Lajme

February 16, 2024

Zbuloni postin e fshehur të Bukit Candi në Kafkë dhe Kocka

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Bukit Candi është një post i fshehur në Inditë Lindore, i njohur për thesaret e tij dhe pikën e përshtatshme të udhëtimit të shpejtë. Në këtë udhëzues, ne do t'ju tregojmë se si ta gjeni këtë post dhe çfarë mund të prisni të gjeni atje.

Zbuloni postin e fshehur të Bukit Candi në Kafkë dhe Kocka

Zbulimi i Telok Penjarah

Për të hyrë në Bukit Candi, së pari duhet të zbuloni Telok Penjarah, qendra e dytë kryesore në Skull and Bones pas Saint-Anne. Mbijetoni detet e pabesë dhe anijet kërcënuese për të arritur në Inditë Lindore, ku ndodhet Telok Penjarah.

Duke lundruar për në Bukit Candi

Pasi të keni zhbllokuar Telok Penjarah, lundroni prej andej dhe drejtohuni në veri përgjatë bregut perëndimor të rajonit. Ndërsa lundroni, mbani një sy për bovat që shënojnë hyrjen në një zonë sigurie. Bukit Candi ndodhet në gjysmë të rrugës përgjatë kësaj rruge.

Duke eksploruar Bukit Candi

Edhe pse i vogël në përmasa, Bukit Candi ofron disa burime të vlefshme. Ju mund të takoni një luftëtar Rempah që shet mallra të ndryshme, duke përfshirë planin e armëve të anijes Mons Meg I, kozmetikë dhe ushqim. Për më tepër, ekziston një memorie memorie me artikuj të tillë si Kompletet e Riparimit.

konkluzioni

Gjetja e postës së Bukit Candi në Skull and Bones mund të kërkojë disa përpjekje, por shpërblimet ia vlen. Vizitoni këtë perlë të fshehur për të rezervuar furnizime të vlefshme dhe për të përjetuar një pikë të përshtatshme udhëtimi të shpejtë. Lundrim i lumtur!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme