Vlerësimi i librave Ivibet

Age Limit
Ivibet
Ivibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Paysafe Card
Trusted by
Curacao

Ivibet

Esportet, siç e njohim ne tani, janë relativisht të reja, por lojërat konkurruese kanë ekzistuar që nga epoka e Pong. Ai daton në vitin 1972, viti kur u lansuan konzolat shtëpiake. Ju mund të konkurroni në Esports individualisht ose në ekip (me shumë lojtarë). Lojtarët profesionistë kanë zhvilluar llojin e tyre të personazheve të famshëm përmes platformave të transmetimit si Twitch dhe YouTube, dhe ata i kanë kushtuar grupeve të fansave që ndjekin. Keni dëgjuar ndonjëherë për League of Legends, Counter-Strike Leagues, Dota, Futsal, StarCraft ose eSports Battle? Ivibet është dëshmuar të jetë një destinacion i shkëlqyer për lojërat kryesore eSports.

Ivibet është një platformë e re e librave sportiv dhe kazinosë e lançuar në vitin 2022. Ajo ofron qindra opsione bastesh dhe mijëra lojëra kazino. Kjo faqe është në pronësi dhe operohet nga TechOptions Group BV, e njëjta kompani lojërash që zotëron Hell Spin Casino. Megjithëse kompanitë e lojërave të fatit priren të pengojnë informacionin e tyre të korporatës, TechOptions ka vërtetuar të kundërtën. Pavarësisht se është një hyrje e re, ajo ka operacione transparente, me informacion në dispozicion vetëm për operacionet e saj.

Ivibet ka një regjistrim të lehtë që mund të plotësohet në pak minuta. Ai mbështet opsione të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Shërbimet e mbështetjes së klientit janë gjithashtu shumë bindëse, me agjentët mbështetës të disponueshëm përmes kanaleve të shumta.

Në rishikimin e eSports, ne do të gërmojmë thellë në seksionin eSports në Ivibet dhe do të shohim se çfarë ofron.

Lojërat ESport: Përdorshmëria, Pamja dhe Ndjenja

Nëse tashmë jeni të interesuar të provoni bastet e Sporteve në Ivibet, le të theksojmë disa veçori që do t'ju duken interesante. Me shanset bindëse të basteve eSports në lojëra të ndryshme, ju jeni në një kënaqësi. Ivibet fokusohet në ofrimin e një përvoje të nivelit të lartë të basteve të lojërave elektronike në internet dhe ofron një platformë miqësore për përdoruesit. Faqja e internetit e Ivibet është intuitive dhe ofron mundësi të shumta për të bastuar në esports me një libralidhës gjithëpërfshirës në faqen e saj kryesore. Ju mund të shikoni të gjitha ligat e esports në vazhdim, si dhe lojërat e ardhshme. Ka turne të ndryshëm esports ku do të tundoheni të merrni pjesë. Shumica e faqeve të basteve esports fokusohen në një ose dy turne të mëdhenj dhe u lënë lojtarëve mundësi të kufizuara në lidhje me bastet e lojërave elektronike. Ivibet mbulon të gjitha ligat më të mira, mund të mendoni, duke e bërë atë një krijues të basteve elektronike esports. Sportet elektronike të disponueshme në këtë faqe përfshijnë:

 • Liga e Counter Strike
 • eSoccer: Kupa e Botës FIFA
 • Liga e Legjendave
 • Mbreti i Lavdisë
 • Dota II
 • StarCraft II
 • Overwatch
 • Gur vatra
 • Call of Duty
 • Gwent

Gjetja e opsioneve të tilla në esports nuk është një shëtitje në park. Lista e lojërave esporte të disponueshme mund të ndryshojë herë pas here, në varësi të orarit të tyre. Me zgjerimin e shpejtë, ky krijues bastesh ka të ngjarë të shtojë më shumë sporte elektronike.

Withdrawals

Ashtu si seksioni i depozitave, Ivibet mbështet opsione të shumta pagese që lojtarët mund të përdorin për të përfunduar tërheqjet e tyre. Në shumicën e rasteve, tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve. Megjithatë, për shkak të ndryshimeve në kohën e përpunimit, disa metoda mund të pësojnë vonesa deri në 3 ditë pune. Supozoni se jeni mjaft me fat për të fituar ndonjë çmim të parë ose çmim të lartë të turneut. Në atë rast, mund të duhen dy javë përpara se të miratohet dhe të përpunohet tërheqja. Lojtarët duhet të përfundojnë procesin e verifikimit KYC përpara se të nisin ndonjë tërheqje.

Për t'iu përmbajtur politikave kundër pastrimit të parave, Ivibet ka një kufi ditor të tërheqjes prej 4,000 dollarësh. Ai gjithashtu vendos një kufi javor të tërheqjes prej 16,000 dollarë dhe një kufi mujor prej 50,000 dollarësh. Këto janë kufij mjaft të lartë të tërheqjes në krahasim me faqet e tjera të basteve të lojërave elektronike në internet. Për qëllime sigurie, Ivibet rekomandon një sistem të mbyllur në depozita dhe tërheqje. Lojtarët përdorin të njëjtin opsion bankar si në depozita ashtu edhe në tërheqje. Metodat e njohura të tërheqjes përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Monedha të paguara
 • Interac
 • Jeton
 • Paysafecard
 • Shumë më mirë
 • directDebit+

Bonuses

Një nga veçoritë e zakonshme në mesin e faqeve më të mira të basteve esports online është disponueshmëria e bonuseve dhe promovimeve fitimprurëse. Ivibet ofron bonuse si për lojtarët e kazinosë ashtu edhe për bastet sportive. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Me një depozitë minimale prej $10, lojtarët e rinj marrin një bonus 100% të depozitës së parë deri në $150. Ky bonus është i disponueshëm në bastet sportive dhe esports në Ivibet.

Shënim: lojtarët duhet të konsiderojnë rishikimin e kushteve të bonusit përpara se të marrin pjesë në ndonjë bonus. Kjo ju ndihmon të shmangni bonuset me kërkesa joreale të basteve.

Në Ivibet, nuk keni nevojë për ndonjë kod bonus për t'ju ndihmuar të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes. Ju duhet vetëm të zgjidhni bonusin e mirëseardhjes sportive që preferoni kur regjistroheni. Kontrolloni rregullisht në faqen e promovimeve të Ivibet për oferta të reja bonus. Bonuset e tjera të disponueshme që mund të përdorni për të bastuar në lojërat video përfshijnë:

 • parashikimet
 • Turneu i bastorëve

Në programin VIP mund të marrin pjesë edhe lojtarët. Futbollistët bëhen anëtarë të programit menjëherë pas vendosjes së bastit të tyre të parë. Është një program me gjashtë nivele ku lojtarët ngrihen në nivele përmes niveleve duke fituar pikë komp. Pikat këmbehen me baste falas çdo muaj. Kursi i këmbimit është 100 pikë për 1 dollarë.

Deposits

Me një llogari në Ivibet, ju hapni një botë plot me mundësi bastesh. Kjo nuk mund të jetë e mundur pa u fokusuar në llojin e metodave të depozitimit të disponueshme në listën e tij. Ai ofron opsione të shumta depozitash, me disa që janë specifike për vendndodhjen. Kategoritë kryesore të metodave bankare të disponueshme në Ivibet përfshijnë kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike, transfertat bankare dhe opsionet e kriptomonedhave.

Kufiri minimal i depozitave është 10 dollarë. Supozoni se jeni në baste esport me kripto. Në atë rast, ju mund të shijoni depozita të pakufishme për shkak të natyrës së paqëndrueshme të kriptomonedhave. Në shumicën e rasteve, depozitat do të reflektohen në llogarinë tuaj Ivibet disa minuta pas fillimit të transferimit. Nëse fondet zgjasin më shumë, mund të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit për ndihmë me vërtetimin e pagesës. Disa nga metodat e njohura të depozitimit në faqen e Ivibet përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Monedha të paguara
 • Interac
 • Jeton
 • Paysafecard
 • Shumë më mirë
 • directDebit+

Ivibet mbështet kriptovalutat e njohura dhe të gjitha pagesat me kripto përpunohen nga CoinsPaid. Lojtarët mund të plotësojnë depozitat duke përdorur monedha të ndryshme. Monedhat e njohura përfshijnë:

 • EUR
 • USD
 • CHF
 • PLN
 • HUF
 • JPY
 • CZK

Security

Ivibet është një platformë e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Ai zotëron një licencë master të lojërave elektronike të lëshuar për kompaninë mëmë, TechOptions Group BV Të gjitha operacionet në këtë libralidhës esports i përmbahen politikave ndërkombëtare të lojërave të përcaktuara nga kjo agjenci e njohur e lojërave.

Ivibet ka një plan sigurie të nivelit të lartë me kriptim modern SSL dhe muret më të fundit të zjarrit. Ai funksionon sipas një politike strikte të privatësisë për të siguruar që informacioni juaj personal të mos rrjedhë tek palët e treta. Ivibet synon lojtarët e esports me bazë kryesisht në Azi dhe Evropë. Megjithatë, ajo është e kufizuar për të vepruar në disa vende. Ato përfshijnë:

 • Barnados
 • Belgjika
 • Curacao
 • Qipron
 • Franca
 • Libinë
 • Mianmar
 • Holanda
 • Rusia
 • Ukrainë
 • MB
 • SHBA
 • Jemeni

Përmbledhje e Ivibet

Ivibet është një platformë relativisht e re e lojërave kripto, e lançuar në vitin 2022. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe një faqe gjithëpërfshirëse të basteve sportive. Ajo është në pronësi të TechOptions Group BV, një kompani lojrash e inkorporuar dhe e licencuar në Curacao. Pavarësisht se është një ent i ri, Ivibet ka operacione transparente. I gjithë informacioni i saj për licencimin është i disponueshëm, si dhe detaje rreth kompanisë së saj mëmë, TechOptions Group BV Kjo kazino ofron mundësi të mëdha bastesh në esports. Lojtarët gëzojnë liga dhe turne të njohura esports me shanse të larta të basteve esports. Disa lojëra të njohura esports në Ivibet përfshijnë League of Legends, eSports Battle, Futsal dhe Gwent.

Ivibet plotëson mundësitë e gjera të basteve esports me bonuse dhe promovime të mira. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus fitimprurës mirëseardhjeje deri në 150 dollarë. Lojtarët e sporteve mund të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur metoda të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Në përgjithësi, seksioni Ivibet esports shënon të gjitha kutitë për t'u paraqitur në faqet kryesore të esports në internet.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Coinspaid
Credit Cards
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Paysafe Card
ShtetetShtetet (4)
Brazili
Filipinet
Kanadaja
Portugalia
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apex Gaming
Apollo Games
Aspect Gaming
Atmosfera
BGAMING
Blueprint Gaming
CQ9 Gaming
Cozy Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
Hacksaw Gaming
HoGaming
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
iSoftBet
SportiveSportive (31)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Boks
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Regbi
Shigjetat
Skijimi
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm