të forta dhe në rritje të bazuara në internet, transmetimi dixhital përmes YouTube, Twitch dhe platformave të tjera po bëhen metodat kryesore të shpërndarjes për garat e sporteve. Me afro 5 miliardë përdorues të rregullt të internetit dhe një treg prej më shumë se 50 miliardë lojërash të fatit në internet, garat e esports nuk kanë arritur ende shtrirjen e plotë, të ardhurat dhe potencialin e ndikimit të Mbretërisë së Bashkuar.

  Lojërat e preferuara esport të lojtarëve të Mbretërisë së Bashkuar
  Mënyrat e pagesës në Mbretërinë e Bashkuar

  Mënyrat e pagesës në Mbretërinë e Bashkuar

  Ndërsa më shumë bastorë marrin pjesë në bastet e esportit në Mbretërinë e Bashkuar, mënyra të besueshme të pagesës ofrojnë opsione për financimin e llogarive të librave sportiv. Këtu janë disa opsione që faqet e basteve esports në MB u ofrojnë kumarxhinjve që vendosin baste dixhitale.

  Kartat e kreditit

  MasterCard dhe Visa janë marka shumë të respektuara, të cilat të dyja ofrojnë mundësi të sigurta pagese. Institucionet e basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar lejojnë klientët të bëjnë depozita me karta krediti dhe debiti për shkak të sigurisë dhe komoditetit të provuar për klientët. Masat globale të sigurisë sigurojnë që lojtarët të mbrohen kur depozitojnë fonde për bastet e sporteve në Mbretërinë e Bashkuar.

  Neteller

  Neteller është një evalet popullor që institucionet e esporteve në Mbretërinë e Bashkuar e pranojnë gjerësisht për të depozituar fonde dhe për të përmbushur borxhet për detyrimet e basteve. E njohur për transaksionet e menjëhershme, portofolin elektronik ofron financim të dëmshpërblyer dhe të sigurt. Me një proces të thjeshtë regjistrimi, bastorët mund të përdorin 22 monedha të ndryshme kur depozitojnë para në mënyrë të sigurt për të vënë bast.

  Skrill

  Skrill është një evalet, i cili është i njohur për veçoritë e tij të fuqishme të sigurisë dhe lehtësinë e përdorimit. Bastorët tërhiqen gjithashtu nga tarifat e arsyeshme të platformës, duke ofruar shërbime me kosto të ulët dhe falas për përdoruesit. Duke ndjekur rregullore të rrepta nga Autoriteti i Sjelljes Financiare, evalleti Skrill ndihmon entuziastët e sporteve elektronike të bastojnë paratë në mënyrë të sigurtë në internet.

  PayPal

  Një markë e njohur ndërkombëtarisht, PayPal u ofron britanikëve të njëjtat komoditete dhe funksione që e kanë bërë evaletin të popullarizuar globalisht. Ndërsa disa lojtarë mund të preferojnë kartat e kreditit, PayPal u ofron bastorëve një mënyrë të sigurt për të përdorur kartën e kreditit pa e ofruar atë në një faqe interneti të basteve esports në MB. Bastorët regjistrohen për PayPal duke i ofruar platformës informacione për të verifikuar identitetin.

  Mënyrat e pagesës në Mbretërinë e Bashkuar
  Historia e basteve eSports në Mbretërinë e Bashkuar

  Historia e basteve eSports në Mbretërinë e Bashkuar

  Esports ka bërë një rrugë të gjatë nga turnet e Space Invaders në vitet '80 deri në depërtimin e fundit të ESPN në treg. Në vetëm disa dekada, industria është rritur në një treg me shumë miliardë paund. Qysh në vitet '70, sportet konkurruese esport pushtuan imagjinatën e lojtarëve.

  Nga tenisi në luftërat në hapësirë, lojërat e mëparshme tërhoqën interes të konsiderueshëm nga pjesëmarrësit në turne. Në vitin 1981, organi i parë i lojërave me rekord botëror, Twin Galaxies, u formua për të gjurmuar rezultatet e lojtarëve në video-lojërat e njohura.

