Vlerësimi i librave Gunsbet - Deposits

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

GunsBet e bën të thjeshtë për bastorët e eSports përdorimin e faqes së tyre të internetit, duke përfshirë opsionet e tyre të depozitave. Bastorët mund të bëjnë depozita në GunsBet në mënyra të ndryshme. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve përcaktohen nga vendndodhja e tyre gjeografike. Si rezultat, procedurat e disponueshme ose të padisponueshme në një vend mund të jenë të disponueshme, të kufizuara ose të paarritshme në një rajon tjetër.

Metodat e pagesës të pranuara në GunsBet

Të gjitha depozitat, pavarësisht metodës, janë të menjëhershme dhe falas. Mund të ketë kufizime se cilat metoda depozitimi mund të përdorin bastorët për të marrë një bonus specifik. Si rezultat, para se të bëjnë një depozitë, bastorët duhet të lexojnë dhe kuptojnë plotësisht termat dhe kushtet.

Më poshtë janë metodat e depozitimit të lejuara nga GunsBet:

Metoda e depozitimitDepozita minimaleDepozita maksimaleKoha për depozitimTarifat
Viza20 €5000 €E menjëhershmeFalas
MasterCard20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Neteller20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Skrill20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Karta Paysafe20 €5000 €E menjëhershme2.5%
EcoPayz20 €1000 €E menjëhershme2.5%
WebMoney20 €5000 €E menjëhershme2.5%
Paratë Yandex10 €5000 €E menjëhershmeFalas
Transferim i Shpejtë20 €1000 €E menjëhershmeFalas
Interac Online30 CAD7,500 CADE menjëhershmeFalas
Zimpler20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Pika e Venusit20 €5000 €E menjëhershmeFalas
iDebit30 CAD6,000 CADE menjëhershmeFalas
Sticpay20 €3000 €E menjëhershmeFalas
Neosurf20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Siru Mobile5 €15 €E menjëhershmeFalas
Shumë më mirë20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaid

0,0001 BTC

0,01 USDT

0,01 LTC

0,01 ETH

0,001 BCH

1 QEN

0,01 XRP

Pa kufiE menjëhershmeFalas
AstroPay Direct20 €500 €E menjëhershme2.5%
Karta AstroPay20 €500 €E menjëhershme2.5%

Si të depozitoni para

Këtu është një udhëzues i thjeshtë hap pas hapi për financimin e llogarisë suaj GunsBet:

 1. Hyni në llogarinë tuaj në GunsBet.
 2. Gjeni butonin e gjelbër të Depozitës në shiritin anësor të majtë, pikërisht nën avatarin tuaj. Ju gjithashtu mund të shkoni te butoni Pagesat në fund të shiritit anësor të majtë.
 3. Zgjidhni monedhën tuaj dhe mënyra e preferuar e pagesës. Ndiqni udhëzimet në anën e djathtë të ekranit të depozitave. Sigurohuni që të plotësoni të gjitha detajet e kërkuara me informacionin e saktë dhe të vërtetë.

Mbani në mend se disa opsione depozitimi nuk janë të disponueshme në rajonin tuaj, kështu që disa mënyra pagese mund të mos shfaqen.

 1. Konfirmoni transaksionin. Pasi të kalojë, do të kreditohet menjëherë në bilancin tuaj të GunsBet.

Monedhat e pranuara në GunsBet

Këtu është një listë gjithëpërfshirëse e monedhave që GunsBet pranon:

 • USD
 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • NZD
 • PLN
 • CZK
 • ZAR
 • JPY
 • INR
 • KRW
 • BRL
 • VND
 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • BCH
 • QEN
 • XRP
 • USDT
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet