Lajme

February 3, 2022

Nominimet e 1xBet Bags EGR Nordics Awards

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

1xBet shënoi pesë nominime për Çmimet EGR Nordics në fillim të dhjetorit 2021 për të qenë një kompani inovative lojërash e orientuar drejt konsumatorit në rajonin skandinav. Veçanërisht, ky pionier gjithashtu mori disa nominime në të njëjtat çmime në vitin 2020, gjë që tregon qartë se po shkon në drejtimin e duhur. Pesë kategoritë në të cilat u përfshi në listën e ngushtë për të qenë më të mirat janë:

Nominimet e 1xBet Bags EGR Nordics Awards
  • Programi i Filialit
  • Operatori i Shërbimeve të Klientit
  • Operator i basteve sportive
  • Operator i kazinosë
  • Operator celular

Çmimet EGR Nordics, të referuara shpesh si "Oscars e sektorit të eGaming", nderojnë bastebërësit ligjorë në internet që dallohen duke ofruar shërbim të pakrahasueshëm ndaj klientit përmes përdorimit të teknologjisë më të avancuar. Prandaj, 1xBet marrja e njohjes së kësaj organizate ishte një marrëveshje e madhe dhe ishte e merituar.

Sot, 1xBet është i popullarizuar në mesin e llojeve të ndryshme të lojtarëve, duke përfshirë ata që bastojnë në eSports. Ja pse është një nga faqet kryesore të basteve eSport në dispozicion.

Mbulim mbresëlënës i lojërave eSports

1xBet përmban një listë gjithëpërfshirëse të lojtarëve të njohur të eSports ku mund të bastojnë. Kjo perfshin Kundër-Strike: Ofensivë Globale, Dota 2, Trima, FIFA, Liga e raketave, Tom Clancy's Rainbow Six, StarCraft, Mbreti i Lavdisë, dhe Call of Duty.

Të apasionuarit pas lojërave të fatit që kalojnë kohën më të mirë të basteve në eSports në 1xBet, zgjedhin lojërat me të cilat njohin më shumë. Kjo kërkon kërkime të gjera mbi sportet elektronike për të zbuluar ekipet e tyre, lojtarët kryesorë dhe turnet.

Vlen të përmendet se kjo platformë lojërash ofron baste të drejtpërdrejta eSport, të cilat u mundësojnë kumarxhinjve të shohin kthesat dhe kthesat e lojës së tyre të preferuar dhe të marrin vendimet më të mira të basteve.

Shumë metoda dhe monedha bankare

Ky është një tjetër veçori tërheqëse që e bën 1xBet një platformë fantastike për bastorët e eSports. Disa nga të ofruara opsionet e pagesës janë Visa, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Dash, Zcash, MoneyGo, Perfect Money dhe Mastercard. 

Shumica e tyre kanë kohë përpunimi të menjëhershëm dhe zero tarifa shërbimi, gjë që i përshtatet nevojave të shumicës së lojtarëve. Por gjithmonë duhet të kontrolloni fillimisht seksionin e pagesave të faqes së basteve eSport sepse disa sisteme kanë kohë përpunimi deri në 15 minuta. Për fat të mirë, 1xBet lejon adhuruesit e sporteve elektronike të bankojnë në monedhat e tyre për të rritur komoditetin.

Bast celular pa mundim

Shumica e bastorëve eSports sot gëzojnë fleksibilitetin që vjen me bastet në celular. 1xBet e kupton këtë, duke shpjeguar pse ofron një aplikacion të thjeshtë celular të pajtueshëm me Android dhe iPhone. Ai vjen me versione të ndryshme për lojtarë të ndryshëm, në varësi të pajisjeve që ata përdorin. 

Për shembull, ekziston një aplikacion celular i lehtë 1xBet për përdoruesit e ngadalshëm ose të paqëndrueshëm të internetit. Ky është ndër aspektet që e bëri këtë kompani të lojërave të fatit në internet në listën e ngushtë për kategorinë e çmimeve "Mobile Operator" në EGR Nordics Awards.

Shërbim i pabesueshëm ndaj klientit

Profesionistët e shërbimit ndaj klientit eSports në 1xBet janë kompetent, të përgjegjshëm, shumëgjuhësh dhe të besueshëm. Punonjësit mund t'i kontaktojnë ata përmes objektit të bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose telefonit të kësaj kompanie lojrash. Njëri është gjithashtu i lirë për të përdorur platforma të ndryshme të mediave sociale, duke përfshirë WhatsApp, Facebook dhe Twitter.

Sigurisht, 1xBet e meriton këtë mirënjohje nga EGR Nordics Awards si një nga faqet më të mira të basteve eSports. Ngjarja e çmimeve është caktuar të mbahet më 27 janar 2022 dhe klientët dhe mbështetësit e kësaj kompanie nuk mund të duan të shohin çmimet me të cilat do të largohet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Gjysma e dytë e sezonit ALGS 2024: Një zhytje e thellë në fenomenin e sporteve
2024-06-02

Gjysma e dytë e sezonit ALGS 2024: Një zhytje e thellë në fenomenin e sporteve

Lajme