Lajme

February 16, 2024

Artizanati dhe kontrabandoni Rum kafkë ari: Zhbllokoni mundësi emocionuese në tregun e zi

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Rumi i kafkës së artë është një burim i vlefshëm që mund të merret përmes kontrabandës në Tregun e Zi të Kafkës dhe Kockave. Ky udhëzues do t'ju ofrojë hapat e nevojshëm për të krijuar dhe përvetësuar Rum Gold Skull.

Artizanati dhe kontrabandoni Rum kafkë ari: Zhbllokoni mundësi emocionuese në tregun e zi

Krijimi i rumit të kafkës së artë

Për të krijuar Rum Gold Skull në Skull and Bones, do t'ju duhet të ndiqni këto hapa:

  1. Përfundoni kërkimin Taking the Helm për të zhbllokuar Tregun e Zi.
  2. Përparoni në gradat e Operacionit të Kontrabandës.
  3. Arrijnë gradën e shtatë.
  4. Shkoni te menyja Helm.
  5. Përditësoni Rumin e Kafkës së Bardhë në Rum Kafkë Gold.

Këshillë: Për të rritur Rankimin e Operacionit të Kontrabandës më shpejt, merrni si misionet e kontrabandës ashtu edhe të gjuetisë.

Përfitimet e kontrabandës së Rumit të Kafkës së Arit

Kontrabanda Gold Skull Rum do t'ju shpërblejë me më shumë pikë për të rritur Rankimin e Operacioneve të Kontrabandës dhe për të fituar më shumë Copa Tetë. Me këto, ju mund të blini artikuj të vlefshëm në Tregun e Zi, duke përfshirë projekte të forta të armëve të anijeve dhe kozmetikë të lezetshme.

konkluzioni

Duke ndjekur këto hapa, ju mund të merrni Gold Skull Rum në Skull and Bones dhe të zhbllokoni mundësi emocionuese në Tregun e Zi. Filloni të krijoni dhe kontrabandë sot!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme