Marrëdhëniet e fundit të basteve në Esports 1xBet

Lajme

2022-10-06

1xBet bëhet partneri zyrtar i basteve të TSM në Indi

1xBet, një nga faqet kryesore të basteve eSport, po rrit vazhdimisht listën e sponsorizimit të eSports. Këtë herë, prodhuesi i basteve dhe TSM, një organizatë amerikane eSports, kanë rënë dakord për një marrëveshje njëvjeçare. Marrëveshja caktoi 1xBet si filialin e njohur të basteve për kategorinë Battlegrounds Mobile India. 

Marrëdhëniet e fundit të basteve në Esports 1xBet

Si rezultat, uniforma e ekipit do të ketë tashmë stemën 1xBet. Gjithashtu do të zhvillohet një fushatë promovuese me lojtarët e TSM BGMI. Përveç kësaj, ngjarjet do të presin disa falas në mediat sociale për ndjekësit e tyre.

1xBet Zëdhënësi Alex Somers tha se TSM BGMI është një ekip i ri me ambicie serioze. Ekipi ka fituar tashmë çmime në gara të rëndësishme eSports këtë vit. TSM është ndër konkurrentët kryesorë në disiplinën BGMI, siç shihet nga triumfi i tyre më i fundit në Nodwin x Loco All-Stars Invitational.

Nga ana e tyre, TSM SVP i Shitjeve Ned Watkins tha se ishin të emocionuar që filluan të punojnë me firmën e basteve 1xBet. Ashtu si ekipi i eSports është një nga liderët në BGMI, të gjithë janë të vetëdijshëm se kjo kompani është një lider në tregun ndërkombëtar të basteve. Si rezultat, fansat e Esports në Indi së shpejti do të dëshmojnë frytet e bashkëpunimit të 1xBet dhe TSM BGMI.

OG Esports Partnerët me 1xBet

Libërbërësi dhe ekipi kryesor i eSports nënshkruan një partneritet kohët e fundit. Marrëdhënia do të bëjë që OG të vazhdojë të prodhojë materiale video të nivelit të lartë, duke përfshirë Rrugën drejt Ndërkombëtare seri dhe përmbajtje të tjera që lidhen me markën 1xBet.

Mbi të tyre Dota 2 dhe CS: bluza dhe xhaketa të listës GO, Ekipi OG do të mbajë logon 1xBet. Biznesi deklaroi se për shkak se do të përmirësojë ofertën e tij të përmbajtjes, partneri i tij i ri do të jetë vendimtar në të ardhmen. 

Sipas përfaqësuesit të 1xBet, Alex Sommers, ata besojnë se organizata ka arritur angazhimin e qindra mijëra mbështetësve në çdo cep të planetit. Arritjet janë për shkak të fitores së tyre ndaj The International vetëm një vit pas formimit të saj.

Sommers më tej vuri në dukje se OG mund të ndezë pasionin e fansave për shkak të performancave të jashtëzakonshme dhe perspektivave origjinale për CS: shko dhe Dota 2. Libërbërësi është i bindur se ka një aventurë të bukur përpara që do të shënojë fitore spektakolare.

1xBet bëhet sponsori zyrtar i MIBR

Një nga ekipet kryesore të eSports në Brazil, MIBR, ka shpallur krijuesin e basteve si sponsorin e tyre të ri. Të qenit sponsor kryesor i ekipit përmirëson përfshirjen e kompanisë së basteve në eSports profesionale dhe forcon marrëdhëniet e saj me CBCS.

Të gjitha skuadrat duhet të përshpejtojnë kërkimin e tyre për performancë të lartë në 2022 për shkak të investimeve. Sipas CEO të ekipit eSport, Roberta Coelho, MIBR parashikon që ky vit të jetë i frytshëm dhe se efektet e mundshme të pandemisë do të jenë më pak të rënda. 

Ekipi do të investojë në kampe të shumta, gara, përvoja, një rikthim të mundshëm në Shtëpinë tonë të Lojërave në Shtetet e Bashkuara dhe, me shpresë, tituj.

Alex Somers, zëdhënësi i 1xBet, tha se ata ishin të emocionuar që po mbështesin një nga ekipet më të mira të eSports në botë dhe janë të lumtur që janë pjesë e rritjes së tyre. Zëdhënësi më tej vuri në dukje se ata janë të interesuar të dëshmojnë se çfarë do të përjetojnë skuadra dhe baza e tifozëve të saj gjatë tre viteve në vijim.

Veçanërisht e popullarizuar në Brazil, MIBR është një markë e mirënjohur eSports me admirues në mbarë botën. Sipas Twitter Gaming Insights, MIBR ishte i treti më i postuar në Twitter për skuadrën në mbarë botën në vitin 2020. Kjo deklaratë padyshim demonstron fuqinë e markës MIBR kundrejt kompanive në zhvillim që në mënyrë progresive paraqesin mbështetje dhe bëjnë investime në zgjerimin e skenarit të përgjithshëm.

Kush është 1xbet?

1xbet është një prodhues i basteve tokësore me bazë në Evropën Lindore, i themeluar në vitin 2007. 1xCorp NV e drejton atë, dhe në 2011 ajo u fut edhe në internet. Përveç mbajtjes së licencave lokale në Nigeri, Rusi, Kenia dhe Meksikë, ajo është e licencuar në Curacao. 

Më shumë se 100 kombe, duke përfshirë Kanadanë, Indinë dhe Norvegjinë, mund të përdorin librin sportiv. Përveç një game të gjerë shërbimesh, gjuhësh në uebsajt dhe zgjedhje pagese, ajo është e njohur për dhënien e shanse jashtëzakonisht të larta praktikisht në të gjitha sportet dhe tregjet.

A është i popullarizuar 1xbet Bookmaker?

Grupi 1xBet ka një reputacion për ndërtimin e aleancave të besueshme. Librari sponsorizon Ligën Braziliane të Futbollit, Ligën Italiane të Futbollit, La Ligën e Spanjës dhe CAF franceze. 1xBet ka ndërmarrje të përbashkëta me FC Barcelona dhe Olympique Lyonnais. Dwayne Bravo gjithashtu përfaqëson markën në Indi si ambasador i saj.

1xBet është ngritur në krye të lojërave në internet dhe është bërë ndër faqet më të mira të basteve eSport në industri. Sponsor i ri master, aktiv në më shumë se 130 vende, mbështet ekipet dhe organizatat prestigjioze sportive në mbarë botën, si Barcelona dhe ndërkombëtare Turnetë ESL.

Në faqen e tyre të internetit, ka diçka për çdo sportdashës dhe bastues. Edhe konsumatorët më të kujdesshëm do të gjejnë shumë opsione bastesh eSport. Përdoruesit vlerësojnë më shumë se një mijë ngjarje në ditë, nga të njohura në ato të specializuara. Me një licencë Curaçao eGaming, 1xBet operon biznese të lojërave online dhe basteve sportive.

Lajmi i fundit

Bastet e Sporteve kundër Lojërave të Kazinosë
2022-11-24

Bastet e Sporteve kundër Lojërave të Kazinosë

Lajme