Melbet prezanton Gamën e Shpërblimeve

Lajme

2022-06-23

Uebsajti i libralidhësve Melbet është një nga vendet më të pabesueshme për entuziastët e basteve sportive. Gjuajtësit mund të luajnë kumar me shanse të mira dhe të tërheqin para menjëherë. Melbet është një faqe interneti shumë miqësore për përdoruesit. Pas përfundimit të një procesi të shpejtë regjistrimi, përdoruesit do të mund të fillojnë të bastojnë menjëherë. Depozita e parë gjithashtu nuk është tepër e ulët, në 1€.

Melbet prezanton Gamën e Shpërblimeve

Melbet Group ka një licencë Curacao dhe licenca në disa vende të tjera. Bookmaker u bashkua për herë të parë në treg në 2012 dhe është rritur për t'u bërë një nga librat më të mirë të industrisë globalisht. Numri i vizitave në muaj vlerësohet të jetë në miliona. Shanset e larta, tërheqjet e shpejta dhe një linjë e gjerë janë arsyet kritike për rritjen shpërthyese të kompanisë së basteve Melbet.

Melbet ofron një platformë të sofistikuar dhe tërheqëse bastesh me një kërkesë të lartë midis lojtarëve. Organizata e njohur e basteve ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh sportive. Faqja zyrtare e internetit është e disponueshme në një formë desktopi, një version celular dhe aplikacione Android dhe iOS. Përdoruesit gjithashtu mund t'i shkarkojnë aplikacionet dhe t'i instalojnë ato në kompjuterët e tyre.

Turneu i Lojërave Ditore të Melbet të Indisë

Melbet Tournamenti i Lojërave të Përditshme është një short ditor i çmimeve për një lojë aktive në Fast Games pjesë e ofertës promocionale të libralidhësve. Sa më shumë para të vë bast një lojtar, aq më shumë pikë bonus do të mbledhë. Këto pikë janë më afër fitimit të çmimit të madh të një Apple iPhone 12.
Ky promovim vlen për të gjitha lojërat në zonën e Lojërave të Shpejtë, me përjashtim të:

 • PF Dice.
 • Ruletë PF.
 • PF Pokerlight.
 • Pachinko.
 • Rrotulloni dhe fitoni.
 • majmunët.
 • Rrota me fat.
 • Kurorë & Spirancë.
 • Gara e Derbit.
 • Slot Respin.
 • Ruletë.
 • Ruletë afrikane.
 • Gara Zagar.
 • Poker.

Si fitohen pikët

Melbet Daily Games Tournament po zhvillon një fushatë me 15 çmime. Një bast prej 100 EUR vlen 1 pikë, ndërsa një bast prej 200 EUR vlen 3 pikë. Lojtarët që vendosin 500 euro marrin 7 pikë, ndërsa ata që vënë bast 1000 euro marrin 15 pikë. Lojtarët që vendosin baste prej 2,500 dhe 5,000 EUR do të marrin përkatësisht 40 dhe 85 pikë. Lojtarët me aksione më të larta fitojnë më shumë pikë, me 10,000 EUR duke fituar 180 pikë dhe 25,000 EUR duke fituar 450 pikë.

Përfunduesi i vendit të parë do të marrë një Apple iPhone 12. Lojtarët e tjerë që përfundojnë në vendin e dytë deri në të pesëmbëdhjetë në renditje do të fitojnë 10–100 rrotullime falas për Lucky Wheel.

Çdo ditë në pikat e basteve bëhet një short shpërblyes. Përdoruesit mund të ndjekin përparimin e tyre në tabelën e drejtuesve në internet në faqen e promovimit. Lista e titujve të përfshirë në ofertë mund të ndryshojë, kështu që lojtarët duhet të qëndrojnë të sintonizuar. Për t'u kualifikuar në Turneun e Lojërave Ditore të Melbet, individët duhet të jenë të regjistruar përdorues të platformës online.

