Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - FAQ

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 300 € +100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të shpeshta të bëra nga klientët e GunsBet përpara se të vendosni një bast eSports.

Nëse harroj fjalëkalimin tim, çfarë duhet të bëj më pas?

Marrja e një fjalëkalimi të harruar është e lehtë. Shkoni te faqja e autorizimit dhe klikoni "Keni harruar fjalëkalimin?" për të tërhequr kredencialet tuaja të humbura. Futni adresën tuaj të postës elektronike dhe klikoni "Rivendos fjalëkalimin". për të përfunduar procesin. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e dërguara në kutinë tuaj të postës elektronike dhe vazhdoni.

Kam harruar adresën time të postës elektronike. Cfare duhet te bej?

Ne ju rekomandojmë të kontaktoni stafin tonë të mbështetjes. Ju do të duhet të kaloni procesin e identifikimit të përdoruesit. Nuk është një procedurë standarde; kështu, trajtimi i çdo klienti është unik. Mbështetja e klientëve të GunsBet ka një histori profesionalizmi, ndaj jini të sigurt se ata do të jenë të gatshëm t'ju ndihmojnë. Bëni çdo përpjekje për të kujtuar hyrjen dhe fjalëkalimin tuaj.

A është e mundur që unë të ndryshoj monedhën?

Kur regjistroni një llogari, kazino do të ndajë automatikisht monedhën më të përshtatshme për rajonin tuaj. Në çdo rast, gjatë kryerjes së depozitës tuaj fillestare, ju mund të zgjidhni një monedhë tjetër. Ajo monedhë do të lidhet me llogarinë tuaj dhe nuk mund të ndryshohet më pas.

Çfarë kërkesash për baste ekzistojnë?

Nëse kjo është hera juaj e parë që bëni baste në internet, ka të ngjarë të jeni kurioz për kërkesat e basteve. Sa herë që fitoni një bonus kazino, paratë e bonusit i nënshtrohen kërkesave të bastit. Ju duhet të plotësoni kriteret e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Supozoni se merrni 100 dollarë në para bonus që i nënshtrohen një kërkese për bast 50x. Më pas, duhet të vendosni bast 5000 dollarë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Çfarë ndodh nëse faqja nuk reagon gjatë kohës që jeni duke luajtur?

Nuk ka asnjë arsye për t'u shqetësuar nëse faqja e internetit ngrin gjatë lojës. Pasi të rihyni në llogarinë tuaj, do të rifilloni lojën tuaj aty ku e keni lënë. Kjo tregon se loja do të rifillojë nga pika në të cilën ka ndodhur ndërprerja.

A është e mundur të merrni bonuse pa depozitë?

Në këtë kohë, Guns Bet Casino nuk ofron ndonjë bonus pa depozitë. Ju mund të shikoni faqen e tyre të promovimeve për të parë nëse ka diçka në dyqan për ju së shpejti.

Si nuk pranohet PayPal?

GunsBet Casino nuk funksionon nën një licencë në Mbretërinë e Bashkuar ose Maltë dhe nuk lejon lojtarë nga Shtetet e Bashkuara. Prandaj nuk ka asnjë arsye për të përfshirë PayPal si një mënyrë pagese.

Nëse nuk mund të bastoj një bonus, çfarë duhet të bëj?

Ju duhet të lexoni kushtet e bonusit. Mund të ndodhë kur dikush vë bast me një shkelje dhe nuk zbaton rregullat. Për shembull, dikush vë bast në një bast shumë të lartë ose luan një lojë që nuk është e mirë për bast. Për të marrë ndihmë nëse keni ndjekur rregullat e bonusit dhe nuk keni bërë gabim vetë, kontaktoni shërbimin e klientit.

Sa llogari më lejohet të kem?

Në GunsBet Casino, ju lejohet të keni vetëm një llogari. Të kesh shumë llogari është kundër Kushteve dhe Kushteve të GunsBet dhe nëse e bën këtë, rrezikon të mbyllen të gjitha llogaritë dhe të humbasin fitimet.

Si mund ta mbroj veten nga humbjet e mëdha?

Nëse mendoni se nuk mund ta kontrolloni veten dhe nuk mund t'i përmbaheni buxhetit ndërsa luani, GunsBet ofron disa veçori të mrekullueshme. Ju mund të vendosni kufizime për depozitat në llogarinë tuaj dhe nëse arrihet kufiri, nuk do të jeni në gjendje të bëni më shumë depozita derisa të skadojë koha.