Gunsbet - Withdrawals

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Përveç eksitimit që vjen nga shikimi dhe bastet në eSports, një nga aspektet më emocionuese të lojës është fitimi i fitoreve tuaja. Është koha për të arkëtuar kur të keni vendosur bast, të keni rrezikuar shpërblimin dhe të keni grumbulluar një shumë të mirë në llogarinë tuaj. Shumë lojtarë të rinj janë të shqetësuar se si të tërheqin fondet nga GunsBet menjëherë.

Metodat e pagesës të pranuara në GunsBet

Tërheqja e parave nga GunsBet është po aq e thjeshtë sa depozitimi. Megjithatë, mbani në mend se ju mund të tërhiqni fonde vetëm duke përdorur të njëjtat mënyra pagese të përdorura më parë për t'i depozituar ato. Le të hedhim një vështrim më të afërt në procesin e tërheqjes.

Më poshtë janë metodat e tërheqjes të lejuara nga GunsBet:

Mënyra e TërheqjesKoha e përpunimitTërheqja minimaleTërheqja maksimaleTarifat
Viza1 deri në 3 ditë30 €5000 €Falas
MasterCard1 deri në 3 ditë5000 €Falas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaidE menjëhershme

0,0005 BT

30 USDT

0,15 LTC

0,006 ETH

0,05 BCH

120 QEN

30 XRP

0.4 BTCFalas
SkrillE menjëhershme30 €5000 €Falas
NetellerE menjëhershme30 €5000 €Falas
Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

750 AUD

5000 NOK

20,000 €

7,500 AUD

50 000 NR

25 €

37,5 AUD

250 NOK

Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

300 AUD

500 CAD

399 NZD

59,500 JPY

7500 €

7,500 AUD

7,500 CAD

7500 NZD

490,000 JPY

2.5%
iDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
InstaDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
WebMoneyE menjëhershme30 €5000 €2.5%
ecoPayzE menjëhershme30 €1000 €Falas
Transferim i ShpejtëE menjëhershme30 €5000 €Falas
SticPayE menjëhershme30 €5000 €Falas
NeoSurf (vetëm rajoni SEPA)E menjëhershme30 €5000 €Falas
Pika e VenusitE menjëhershme30 €5000 €Falas
Interac OnlineE menjëhershme45 CAD7,500 CADFalas
AstroPay DirectE menjëhershme30 €500 €Falas
Karta AstroPayE menjëhershme30 €500 €Falas
UPayCardE menjëhershme30 €5000 €Falas
Kartë PaySafeE menjëhershme30 €250 €Falas
Shumë më mirëE menjëhershme30 €5000 €Falas

Si të tërhiqeni

Këtu është një hap i shpejtë hap pas hapi se si të tërhiqni fondet tuaja nga GunsBet:

  1. Së pari, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj Gunsbet.
  2. Më pas, shkoni te butoni i Pagesave në shiritin anësor të majtë.
  3. Zgjidhni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes. Mos harroni se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorni për të bërë një depozitë.
  4. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni konfirmoni. Në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës, mund të duhen disa sekonda deri në tre ditë bankare për të marrë fondet në llogarinë tuaj.
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet