Loot.bet

Age Limit
Loot.bet
Loot.bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth Loot.bet

Loot.bet është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2016 . Loot.bet është aktualisht në 9.2 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Loot.bet

Në Loot.bet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Hearthstone, PUBG, CS:GO, Call of Duty, Halo . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura 100 € Bonus depozite ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Loot.bet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Loot.bet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Loot.bet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Visa, MasterCard, EcoPayz, Neteller, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Loot.bet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Loot.bet u vlerësua si 9.2 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Loot.bet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Visa, MasterCard, EcoPayz, Neteller, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score9.2

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus rrotullime falas
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Kineze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Crypto
EcoPayzMasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Filipinet
Portugalia
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (2)
Betsoft
Play'n GO
SportiveSportive (38)
Arena of Valor
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2FIFA
Futboll
Futsalli
HaloHearthstone
Hendboll
Heroes of the Storm
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
NBA 2KOverwatchPUBG
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Sic Bo
Slotat
Smite
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli