Lajme

February 16, 2024

Fushata "Monopoly GO Victory": Fito shpërblime të mëdha dhe zare falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fushata "Monopoly GO Victory": Fito shpërblime të mëdha dhe zare falas

Fushata e Fitores në Monopoly GO është një mundësi emocionuese për të fituar shpërblime të mëdha dhe për të mbledhur zare falas. Ndryshe nga ngjarjet e mëparshme, këtë herë mund të fitoni gjithashtu shenja Peg-E me kohë të kufizuar për t'i përdorur në Furnizimin e Çmimit. Fushata fillon sot, më 16 shkurt, dhe ofron një seri shpërblimesh dhe arritjesh fantastike.

Fushata "Monopoly GO Victory": Fito shpërblime të mëdha dhe zare falas

Shpërblime

Formacioni i shpërblimeve për fushatën e Fitores Monopoly GO përfshin:

 • Paketa ngjitëse
 • Një sasi bujare e shenjave Peg-E
 • 30 minuta High Roller

Për të marrë të gjitha çmimet, duhet të shënoni gjithsej 18,840 pikë. Këtu është një listë e detajuar e të gjitha shpërblimeve të disponueshme:

 • 15,175 zare
 • 837 Shenja Peg-E
 • 12 Shpërblime në para
 • Tre paketa ngjitëse jeshile (një yll)
 • Një paketë ngjitëse portokalli (dy yje)
 • Një paketë ngjitëse rozë (tre yje)
 • Një paketë ngjitëse blu (katër yje)
 • Tre paketa ngjitëse të purpurta (pesë yje)

Piketat

Fushata e Fitores gjithashtu përmban piketa që ofrojnë shpërblime shtesë. Këtu janë piketa dhe shpërblimet përkatëse:

 1. 5 pikë: 7 shenja Peg-E
 2. 5 pikë: 20 zare
 3. 5 pikë: Paketa ngjitëse jeshile (me një yll x2)
 4. 10 pikë: Para të gatshme
 5. 50 pikë: 130 zare
 6. 10 pikë: 10 shenja Peg-E
 7. 15 pikë: Kapja e parave për 10 minuta
 8. 15 pikë: Paketa ngjitëse jeshile (me një yll x2)
 9. 15 pikë: 15 shenja Peg-E
 10. 100 pikë: 225 zare
 11. 20 pikë: Para të gatshme
 12. 25 pikë: Paketa ngjitëse jeshile (me një yll x2)
 13. 25 pikë: 20 shenja Peg-E
 14. 25 pikë: Para të gatshme
 15. 240 pikë: 475 zare
 16. 30 pikë: Frenzy me qira 15 minuta
 17. 35 pikë: Paketa ngjitëse portokalli (x3 me dy yje)
 18. 40 pikë: 35 shenja Peg-E
 19. 45 pikë: Para të gatshme
 20. 350 pikë: 600 zare
 21. 45 pikë: Para të gatshme
 22. 50 pikë: 55 shenja Peg-E
 23. 50 pikë: 10 minuta High Roller
 24. 55 pikë: Paketa ngjitëse rozë (me tre yje x3)
 25. 700 pikë: 1000 zare
 26. 80 pikë: Para të gatshme
 27. 60 pikë: Paketa ngjitëse blu (me katër yje x4)
 28. 65 pikë: 85 Peg-E Tokens
 29. 70 pikë: 125 zare
 30. 500 pikë: Para të gatshme
 31. 100 pikë: 150 zare
 32. 150 pikë: Para të gatshme
 33. 200 pikë: 105 shenja Peg-E
 34. 250 pikë: Rritja e parave prej pesë minutash
 35. 1000 pikë: 1200 zare
 36. 300 pikë: Paketa ngjitëse vjollce (me pesë yje x6)
 37. 350 pikë: 125 shenja Peg-E
 38. 400 pikë: Para të gatshme
 39. 500 pikë: Para të gatshme
 40. 2000 pikë: 3000 zare
 41. 600 pikë: 20 minuta High Roller
 42. 650 pikë: 170 shenja Peg-E
 43. 700 pikë: 850 zare
 44. 1600 pikë: Para të gatshme
 45. 750 pikë: 900 zare
 46. 800 pikë: 210 shenja Peg-E
 47. 850 pikë: Paketa ngjitëse vjollce (me pesë yje x6)
 48. 900 pikë: Cash
 49. 4000 pikë: 6500 zare + paketë ngjitëse rozë (Paketë ngjitëse vjollcë (me pesë yje x6))

Rënia e çmimit

Përveç shpërblimeve të Fushatës së Fitores, mund të përdorni shenjat tuaja Peg-E për të marrë edhe më shumë shpërblime gjatë rënies së çmimit. Këto çmime zakonisht përfshijnë më shumë zare dhe paketa ngjitëse, të cilat do t'ju japin një nxitje të këndshme për albumin tuaj Monopoly Origins.

Mos e humbisni këtë mundësi fantastike për të fituar shpërblime të mëdha dhe për të mbledhur zare falas në fushatën "Monopoly GO Victory"!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme