Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Countries

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Me një ndërfaqe të hijshme dhe një temë të mirë-ekzekutuar Wild West, nuk është çudi që GunsBet tërheq si bastorët fillestarë, ashtu edhe lojtarët veteranë nga të gjitha sferat e jetës në mbarë botën.

Megjithatë, disa lojtarë mund të jenë të dëshpëruar kur e dinë se edhe kur GunsBet ofron shërbimet e saj të basteve eSports në shumicën e rajoneve, disa territore mund të mos jenë në gjendje të shijojnë faqen e internetit për arsye të ndryshme. GunsBet është gjithashtu mjaft i rreptë në zbatimin e këtyre kufizimeve për të garantuar sigurinë e lojtarëve dhe kompanisë.

Vendet e pranuara

Ne kemi përpiluar listën e vendeve të kufizuara dhe të pakufizuara në mënyrë që të dini nëse mund të shijoni aktivitetet tuaja të basteve eSports në GunsBet.

Më poshtë është një listë e disa vendeve të pranuara nga GunsBet.

 • Australia
 • Bullgaria
 • Kanadaja
 • Republika Çeke
 • Kinë
 • Estonia
 • Finlanda
 • Hungaria
 • Japonia
 • Kore, Republika e
 • Zelanda e Re
 • Norvegjia
 • Filipinet
 • Afrika e Jugut
 • Zvicra

Vendet e kufizuara

Këtu është një listë gjithëpërfshirëse e vendeve të kufizuara nga Gunsbet. Gjuajtësit që banojnë në këto qarqe fatkeqësisht nuk mund të shijojnë shërbimet e basteve të faqes së internetit.

 • Angola
 • Shqipëria
 • Barbados
 • Belgjika
 • Burkina Faso
 • Ishujt Kajman
 • Curacao
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Côte d'Ivoire
 • Kongo
 • Inditë perëndimore holandeze
 • Eritrea
 • Etiopia
 • Franca dhe territoret e saj përtej detit
  • Guadelupe
  • Martinika
  • Guiana Franceze
  • Réunion
  • majota
  • Shën Martin
  • Polinezia Franceze
  • Wallis dhe Futuna
  • Kaledonia e Re
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Haiti
 • Spanja
 • Holanda
 • Izraeli
 • Iraku
 • Republika Islamike e Iranit
 • Xhamajka
 • Xhersi
 • Libani
 • Libinë
 • Lituania
 • Liberia
 • Mali
 • Mauritius
 • Mianmar
 • Nikaragua
 • Korea e Veriut
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Portugalia
 • Federata Ruse
 • Ruanda
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Sierra Leone
 • Sudani
 • Republika Arabe Siriane
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Jemeni
 • Zimbabve