Vlerësimi i librave Maxim88

Maxim88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus
Kthim i pakufizuar parash
Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kthim i pakufizuar parash
Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Maxim88
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Faqja e dedikuar e promovimeve të Maxim88 liston të gjitha ofertat dhe ofertat e bonuseve të disponueshme. Bastorët e esports Maxim88 nuk janë lënë jashtë. Edhe pse është e pamundur të përdoren disa nga çipat në esports, lojtarët gëzojnë bonuse të konsiderueshme. Ato variojnë nga dhurimet speciale të kreditit pa depozita zero deri tek bonuset ekskluzive VIP.

Të rinjtë mund të kërkojnë deri në 900 MYR bonus mirëseardhjeje pas një depozite minimale prej 50 MYR në portofolin e tyre. Pasi të regjistrohen si anëtarë, lojtarët marrin një bonus të rimbushjes deri në 30% për depozitimin në bastet e librave sportiv ose në ndonjë slot në internet.

Maxim88 shpërblen lojtarët besnikë që referojnë miq ose të afërm me 100 MYR të pakufizuar për çdo referim. Për më tepër, kjo faqe më e mirë në internet e basteve esports feston ditën tuaj të veçantë me ju duke nderuar lojtarët me një bonus ditëlindjeje deri në 1,888 RM bonuse në para. Departamenti i shërbimit të klientit 24/7 mund t'i udhëzojë lojtarët përmes termave dhe kushteve për këto bonuse.

+10
+8
Mbylle
Games

Games

Nëse ju pëlqejnë bastet në esports, shanset janë që ju pëlqen futbolli. Maxim88 ka bërë një hap përpara për të çimentuar autenticitetin e tyre duke nënshkruar një kontratë dyvjeçare me futbollistin legjendar anglez Michael Owen. Kjo është fytyra e buzëqeshur që shihni pas uljes në faqen kryesore. Ndoshta ju do të tërhiqeni nga bonusi i guximshëm 200% i mirëseardhjes nëse nuk e shihni atë.

Faqja përmban një nuancë të gjelbër dhe vjollcë të errët që përzihet në mënyrë të përkryer me shfaqjen e lojërave. Faqja e internetit është relativisht miqësore për përdoruesit dhe e lehtë për t'u përdorur në krahasim me shumë site lojërash. Vizitorët udhëzohen nëpër seksionet e ndryshme të kazinosë, duke përfshirë promovimet, këshillat VIP dhe sponsorizimin.

Seksionet e esports dhe basteve sportive janë të aksesueshme në faqen CMD368. Duke klikuar CMD368 LUAJ TANI Lidhje, anëtarët ridrejtohen në faqen 96CMD, ku mund të kenë akses në një përzgjedhje masive të esports dhe ngjarje të tjera sportive të njohura.

Sportet më të njohura në Maxim88 përfshijnë:

  • Trima
  • Mbreti i Lavdisë
  • CS: SHKO
  • DOTA2
  • Overwatch
  • Arena e Trimërisë

Të kuptuarit e dinamikës së lojës do të ishte më mirë përpara se të vendosni një bast. Bastorët duhet të synojnë të kuptojnë tregjet e basteve dhe të njohin lojërat që ofrohen, rregullat e zbatueshme, rregulloret dhe shanset e basteve për lojërat individuale esports. Ndërsa lojtarët bëhen më të njohur me lojërat, ata duhet të kërkojnë të njohin skuadrat më të mira të informuara nga ecuria e fundit e ekipeve. Niveli i aftësive të lojtarit profesionist ka më shumë rëndësi se sa i ekipit në lidhje me bastet online esports. Kumarxhinjtë profesionistë që marrin pjesë në liga të tilla si League of Legends dhe Warcraft3 kanë përfituar nga shanset e favorshme të faqes dhe kështu kanë raportuar fitore të mëdha.

Disa lojëra mund të jenë shumë problematike, veçanërisht kur lojtarët zhyten në lojëra video simuluese esports. Për shembull, njerëzit e vështirë të FIFA-s po presin me padurim Kupën e Botës. Thënë kështu, kjo kërkon një lojë të madhe të përgjegjshme nga ana e lojtarëve. Rregullat e përgjegjshme të lojërave të fatit përfshijnë vendosjen e orarit të saktë të lojërave dhe buxhetet strikte të basteve. Mos u tundoni të ndiqni humbjet tuaja.

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Maxim88 bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në Maxim88 për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si Bank transfer, Bitcoin , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, Maxim88 ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Si një prodhues kryesor aziatik i basteve elektronike esports, Maxim88 është përpjekur ta bëjë përvojën e lojtarit sa më të qetë dhe të arritshme. Si e tillë, platforma mbështet monedha të ndryshme, duke përfshirë transfertat direkte bankare dhe kriptovalutat. Kriptot aktuale të ofruara janë ETH, USDT dhe BTC. Bastet Esport me kripto në Maxim88 u ofrojnë lojtarëve një shtresë të shtuar sigurie dhe mbrojtjeje për të plotësuar sigurinë kibernetike të nivelit elitar, plus që vijnë edhe me bonuse shtesë.

Disa nga opsionet e pagesës janë specifike për vendndodhjen. Për shembull, porta e pagesave Help2Pay mbështet monedhat specifike për rajonin Juglindor të Azisë, duke përfshirë Thai Baht (THB), Dong Vietnamez, Rupiah Indonezian (IDR) dhe Ringgit të Malajzisë (MYR)

Withdrawals

Me një depozitë minimale prej 50 MYR, lojtarët zhyten në ndeshjet emocionuese të sporteve elektronike me shpresën për të argëtuar maksimalisht dhe për t'u larguar me fitime të konsiderueshme. Megjithatë, kur bëhet fjalë për pagesat, ato mund të ndryshojnë në varësi të llojit të basteve sportive ose lojërave. Për shpërblimet, lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e ndryshme të basteve përpara se të bëjnë ndonjë paratë. Lojtarët mund të tërheqin fitime maksimale deri në 30,000 RM (20,000 SGD) në ditë, që është 900,000 RM në muaj.

Transfertat bankare marrin 3 deri në 10 minuta për t'u përpunuar, ndërsa kriptovalutat marrin mesatarisht 5 minuta. Megjithatë, ju mund të kontaktoni gjithmonë ekipin e shërbimit të klientit për ndihmë të menjëhershme nëse ata zgjasin më shumë pa marrë pagesën tuaj. Lojtarët mund të maksimizojnë në Help2Pay për një zgjidhje pagese në kohë reale, të akorduar nga tregu, që pret monedha të ndryshme aziatike. Disa tërheqje me shumicë mund të kërkojnë informacion shtesë në lidhje me politikat kundër pastrimit të parave.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Maxim88 bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Maxim88 është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Platforma Maxim88 është e licencuar dhe e rregulluar nga PAGCOR dhe Autoriteti i Lojërave Curacao. Për më tepër, bastet në internet Maxim88 rregullohen më tej nga organizata të tjera si p.sh ThreatMetrix dhe iovacion dhe ka certifikata shtesë nga rregullatorët më të mirë të lojërave.

Ai kombinon përdorimin e teknologjisë më të fundit dhe një grup të përkushtuar të personelit të sigurisë kibernetike për të ruajtur integritetin e vizitorëve në sit. Prodhuesi i basteve esports Maxim88 ka forcuar sigurinë e platformës përmes kriptimit dixhital SSL për mbrojtjen e përditësuar të të dhënave dhe vërtetimin me dy faktorë.

Si një platformë bastesh e lojërave me qendër në Azi, Maxim88 mbështet shumë gjuhë, duke përfshirë kinezishten, anglishten dhe malajishten. Thënë kështu, ai mund të aksesohet nga lojtarët në shumicën e vendeve aziatike.

Përmbledhja përfundimtare e Maxim88

Maxim88 është një platformë bastesh me vlerësimin më të lartë që synon lojtarët me bazë në Malajzi dhe Singapor. Ajo ka shënuar të gjitha kutitë e nevojshme për t'u pozicionuar si një entitet i besueshëm dhe legjitim me nevojat e lojtarëve në zemër. Maxim88 ofron një lobi gjithëpërfshirës të kazinosë dhe libër sportiv të gjerë. Lojtarët mund të bastojnë në sporte të ndryshme dhe të luajnë eSporte të shumta të organizuara në sajtet CMD368, BTI-Sports dhe Maxbet. Mund të vini bast në liga të ndryshme eSports të organizuara në secilën prej këtyre platformave. Numri i ligave të disponueshme ndryshon herë pas here. Disa liga të njohura eSports përfshijnë League of Legends, Valorant, Arena of Valor, CS:GO, DOTA2 dhe Warcraft3. Ju do të keni akses në tregje të ndryshme të basteve eSports. Përqendrohuni gjithmonë në tregjet që i kuptoni plotësisht për të shmangur humbjet e papritura.

Megjithëse Maxim88 funksionon ndryshe, ai ofron një listë të rëndësishme të ligave eSport që do të shijojnë seancën tuaj të lojërave. Ai mbështet mënyra të shumta pagese dhe opsione valutore, duke përfshirë kriptovalutat. Gjithmonë kontaktoni ekipin mbështetës për ndihmë në kohë.

Luaj me përgjegjësi!

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Maxim88 i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

Në fillim të vitit 2022, Maxim88 siguroi një MYR 5 mi

miliardë (1.1 milion dollarë) partneritet me gjigantin e softuerit të lojrave Evolution Gaming. Përveç kësaj, Maxim88 gjithashtu mbylli marrëveshjet e partneritetit strategjik me markën CMD368, Maxbet dhe BTI-Sports. Kjo u mundësoi vizitorëve të Maxim88 të aksesojnë një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të tregjeve të basteve sportive në mbarë botën. Përveç basteve esports, anëtarët gëzojnë promovime konkurruese dhe përmirësime teknologjike nga bashkëpunimi.

Rishikimi ynë i detajuar i esports do t'ju japë një pamje të qartë të të gjitha veçorive të disponueshme në seksionin Esports të Maxim88.

Fakte te shpejta

Viti i themelimit: 2016
Faqja e internetit: Maxim88

Account

Krijimi i një llogarie me Maxim88 është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Maxim88 është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Maxim88 u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Maxim88 . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Maxim88 , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Maxim88 përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Maxim88 . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Maxim88 - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close