  Nga vitet '90, lojërat e konsolave ishin buja midis entuziastëve që ishin zhytur në argëtimin me video luftarakë dhe me revole në person të parë. Teknologjia në zhvillim revolucionarizoi lojën, duke hapur lojën në distancë në grup nëpërmjet rrjeteve lokale (LAN).

  Në vitin 1997, organizatorët nisën një ligë profesionale kiberatletike dhe lojtarët e esports gëzonin popullaritet në rritje, me disa që fitonin shuma të konsiderueshme parash nga loja dhe promovimet. Johnathan "Fatal1ty" Wendel është një pionier që thuhet se ka tërhequr më shumë se gjysmë milioni gjatë karrierës së tij të lojërave.

  Sukseset e hershme krijuan skenën që popullariteti i basteve esport në Mbretërinë e Bashkuar të rritet në qiell në vitet e ardhshme. Në vitin 1999, Counter-Strike filloi dhe vazhdoi të gëzonte popullaritet në të gjithë globin. Deri në vitin 2000, lojtarët e Xbox luanin kundër njëri-tjetrit në Halo 2, pararendësin e lojërave të tjera të njohura me revole në person të parë, si Call of Duty.

  Historia e basteve eSports në Mbretërinë e Bashkuar
  Lojërat e fundit të lojërave të fatit në MB

  Lojërat e fundit të lojërave të fatit në MB

  Me lojtarët që luajnë në distancë me miqtë dhe të huajt në internet, industria vazhdon të rritet. Në fakt, universitetet në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar po integrojnë esports në kurrikulë. Evolucioni i sporteve elektronike në arsim ka parë fillimin e kurseve të nivelit të kolegjit, trajnimin e karrierës dhe garat ekipore.

  Kohët e fundit, rritja masive e basteve elektronike në Mbretërinë e Bashkuar është përhapur në mediat tradicionale dhe botime të njohura mbulojnë garat dhe transmetimin e programeve të esporteve në rrjetet kryesore. Tregu i vendeve të basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar ka kaluar në jetën e zakonshme.

  Gjatë viteve të fundit, industria e basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar është rritur masivisht dhe po vazhdon të lulëzojë. Me më shumë mbulim nëpër botimet kryesore që transmetohen në rrjete masive si ESPN, esports ka bërë ndikimin e saj dhe po kalon në rrjedhën kryesore. Me një të ardhur të parashikuar prej gati 6 miliardë dollarë deri në vitin 2027 nga vetëm 776 milion dollarë një dekadë më parë, rritja globale tregon se sa ndikues po bëhet tregu për brezat e ardhshëm.

  Lojërat e fundit të lojërave të fatit në MB
  E ardhmja e botës së esports

  E ardhmja e botës së esports

  Ndërsa industria e basteve elektronike në Mbretërinë e Bashkuar vazhdon të tërheqë fansa, e ardhmja po duket premtuese. Në fakt, Kampionati Botëror i Legends 2021 tërhoqi pothuajse po aq shikues sa Superbowl. Deri në vitin 2023, ekspertët parashikojnë se tregu do të gëzojë një normë rritjeje vjetore prej 15 për qind. Në Mbretërinë e Bashkuar, faqet e basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar do të nxisin rritje eksponenciale në industrinë krijuese dhe dixhitale, duke zënë 8 përqind të tregut global të basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar.

  Për institucionet e basteve, rritja ekstreme sjell të ardhura të konsiderueshme nga fansat të cilët janë të etur për të shtuar edhe më shumë emocion në lojën dhe shikueshmërinë. Markat globale po sjellin legjitimitet në treg. Për shembull, Levi, Marvel Entertainment dhe Red Bull investojnë miliona në sponsorizimin e ekipeve dhe turneve.

  Me një rreth 460 milionë globale dhe një rritje të parashikuar në pothuajse 650 milionë deri në vitin 2023, lojtarët e njohur të sporteve elektronike po tërheqin bazat e fansave të etur për të vënë para për fituesit e shpeshtë individualë dhe ekiporë.

  Bastorët kanë një sërë opsionesh bastesh. Nga bastet e thjeshta të ndeshjeve deri te bastet më komplekse, kumarxhinjtë mund të zgjedhin të kombinojnë shumë baste ose bast në një kupon akumulues, një propozim më i rrezikshëm. Opsionet më specifike të basteve i lejojnë lojtarët të vënë bast se cili lojtar skuadre regjistron numrin më të madh të vrasjeve ose fiton hartën në Counter Strike-Global Offensive. Vëzhgimi i ndeshjeve të drejtpërdrejta i ndihmon bastuesit të zgjedhin bastet për bastet në lojë.

  Ndërsa tregu i basteve mbetet në hap me popullaritetin e gjerë të esports, rregullatorët po punojnë për të garantuar sigurinë për miliona britanikë që bastojnë në lojërat e esports.

  E ardhmja e botës së esports
  A janë kazinotë të ligjshme në Mbretërinë e Bashkuar?

  A janë kazinotë të ligjshme në Mbretërinë e Bashkuar?

  Bastorët në Mbretërinë e Bashkuar duhet të inspektojnë licencën e një libralidhësi për t'u siguruar që ajo funksionon ligjërisht. Një faqe interneti zakonisht shfaq kryesisht informacion në lidhje me licencën e tij të lojërave në faqen kryesore dhe seksionin e ndihmës. Për t'u siguruar që një bastvënës të vë baste në mënyrë të ligjshme, është thelbësore të gjeni informacionin e licencimit përpara se të hapni një llogari në internet me një libër sportiv të veçantë të basteve esport në Mbretërinë e Bashkuar.

  Meqenëse bastet esports janë në fazat e hershme krahasuar me bastet e tjera sportive, të tilla si garat me kuaj, disa faqe interneti ofrojnë mundësi për faqet e basteve esports në MB pa marrë licencën e duhur për të operuar.

  Ligjet e MB për bastet

  Që një ndërmarrje të ofrojë baste esportesh në Mbretërinë e Bashkuar, menaxherët e saj duhet të marrin një licencë të Komisionit Britanik të Kumarit. Që nga viti 2005, Ligji i Kumarit rregullon bastet komerciale në Mbretërinë e Bashkuar, duke përfshirë Lotarinë. Nëse një lojtar bast nuk mund të gjejë informacion në lidhje me licencën, ai duhet të hulumtojë institucione të tjera të lojërave esports, të cilat janë të licencuara siç duhet dhe funksionojnë ligjërisht.

  Komisioni ka kërkesa strikte miratimi. Institucionet duhet të provojnë se nuk manipulojnë shanset e ndeshjeve për të siguruar baste të drejta për pjesëmarrësit. Bastet me pronën e librave sportiv, si avatar, janë të ndaluara. Përdorimi i kursit ligjor siguron që shtëpia të mos përfitojë nga bastdhënësi.

  Objektet e licencuara duhet të kontrollojnë identifikimin e lojtarit me identifikimin e lëshuar nga qeveria, si p.sh. një pasaportë ose patentë shoferi. Identifikimi i pengon të miturit të marrin pjesë në lojëra të fatit dhe mbron lojtarët nga mashtruesit.

  A janë kazinotë të ligjshme në Mbretërinë e Bashkuar?
  Pyetjet e shpeshta

  Pyetjet e shpeshta

  Të apasionuarit pas sporteve dhe bastet po kërkojnë përgjigjet se ku dhe si të bastojnë. Këtu janë përgjigjet për disa pyetje të bëra shpesh. Zgjedhja e një libralidhësi dhe depozitimi i fondeve është hapi i parë për bastet që zgjedhin të marrin pjesë në bastet e sporteve, një nga tregjet me rritje më të shpejtë në botë.

  Çfarë është bastet eSports?

  Meqenëse esports është një treg shumë miliardë dollarësh, popullariteti i tij vazhdon të rritet çdo ditë. Kumarxhinjtë po i bashkohen rradhës së apasionistëve të esports. Lojtarët profesionistë vendosin aftësitë kundër njëri-tjetrit për të fituar miliona çmime të disponueshme çdo vit.

  Në të njëjtën kohë, bastet po vendosin baste se cili lojtar ose ekip ka mprehtësinë mendore dhe ekspertizën më të mirë të lojës për të mbizotëruar. Duke përdorur një portofol dixhital, bastorët vendosin baste monetare në ekipet e esports dhe lojtarët individualë. Nëse lojtari i bixhozit është i saktë, ai mund të marrë një pagesë, sipas gjasave të disponueshme në kohën e bastit.

  Si të zgjidhni një libralidhës?

  Hulumtimi i institucioneve të licencuara të basteve është mënyra më e mirë për të zgjedhur një bastevënës në internet. Shumica e librave sportiv do të ofrojnë stimuj tërheqës për të regjistruar baste të rinj. Në Mbretërinë e Bashkuar, libralidhësit duhet të tregojnë prova të licencimit. Lexoni me kujdes kushtet, shanset dhe promovimet e sajtit. Krahasoni faqet e internetit të ndryshme ndërsa lexoni me kujdes komentet në internet.

  Kufizimet zbatohen për promovime të veçanta. Është e zakonshme për bastorët që nuk lexojnë shkronjat e imta të keqkuptojnë kushtet që lidhen me bonuset dhe stimujt. Objektet e licencuara kanë më shumë gjasa të ndjekin ligjet, rregullat dhe udhëzimet e vendosura. Sigurohuni që një libralidhës të jetë i licencuar përpara se të depozitoni fonde.

  A është e sigurt të depozitosh para në një bastvënës eSports?

  Libërbërësit e palicencuar nuk janë të sigurt. Kontrolloni për t'u siguruar që faqja e internetit është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Komisioni ndjek rregulla strikte në miratimin e objekteve të lojërave të fatit. Një platformë e licencuar do të shfaqë me guxim dëshminë e licencës në faqen kryesore. Nëse nuk është i sigurt, një bast mund të kontaktojë Komisionin për të konfirmuar nëse biznesi i basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar funksionon ligjërisht.

  A është e varur bixhozi në eSports?

  Ashtu si të gjitha aktivitetet e lojërave të fatit, ekspertët rekomandojnë që pjesëmarrësit, të cilët vënë para në ndeshjet e esports, ekipet, lojtarët dhe rezultatet, të zgjedhin të vetë-monitorojnë sjelljet e basteve. Njihni shenjat paralajmëruese të lojërave të fatit të tepërt, duke përfshirë paaftësinë për të ndaluar lojërat e fatit ose bastet më shumë se sa lojtari mund të përballojë të shpenzojë. Faqet e licencuara të basteve esports në Mbretërinë e Bashkuar mund t'u ofrojnë vizitorëve informacion rreth organizatave, të cilat ndihmojnë lojtarët problematikë.

  Pyetjet e shpeshta

  Kazinotë më të mira

  NiveliCasinoBonusRating
  1BetVictor8.21
  2Mr Play7.52
  3TonyBet8.2
  4BritainBet Casino7.1
  5Vegas Paradise Casino8.4
  6TheOnlineCasino8.4
  7Vegas Mobile Casino5.9
  8LV BET Casino7.6
  9MrRex Casino6.4
  10JeffBet Casino8.4

  Mos i humb këto oferta me bonus

  1xBet
  1xBet
  Metodat e depozitimit
  SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
  Merr bonusin1xBet komento
  22BET
  22BET
  Metodat e depozitimit
  SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
  Merr bonusin22BET komento
  Loot.bet
  Loot.bet
  100 € Bonus depozite
  Metodat e depozitimit
  SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
  Merr bonusinLoot.bet komento
  Close