Justbit

Age Limit
Justbit
Justbit is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Justbit

Justbit është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2021 . Justbit është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Justbit

Në Justbit mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: eSports, CS:GO, Dota 2, League of Legends, Call of Duty . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në Justbit

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Justbit ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Justbit jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bitcoin, Tether, Neteller, Paysafe Card, MasterCard dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Justbit ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Justbit u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Justbit kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bitcoin, Tether, Neteller, Paysafe Card, MasterCard .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus parash pa pagesë
Bonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (45)
Live Bet on Poker
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hokej mbi akull
Jackpot Roulette
Keno
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack Salon Prive
Live Blackjack VIP
Live Trivia Show Playtech
Lojë shfaqje
Poker
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Dogecoin
Ethereum
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Ripple
Skrill
Sofort
TetherVisa
Volt
ShtetetShtetet (5)
Austria
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Republika Çeke
SoftwareSoftware (66)
1x2Gaming
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
Atmosfera
August Gaming
BGAMING
Belatra
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EA Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spearhead
Spinomenal
Swintt
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet