Lajme

November 8, 2023

A do të kthehet Jonsey në Fortnite OG? Mundësitë dhe spekulimet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite Jonsey është personazhi më ikonë në lojë, i njohur për lëkurën e tij të ndryshme dhe rolin qendror në Fortnite. Shumë lojtarë po pyesin nëse Jonsey do të kthehet në Fortnite OG.

A do të kthehet Jonsey në Fortnite OG? Mundësitë dhe spekulimet

Historia e Jonsey

Jonsey u shfaq për herë të parë në Kapitullin 1 të Fortnite si një karakter i paracaktuar. Me kalimin e kohës, ai fitoi popullaritet dhe u bë një pjesë kyçe e njohurive të Fortnite. Në Kapitullin 2, ai mori rolin e agjentit Jonsey dhe kishte versione të shumta të tij në një POI të vetme.

Mungesa e Jonsey në Kapitullin 3

Në Kapitullin 3, Jonsey nuk ka qenë një lojtar kryesor në njohuritë e lojës, duke i lënë fansat të vënë në pikëpyetje rikthimin e tij për sezonin e ringjalljes së OG.

Prania e Jonsey në hartë

Nuk ka gjasa që Jonsey të shfaqet në hartë si një nga NPC-të e Fortnite. Kapitulli 1 nuk përdori NPC në të njëjtën mënyrë si lojën moderne.

Jonsey në dyqan

Ka shumë mundësi që një version i ri i Jonsey të dalë në dyqan gjatë sezonit. Këto variacione të karakterit janë gjithmonë të njohura dhe një vështrim prapa nga Kapitulli 1 duket i mundshëm.

Jonsey në ngjarjen në lojë

Sezoni OG Fortnite në Kapitullin 4 pritet të përfundojë me një ngjarje në lojë. Është e mundur që gjatë kësaj ngjarje të shohim agjentin Jonsey apo një variant tjetër të shfaqet. Detajet ende nuk janë zbuluar.

konkluzioni

Ndërsa kthimi i Jonsey në Fortnite OG është i pasigurt, ka indikacione se ai mund të kthehet në një formë. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për një "skin" të ri në dyqan ose një rol në ngjarjen në lojë, fansat do të duhet të presin dhe të shohin se çfarë do të sjellë e ardhmja për Jonsey.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports
2024-05-23

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports

Lajme