Malina Rishikimi i basteve eSports 2024

MalinaResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Lojërat më të fundit në ofertë
Bonuset bujare të mirëseardhjes
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojërat më të fundit në ofertë
Bonuset bujare të mirëseardhjes
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Malina is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Oferta e mirëseardhjes është fillimi i një liste të gjerë promocionesh të disponueshme për klientët e Malina për bastet e lojërave elektronike. Pas depozitimit të parave, lojtarët e fatit mund të zgjedhin të pranojnë ose refuzojnë ofertën e mirëseardhjes. Është jetike për të lexuar kushtet në mënyrë që një mbajtës llogarie kupton shanset e basteve esports dhe çfarë pritet nga mbajtësi i llogarisë. Kërkesat e bastit zbatohen për shumicën e ofertave.

Gjithashtu, kushtet aktuale të ofertave mund të ndryshojnë. Bonuset i lejojnë një lojtari të ri mundësinë për të mësuar se si funksionon faqja e internetit përpara se të vë bast paratë e tij. Megjithatë, bonuset me kërkesa nënkuptojnë që klienti duhet të vë bast një shumë të caktuar parash përpara se të tërheqë ndonjë fitim. Ndonjëherë, shuma është 5, 10 ose 20xs shuma e bonusit.

Për shembull, bonusi për klientët për herë të parë ka një kërkesë për bast. Është e rëndësishme të lexoni kushtet për të kuptuar se çfarë pritet gjatë lojës. Megjithatë, të bonuse janë praktikë e zakonshme për faqet e internetit të esports në të gjithë globin.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Me më shumë se 23 liga në të gjithë globin, CS:GO është titulli kryesor i esports për bastorët. Tituj të tjerë të njohur përfshijnë League of Legends dhe Overwatch. Për klientët e Malina, bonuse bujare, promovime dhe shpërblime të klientëve janë në vend për të tërhequr biznese të reja dhe të përsëritura të esports. Duke mos u kufizuar vetëm në bastet sportive, numri i madh i mundësive të sporteve elektronike përfshin tituj të njohur.

Ofertat e Megapari nuk kufizohen vetëm në lojëra. Faqet e basteve esports ofrojnë një gamë të gjerë veprimesh tradicionale sportive, të tilla si bastet e futbollit, regbisë dhe basketbollit. Sidoqoftë, krijuesi i basteve esports ofron gjithashtu shanse për titujt e mëposhtëm të njohur:

CS: SHKO

Në lojë, terroristët luftojnë kundër-terroristët për të parë se kush do të mbetet gjallë. Me një shumëllojshmëri mënyrash, lojtarët kontrollojnë personazhet me aftësi të veçanta. Nëse një terrorist vendos një bombë në lojë, Kundër-terroristi duhet ta ndalojë atë. Kundër-terroristët gjithashtu shpëtojnë pengjet dhe përpiqen të mposhtin ekipin kundërshtar. Për bastorët e Malina, loja esports ofron mundësi për të vënë baste me ekipet ikonike dhe anëtarët e ekipit. Disa CS: SHKO skuadrat dhe anëtarët po rriten në popullaritet që rivalizojnë ekipet sportive profesionale, si NFL.

Liga e Legjendave

Në popullore Liga e Legjendave, aka LoL, lojë, dy ekipe mbrojnë një rajon të një harte. Çdo lojtar i ekipit kontrollon një kampion, i cili ka fuqi dhe aftësi unike për të përmirësuar lojën. Kampionët blejnë artikuj, mbledhin pikë dhe fitojnë ar për të mposhtur ekipin kundërshtar. Lojtarët në të gjithë botën luajnë League of Legends. Profesionistët takohen në turnetë dhe ftesat kryesore për të përcaktuar ekipin më të mirë. Tifozët vënë baste për videolojërat ndërsa shikojnë me kujdes peizazhin LoL për të kuptuar se cilat skuadra ka gjasa të fitojnë turnetë më të mirë.

Overwatch

Overwatch lojtarët kontrollojnë heronjtë ose personazhet. Të ndarë në dy ekipe, lojtarët lundrojnë në një hartë për të parë se cili ekip do të fitojë duke përmbushur një objektiv të caktuar brenda një afati kohor të caktuar. Loja konkurruese me revole është e mbushur me aksion. Malina ngre eksitimin e turneut duke i lejuar tifozët të bastojnë me anëtarët e ekipit, performancën individuale të lojtarëve dhe rezultatet e parashikuara.

+5
+3
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Malina bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Kazino Malina u ofron depozituesve një gjë të gjerë përzgjedhja e opsioneve të pagesës. Visa, MasterCard dhe Maestro të pranuara në mënyrë universale janë mënyra popullore pagese për klientët. Metodat e respektuara të transferimit dixhital përfshijnë Yandex, EcoPayz, Skrill dhe Payoneer. Platforma përpunon menjëherë kërkesat për tërheqje.

Objektivat online të basteve Malina përfshijnë tregun evropian dhe lojtarët polakë për bastet e lojërave online. Vendet e kufizuara përfshijnë Iranin, Irakun, Izraelin, Britaninë e Madhe, Moldavinë, Afganistanin, Shtetet e Bashkuara, Holandën dhe Curacao. Këto rajone janë të bllokuara për të luajtur në faqen e internetit të kazinosë.

Ndërsa faqja e internetit nuk ofron aktualisht Bitcoin, përzgjedhja e saj e pagesave është e krahasueshme me platformat e tjera të sporteve dixhitale që ofrojnë mundësi për baste në esports.

 • Kartat e Kreditit dhe Debitit
 • Kuletat dixhitale
 • Sistemet e Pagesave
 • Bankat Online
 • Opsionet e parapaguara

Mbajtësit e llogarisë Malina mund të presin një proces të pandërprerë depozitimi dhe tërheqjeje për bastet e lojërave video. Sidoqoftë, përdoruesit kanë vërejtur se të regjistruarit mund të duhet të kontaktojnë mbështetjen për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes. Ekziston një përputhje 100 për qind për depozituesit për herë të parë deri në 300 NZD. Depozituesit e rinj marrin 100 rrotullime falas, të ndara me 20 rrotullime çdo ditë për 5 ditë.

Lojtarëve u kërkohet të luajnë deri në 40 herë bonusin për lojërat e kazinosë. Hapësira e luajtjes për disa automat është 200 herë më e madhe se ajo e lojës. Me një gamë të gjerë bonusesh dhe promovimesh, kumarxhinjtë e kazinove, sporteve dhe esporteve Malina po përjetojnë disa nga ofertat më të mira të bonuseve në treg.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në Malina . Malina pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë Google Pay, MasterCard, Visa, Payeer, WebMoney dhe shumë të tjera. Ekipi i Malina është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të Malina , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në Malina . Tërheqjet në Malina gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit Malina për të marrë ndihmën e nevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Malina bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Malina është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Siguria është përparësia kryesore në Malina . Të gjitha informacionet e klientit dhe transaksionet financiare janë të koduara duke përdorur teknologji të nivelit të lartë. Kjo siguron që askush nuk mund të ketë akses në informacionin e dërguar dhe marrë midis pajisjes suaj dhe kompjuterëve të ofruesit të shërbimit, sepse të gjitha të dhënat mbrohen gjatë transportit.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Malina i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

Duke ofruar baste esports për një audiencë ndërkombëtare, faqja e internetit është e disponueshme në një mori gjuhësh, duke përfshirë gjermanisht, anglisht, hungarisht, polonisht, portugalisht, turqisht, suedisht dhe kinezisht. Duke mirëpritur klientët nga shumë lokacione, platforma ofron një përzgjedhje të gjerë të mundësive të basteve për ngjarje të nivelit më të lartë esports. Disa nga ngjarjet më të njohura fokusohen në titullin ikonik të esports, Counterstrike.

Pse bast te Malina?

Malina ofron mijëra ngjarje esports për të bastuar çdo muaj për bastorët me përvojë dhe klientët e rinj. Bonuset e tij konkurruese janë një përfitim tërheqës. Ofertat e librit sportiv janë krijuar për ta bërë atë konkurrues dhe për të tërhequr lojtarë në të gjithë Evropën. Nga ngjarjet argëtuese esports deri te turnetë e nivelit të lartë, teknologjia më e avancuar e platformës ofron një përvojë të qetë dhe të këndshme.

Faqja e internetit e thjeshtë për t'u përdorur ofron një përvojë gjithëpërfshirëse. Me faqet e internetit tërheqëse vizualisht, faqja është një lojtar i ri në tregun e esports. Ofrimi i veprimit të përmirësuar të basteve me ndihmën e softuerit të nivelit të lartë, duke përfshirë iSoftBet, NetEnt dhe Quickspin. Faqja e internetit tërheq bastorët që marrin pjesë në një gamë të gjerë mundësish lojrash.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Krijimi i një llogarie me Malina është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Malina është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Malina u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Malina . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Malina , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Malina përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastet në Malina janë konkurruese me faqet e tjera, pasi përfshijnë kredite të programit të besnikërisë.

 • Bronz = 10 kredite dhe 100 pikë plotësuese
 • Argjend = 10 kredite dhe 95 pikë
 • Ar = 10 kredite dhe 90 pikë
 • Platinum = 10 kredite dhe 80 pikë
 • Diamant = 10 kredite dhe 70 pikë

Bastorët e përditshëm në faqen e internetit të esports kanë një mundësi të shijojnë bastet e sporteve, të marrin pikë besnikërie dhe të bastojnë me fonde bonus. Ofertat e Malina Casino janë konkurruese në tregun e mbushur me njerëz online të basteve esports.

Mobile

Mobile

Nga regjistrimi fillestar, shumica e lojtarëve përjetojnë një proces pa probleme. Platforma është e disponueshme si në Android ashtu edhe në iOS. Pas instalimit të aplikacionit, një lojtar mund të hapë lehtësisht një llogari në lëvizje. Kufijtë dhe shanset e basteve mund të ndryshojnë, në varësi të turneut të zgjedhur.

Si një kompani e fokusuar tek klientët, operatorët e Malina përdorin praktikat më të mira të industrisë. Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm 24/7 përmes telefonit, emailit dhe bisedës live. Në varësi të trafikut të faqes në internet, lojtarët mund të kenë nevojë t'i dërgojnë email shërbimit të klientit për të marrë një përgjigje. Si një nga faqet më të reja të basteve esports në treg, platforma po ofron disa oferta argëtuese dhe përfitime konkurruese për klientët.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan