Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Deposits

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

GunsBet e bën të thjeshtë për bastorët e eSports përdorimin e faqes së tyre të internetit, duke përfshirë opsionet e tyre të depozitave. Bastorët mund të bëjnë depozita në GunsBet në mënyra të ndryshme. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve përcaktohen nga vendndodhja e tyre gjeografike. Si rezultat, procedurat e disponueshme ose të padisponueshme në një vend mund të jenë të disponueshme, të kufizuara ose të paarritshme në një rajon tjetër.

Metodat e pagesës të pranuara në GunsBet

Të gjitha depozitat, pavarësisht metodës, janë të menjëhershme dhe falas. Mund të ketë kufizime se cilat metoda depozitimi mund të përdorin bastorët për të marrë një bonus specifik. Si rezultat, para se të bëjnë një depozitë, bastorët duhet të lexojnë dhe kuptojnë plotësisht termat dhe kushtet.

Më poshtë janë metodat e depozitimit të lejuara nga GunsBet:

Metoda e depozitimitDepozita minimaleDepozita maksimaleKoha për depozitimTarifat
Viza20 €5000 €E menjëhershmeFalas
MasterCard20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Neteller20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Skrill20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Karta Paysafe20 €5000 €E menjëhershme2.5%
EcoPayz20 €1000 €E menjëhershme2.5%
WebMoney20 €5000 €E menjëhershme2.5%
Paratë Yandex10 €5000 €E menjëhershmeFalas
Transferim i Shpejtë20 €1000 €E menjëhershmeFalas
Interac Online30 CAD7,500 CADE menjëhershmeFalas
Zimpler20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Pika e Venusit20 €5000 €E menjëhershmeFalas
iDebit30 CAD6,000 CADE menjëhershmeFalas
Sticpay20 €3000 €E menjëhershmeFalas
Neosurf20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Siru Mobile5 €15 €E menjëhershmeFalas
Shumë më mirë20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaid

0,0001 BTC

0,01 USDT

0,01 LTC

0,01 ETH

0,001 BCH

1 QEN

0,01 XRP

Pa kufiE menjëhershmeFalas
AstroPay Direct20 €500 €E menjëhershme2.5%
Karta AstroPay20 €500 €E menjëhershme2.5%

Si të depozitoni para

Këtu është një udhëzues i thjeshtë hap pas hapi për financimin e llogarisë suaj GunsBet:

 1. Hyni në llogarinë tuaj në GunsBet.
 2. Gjeni butonin e gjelbër të Depozitës në shiritin anësor të majtë, pikërisht nën avatarin tuaj. Ju gjithashtu mund të shkoni te butoni Pagesat në fund të shiritit anësor të majtë.
 3. Zgjidhni monedhën tuaj dhe mënyra e preferuar e pagesës. Ndiqni udhëzimet në anën e djathtë të ekranit të depozitave. Sigurohuni që të plotësoni të gjitha detajet e kërkuara me informacionin e saktë dhe të vërtetë.

Mbani në mend se disa opsione depozitimi nuk janë të disponueshme në rajonin tuaj, kështu që disa mënyra pagese mund të mos shfaqen.

 1. Konfirmoni transaksionin. Pasi të kalojë, do të kreditohet menjëherë në bilancin tuaj të GunsBet.

Monedhat e pranuara në GunsBet

Këtu është një listë gjithëpërfshirëse e monedhave që GunsBet pranon:

 • USD
 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • NZD
 • PLN
 • CZK
 • ZAR
 • JPY
 • INR
 • KRW
 • BRL
 • VND
 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • BCH
 • QEN
 • XRP
 • USDT