Vlerësimi i librave Galaxy.bet

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Galaxy.bet

Galaxy.bet është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2022 . Galaxy.bet është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Galaxy.bet

Në Galaxy.bet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Valorant, PUBG, Rainbow Six Siege, eSports, CS:GO . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Galaxy.bet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Galaxy.bet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Galaxy.bet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Dogecoin, Tether, Skrill, Neteller, Bitcoin dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Galaxy.bet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Galaxy.bet u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Galaxy.bet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Dogecoin, Tether, Skrill, Neteller, Bitcoin .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bitcoin Bonus
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (35)
Baccarat
Bast në Futboll
Blackjack
CS:GODota 2
Dragon Tiger
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
NBA 2KPUBG
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
SkrillTether
Trustly
Voucher
ShtetetShtetet (3)
Finlanda
Gjermania
Holanda
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet