FreshBet

Age Limit
FreshBet
FreshBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth FreshBet

FreshBet është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2019 . FreshBet është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në FreshBet

Në FreshBet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, eSports, CS:GO . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në FreshBet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . FreshBet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në FreshBet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bitcoin, MasterCard, Bank transfer, Visa dhe shumë më tepër.

Pse të luani në FreshBet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. FreshBet u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

FreshBet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bitcoin, MasterCard, Bank transfer, Visa .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (65)
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Speed Shanghai
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Blackjack Bet Behind
Blackjack Party
Boks
CS:GOCall of Duty
Classic Roulette Live
Crazy Time
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Exclusive Blackjack
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Jackpot Roulette
Keno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Lightning Roulette
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack VIP
Live Lightning Baccarat
Live Mega Wheel
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Revolut
Ripple
SafetyPay
Visa
ShtetetShtetet (3)
Franca
Gjermania
Kanadaja
SoftwareSoftware (42)
Amatic Industries
Apollo Games
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fugaso
Gamefish
Ganapati
Genii
Golden Hero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leander Games
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Real Time Gaming
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
Yggdrasil Gaming