Gunsbet - FAQ

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të shpeshta të bëra nga klientët e GunsBet përpara se të vendosni një bast eSports.

Nëse harroj fjalëkalimin tim, çfarë duhet të bëj më pas?

Marrja e një fjalëkalimi të harruar është e lehtë. Shkoni te faqja e autorizimit dhe klikoni "Keni harruar fjalëkalimin?" për të tërhequr kredencialet tuaja të humbura. Futni adresën tuaj të postës elektronike dhe klikoni "Rivendos fjalëkalimin". për të përfunduar procesin. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e dërguara në kutinë tuaj të postës elektronike dhe vazhdoni.

Kam harruar adresën time të postës elektronike. Cfare duhet te bej?

Ne ju rekomandojmë të kontaktoni stafin tonë të mbështetjes. Ju do të duhet të kaloni procesin e identifikimit të përdoruesit. Nuk është një procedurë standarde; kështu, trajtimi i çdo klienti është unik. Mbështetja e klientëve të GunsBet ka një histori profesionalizmi, ndaj jini të sigurt se ata do të jenë të gatshëm t'ju ndihmojnë. Bëni çdo përpjekje për të kujtuar hyrjen dhe fjalëkalimin tuaj.

A është e mundur që unë të ndryshoj monedhën?

Kur regjistroni një llogari, kazino do të ndajë automatikisht monedhën më të përshtatshme për rajonin tuaj. Në çdo rast, gjatë kryerjes së depozitës tuaj fillestare, ju mund të zgjidhni një monedhë tjetër. Ajo monedhë do të lidhet me llogarinë tuaj dhe nuk mund të ndryshohet më pas.

Çfarë kërkesash për baste ekzistojnë?

Nëse kjo është hera juaj e parë që bëni baste në internet, ka të ngjarë të jeni kurioz për kërkesat e basteve. Sa herë që fitoni një bonus kazino, paratë e bonusit i nënshtrohen kërkesave të bastit. Ju duhet të plotësoni kriteret e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Supozoni se merrni 100 dollarë në para bonus që i nënshtrohen një kërkese për bast 50x. Më pas, duhet të vendosni bast 5000 dollarë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Çfarë ndodh nëse faqja nuk reagon gjatë kohës që jeni duke luajtur?

Nuk ka asnjë arsye për t'u shqetësuar nëse faqja e internetit ngrin gjatë lojës. Pasi të rihyni në llogarinë tuaj, do të rifilloni lojën tuaj aty ku e keni lënë. Kjo tregon se loja do të rifillojë nga pika në të cilën ka ndodhur ndërprerja.

A është e mundur të merrni bonuse pa depozitë?

Në këtë kohë, Guns Bet Casino nuk ofron ndonjë bonus pa depozitë. Ju mund të shikoni faqen e tyre të promovimeve për të parë nëse ka diçka në dyqan për ju së shpejti.

Si nuk pranohet PayPal?

GunsBet Casino nuk funksionon nën një licencë në Mbretërinë e Bashkuar ose Maltë dhe nuk lejon lojtarë nga Shtetet e Bashkuara. Prandaj nuk ka asnjë arsye për të përfshirë PayPal si një mënyrë pagese.

Nëse nuk mund të bastoj një bonus, çfarë duhet të bëj?

Ju duhet të lexoni kushtet e bonusit. Mund të ndodhë kur dikush vë bast me një shkelje dhe nuk zbaton rregullat. Për shembull, dikush vë bast në një bast shumë të lartë ose luan një lojë që nuk është e mirë për bast. Për të marrë ndihmë nëse keni ndjekur rregullat e bonusit dhe nuk keni bërë gabim vetë, kontaktoni shërbimin e klientit.

Sa llogari më lejohet të kem?

Në GunsBet Casino, ju lejohet të keni vetëm një llogari. Të kesh shumë llogari është kundër Kushteve dhe Kushteve të GunsBet dhe nëse e bën këtë, rrezikon të mbyllen të gjitha llogaritë dhe të humbasin fitimet.

Si mund ta mbroj veten nga humbjet e mëdha?

Nëse mendoni se nuk mund ta kontrolloni veten dhe nuk mund t'i përmbaheni buxhetit ndërsa luani, GunsBet ofron disa veçori të mrekullueshme. Ju mund të vendosni kufizime për depozitat në llogarinë tuaj dhe nëse arrihet kufiri, nuk do të jeni në gjendje të bëni më shumë depozita derisa të skadojë koha.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet