Gunsbet - Countries

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Me një ndërfaqe të hijshme dhe një temë të mirë-ekzekutuar Wild West, nuk është çudi që GunsBet tërheq si bastorët fillestarë, ashtu edhe lojtarët veteranë nga të gjitha sferat e jetës në mbarë botën.

Megjithatë, disa lojtarë mund të jenë të dëshpëruar kur e dinë se edhe kur GunsBet ofron shërbimet e saj të basteve eSports në shumicën e rajoneve, disa territore mund të mos jenë në gjendje të shijojnë faqen e internetit për arsye të ndryshme. GunsBet është gjithashtu mjaft i rreptë në zbatimin e këtyre kufizimeve për të garantuar sigurinë e lojtarëve dhe kompanisë.

Vendet e pranuara

Ne kemi përpiluar listën e vendeve të kufizuara dhe të pakufizuara në mënyrë që të dini nëse mund të shijoni aktivitetet tuaja të basteve eSports në GunsBet.

Më poshtë është një listë e disa vendeve të pranuara nga GunsBet.

 • Australia
 • Bullgaria
 • Kanadaja
 • Republika Çeke
 • Kinë
 • Estonia
 • Finlanda
 • Hungaria
 • Japonia
 • Kore, Republika e
 • Zelanda e Re
 • Norvegjia
 • Filipinet
 • Afrika e Jugut
 • Zvicra

Vendet e kufizuara

Këtu është një listë gjithëpërfshirëse e vendeve të kufizuara nga Gunsbet. Gjuajtësit që banojnë në këto qarqe fatkeqësisht nuk mund të shijojnë shërbimet e basteve të faqes së internetit.

 • Angola
 • Shqipëria
 • Barbados
 • Belgjika
 • Burkina Faso
 • Ishujt Kajman
 • Curacao
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Côte d'Ivoire
 • Kongo
 • Inditë perëndimore holandeze
 • Eritrea
 • Etiopia
 • Franca dhe territoret e saj përtej detit
  • Guadelupe
  • Martinika
  • Guiana Franceze
  • Réunion
  • majota
  • Shën Martin
  • Polinezia Franceze
  • Wallis dhe Futuna
  • Kaledonia e Re
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Haiti
 • Spanja
 • Holanda
 • Izraeli
 • Iraku
 • Republika Islamike e Iranit
 • Xhamajka
 • Xhersi
 • Libani
 • Libinë
 • Lituania
 • Liberia
 • Mali
 • Mauritius
 • Mianmar
 • Nikaragua
 • Korea e Veriut
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Portugalia
 • Federata Ruse
 • Ruanda
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Sierra Leone
 • Sudani
 • Republika Arabe Siriane
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Jemeni
 • Zimbabve
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet