Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Withdrawals

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Përveç eksitimit që vjen nga shikimi dhe bastet në eSports, një nga aspektet më emocionuese të lojës është fitimi i fitoreve tuaja. Është koha për të arkëtuar kur të keni vendosur bast, të keni rrezikuar shpërblimin dhe të keni grumbulluar një shumë të mirë në llogarinë tuaj. Shumë lojtarë të rinj janë të shqetësuar se si të tërheqin fondet nga GunsBet menjëherë.

Metodat e pagesës të pranuara në GunsBet

Tërheqja e parave nga GunsBet është po aq e thjeshtë sa depozitimi. Megjithatë, mbani në mend se ju mund të tërhiqni fonde vetëm duke përdorur të njëjtat mënyra pagese të përdorura më parë për t'i depozituar ato. Le të hedhim një vështrim më të afërt në procesin e tërheqjes.

Më poshtë janë metodat e tërheqjes të lejuara nga GunsBet:

Mënyra e TërheqjesKoha e përpunimitTërheqja minimaleTërheqja maksimaleTarifat
Viza1 deri në 3 ditë30 €5000 €Falas
MasterCard1 deri në 3 ditë5000 €Falas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaidE menjëhershme

0,0005 BT

30 USDT

0,15 LTC

0,006 ETH

0,05 BCH

120 QEN

30 XRP

0.4 BTCFalas
SkrillE menjëhershme30 €5000 €Falas
NetellerE menjëhershme30 €5000 €Falas
Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

750 AUD

5000 NOK

20,000 €

7,500 AUD

50 000 NR

25 €

37,5 AUD

250 NOK

Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

300 AUD

500 CAD

399 NZD

59,500 JPY

7500 €

7,500 AUD

7,500 CAD

7500 NZD

490,000 JPY

2.5%
iDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
InstaDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
WebMoneyE menjëhershme30 €5000 €2.5%
ecoPayzE menjëhershme30 €1000 €Falas
Transferim i ShpejtëE menjëhershme30 €5000 €Falas
SticPayE menjëhershme30 €5000 €Falas
NeoSurf (vetëm rajoni SEPA)E menjëhershme30 €5000 €Falas
Pika e VenusitE menjëhershme30 €5000 €Falas
Interac OnlineE menjëhershme45 CAD7,500 CADFalas
AstroPay DirectE menjëhershme30 €500 €Falas
Karta AstroPayE menjëhershme30 €500 €Falas
UPayCardE menjëhershme30 €5000 €Falas
Kartë PaySafeE menjëhershme30 €250 €Falas
Shumë më mirëE menjëhershme30 €5000 €Falas

Si të tërhiqeni

Këtu është një hap i shpejtë hap pas hapi se si të tërhiqni fondet tuaja nga GunsBet:

  1. Së pari, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj Gunsbet.
  2. Më pas, shkoni te butoni i Pagesave në shiritin anësor të majtë.
  3. Zgjidhni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes. Mos harroni se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorni për të bërë një depozitë.
  4. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni konfirmoni. Në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës, mund të duhen disa sekonda deri në tre ditë bankare për të marrë fondet në llogarinë tuaj.