Akumulatori i sotëm Melbet

Melbet Acumulator of the Day është një veçori e vlefshme për të gjithë adhuruesit e basteve me akumulator. Funksioni i lejon çdo klienti të rrisë të ardhurat e tij me 10% nëse fiton.

Promoja e Melbet Accumulator of the Day është e thjeshtë: platforma në internet u ofron përdoruesve mundësinë e zgjedhjes së një kuponi akumulator rastësisht. Kuponi elektronik zakonisht përmban rezultatet e pesë ngjarjeve të veçanta atletike me shanse të favorshme. Kompania ka marrë edhe një koeficient shtesë prej 1.10. Nëse aksioni fiton, lojtari merr një shtesë prej 10% të fitimeve totale.

Si të merrni pjesë në Melbet Acumulator of the Day

Lojtarët duhet të identifikohen në faqen e internetit të Melbet. Nëse dikush nuk ka tashmë një llogari në këtë sajt, atij do t'i kërkohet të krijojë një llogari lojrash. Akumuluesi i ditës do të gjendet në anën e djathtë të faqes kryesore të faqes. Nëse dikujt nuk i pëlqen zgjedhja e basteshkruesit, duhet të klikojë simbolin e zarit për t'u paraqitur me një alternativë tjetër akumuluesi. Lojtarët mund ta ndryshojnë kuponin sa herë të duan derisa të gjejnë një të përshtatshëm. Koleksionet përditësohen çdo ditë.

Aksionet e akumuluesit mund të sigurohen gjatë ngjarjes para ndeshjes dhe ngjarjes së drejtpërdrejtë. Lojtarët Klikoni butonin Shto në fletën e bastit nëse shohin një zbritje që u pëlqen. Më pas, duhet të shkoni pak më lart, të shkruani shumën e bastit dhe më pas të klikoni në opsionin Vendos një bast. Përdoruesit duhet të jenë të durueshëm për të lejuar llogaritjen e aksionit të akumuluesit. Nëse rezulton fitues, dikush do të marrë një shtesë prej 10% të fitimeve të tyre që është një koeficient shtesë prej 1.10.

Biznesmeni kenian fiton 500,000 KShs (4300 USD) në promovimin e Melbet

Fushata #TwendeEuroNaMelbet u fitua nga biznesmeni Ismael Mohammed Ibrahim. Ismaelit iu dha një çek prej 500,000 KShs (rreth 4,000 EUR) në mëngjesin e 17 marsit 2022. Fitorja ishte për promovimin midis prillit dhe majit të vitit të kaluar. Fituesi duhej të merrte një udhëtim për dy persona për të parë Euro Tournamentin. Por nuk ishte e mundur për shkak të kufizimeve të udhëtimit për shkak të pandemisë COVID-19.

Sipas Melbet Kenya, ata zgjodhën të zëvendësonin udhëtimin e Ismaelit në Euro me një udhëtim AFCON. Gjithashtu, festa ishte po aq e parealizueshme për shkak të kufizimeve të udhëtimit. Më në fund, ata do të merrnin një vendim që të kënaqeshin me një çmim financiar. Ofruesit mbërritën në Ismael pasi kryen një vizatim të rastësishëm.

Ismaeli ishte skeptik në fillim. Por pasi mori një telefonatë nga Melbet, ai konfirmoi se ishte e vërtetë dhe premtoi se do t'i përdorte paratë për të promovuar biznesin e tij. Ai ishte i kënaqur me fitoren, të cilën e përshkroi si të pabesueshme, pasi fillimisht dyshoi se ishte një mashtrim. Megjithatë, pasi mori një telefonatë nga Melbet, ai u bind se ishte e vërtetë.

Lajmi i fundit

Lajmet më të fundit të basteve në NewBee
2022-09-22

Lajmet më të fundit të basteve në NewBee

Lajme