Vlerësimi i librave Jupi Casino

Age Limit
Jupi Casino
Jupi Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Visa
Trusted by
Curacao

Rreth Jupi Casino

Jupi Casino është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2021 . Jupi Casino është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Jupi Casino

Në Jupi Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Dota 2, eSports, League of Legends, Overwatch, Rocket League . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në Jupi Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga Italia . Jupi Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Jupi Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bitcoin, American Express, Visa, MuchBetter, Money Transfer dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Jupi Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Jupi Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Jupi Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bitcoin, American Express, Visa, MuchBetter, Money Transfer .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (84)
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Badminton
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
Call of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Cockfighting
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Exclusive Blackjack
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Roulette
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Power Blackjack
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Lucky 7
MMA
Mega Sic Bo
Monopoly Live
Motorsport
No Commission Baccarat
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
American Express
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Ethereum
Euteller
Ezee Wallet
Flexepin
GiroPay
Interac
JCB
MiFinity
Money TransferMuchBetter
Neosurf
Revolut
Sofort
Visa
ShtetetShtetet (7)
Australia
Finlanda
Gjermania
Italia
Letonia
Lituania
Norvegjia
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
AllWaySpin
Amatic Industries
Apollo Games
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Elk Studios
Espresso Games
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Paltipus
Play'n GO
PlayPearls
PlayStar
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Ruby Play
SimplePlay
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spearhead
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Vela Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming