Fastpay

Fastpay është një shërbim i lojërave të fatit dhe basteve elektronike që premton pagesa të shpejta përmes metodave të përshtatshme, duke përfshirë kriptovalutat dhe kuletat elektronike. Kjo metodë është krijuar në vitin 2018 dhe operatori i saj Direx NV është i licencuar nga Curacao Gaming.

Një sajt bastesh me pagesë të shpejtë i josh lojtarët me dizajne të internetit tërheqëse, miqësore për përdoruesit dhe një përzgjedhje të madhe lojërash. Gjithsej 51 ofrues softuerësh sponsorizojnë opsionet e basteve sportive dhe lojërat online. Shembuj janë Blueprint, Bet2tech, Arcadem, Booongo, Netent, Igrosoft, Gamebeat, Provisiongaming, CT GAMING, Microgaming, Oryx, etj. Kompania kujdeset për një audiencë ndërkombëtare; faqet janë të disponueshme në mbi një duzinë gjuhë.

Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri nĂ« 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul tĂ« lartĂ«
 • Luajtur nĂ« shumĂ« vende
 • Zgjedhja mĂ« e mirĂ« e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul tĂ« lartĂ«
 • Luajtur nĂ« shumĂ« vende
 • Zgjedhja mĂ« e mirĂ« e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerĂ« e pagesave
 • 12000+ lojĂ«ra elektronike
 • NĂ« dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerĂ« e pagesave
 • 12000+ lojĂ«ra elektronike
 • NĂ« dispozicion bastet sportive

22Bet Ă«shtĂ« nĂ« funksion qĂ« nga viti 2017. ËshtĂ« nĂ« pronĂ«si tĂ« TECHSOLUTIONS NV, njĂ« organizatĂ« me bazĂ« nĂ« Curacao. FalĂ« licencĂ«s sĂ« saj tĂ« lojĂ«rave tĂ« fatit Curacao qĂ« Ă«shtĂ« e vlefshme deri mĂ« 23 nĂ«ntor 2023, shumica e lojtarĂ«ve nĂ« internet e gjejnĂ« atĂ« tĂ« sigurt sepse qeveria e Curacao vlerĂ«sohet shumĂ« nĂ« peizazhin e lojĂ«rave nĂ« internet.

Bonus100% deri nĂ« 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe lojĂ«rash
 • ShpĂ«rblime bujare
 • MbĂ«shtetje e mirĂ« e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe lojĂ«rash
 • ShpĂ«rblime bujare
 • MbĂ«shtetje e mirĂ« e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • MbĂ«shtetja e drejtpĂ«rdrejtĂ« e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojĂ«ra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • MbĂ«shtetja e drejtpĂ«rdrejtĂ« e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojĂ«ra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • NjĂ« pĂ«rzgjedhje e gjerĂ« e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpĂ«rdrejta dhe statistikat e drejtpĂ«rdrejta
 • Kazino online dhe live
Show less...
Shfaq më shumë
 • NjĂ« pĂ«rzgjedhje e gjerĂ« e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpĂ«rdrejta dhe statistikat e drejtpĂ«rdrejta
 • Kazino online dhe live

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • GamĂ« e gjerĂ« softuerĂ«sh
 • ShpĂ«rblime tĂ« larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • GamĂ« e gjerĂ« softuerĂ«sh
 • ShpĂ«rblime tĂ« larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Bonus100% deri nĂ« 300 € + 50 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe e metodave tĂ« depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse tĂ« mĂ«dha esport
Show less...
Shfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe e metodave tĂ« depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse tĂ« mĂ«dha esport

CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • BisedĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ« shumĂ«gjuhĂ«she 24/7
 • LojĂ«ra miqĂ«sore me celular
 • Opsione tĂ« shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • BisedĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ« shumĂ«gjuhĂ«she 24/7
 • LojĂ«ra miqĂ«sore me celular
 • Opsione tĂ« shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri nĂ« 100,000 dollarĂ«
 • Platforma e vetme nĂ« Azi me tryezĂ« tĂ« dedikuar pĂ«r lojĂ«ra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri nĂ« 100,000 dollarĂ«
 • Platforma e vetme nĂ« Azi me tryezĂ« tĂ« dedikuar pĂ«r lojĂ«ra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
   Show less...Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirĂ«seardhjeje
   • Cashback pĂ«r depozitĂ«n e parĂ« dhe tĂ« dytĂ«!
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirĂ«seardhjeje
   • Cashback pĂ«r depozitĂ«n e parĂ« dhe tĂ« dytĂ«!

   VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • MbĂ«shtetje 24/7
   • TĂ«rheqje tĂ« shpejta
   • Mbi 5000 lojĂ«ra
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • MbĂ«shtetje 24/7
   • TĂ«rheqje tĂ« shpejta
   • Mbi 5000 lojĂ«ra

   Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Llogari shumĂ«valutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Llogari shumĂ«valutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor

   ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Opsione tĂ« shumta pagese
   • MbĂ«shtetje 24/7 e disponueshme
   • ShumĂ«llojshmĂ«ri lojĂ«rash
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Opsione tĂ« shumta pagese
   • MbĂ«shtetje 24/7 e disponueshme
   • ShumĂ«llojshmĂ«ri lojĂ«rash

   Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

   Bonus100% deri nĂ« 1000 €
   Show less...Shfaq më shumë
   • ShtĂ«pia e ofruesve kryesorĂ« tĂ« softuerit
   • Biseda e drejtpĂ«rdrejtĂ« Ă«shtĂ« e hapur 24/7
   • Dizajn miqĂ«sor pĂ«r celularin
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • ShtĂ«pia e ofruesve kryesorĂ« tĂ« softuerit
   • Biseda e drejtpĂ«rdrejtĂ« Ă«shtĂ« e hapur 24/7
   • Dizajn miqĂ«sor pĂ«r celularin

   ShumĂ« site lojĂ«rash fati premtojnĂ« njĂ« pĂ«rvojĂ« epike dhe emocionuese, por pak e pĂ«rmbushin kĂ«tĂ« premtim. SidoqoftĂ«, Rolletto ka pĂ«rmirĂ«suar strategjinĂ« e tij tĂ« lojĂ«rave pĂ«r tĂ« ofruar argĂ«tim tĂ« pakufizuar pĂ«r lojtarĂ«t. NĂ« Rolletto.com, lojtarĂ«t kanĂ« gjithmonĂ« diçka pĂ«r tĂ« pritur – pĂ«rvojĂ«n emocionuese tĂ« lojĂ«rave, njĂ« kontroll tĂ« shĂ«ndoshĂ« nga bonuset dhe promovimet jashtĂ« kĂ«saj bote dhe listĂ«n e plotĂ« tĂ« lojĂ«rave nga librari.

   Show less...Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore pĂ«r kazino tĂ« drejtpĂ«rdrejta dhe lojĂ«ra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpĂ«timit
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore pĂ«r kazino tĂ« drejtpĂ«rdrejta dhe lojĂ«ra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpĂ«timit

   GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • TemĂ« e butĂ«
   • Kazino fituese e çmimeve
   • LojĂ«ra elektronike ekskluzive
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • TemĂ« e butĂ«
   • Kazino fituese e çmimeve
   • LojĂ«ra elektronike ekskluzive

   Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Marka mĂ« e mirĂ«
   • Libri historik sportiv
   • TĂ«rheqje tĂ« pakufizuara
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Marka mĂ« e mirĂ«
   • Libri historik sportiv
   • TĂ«rheqje tĂ« pakufizuara

   William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

   Shfaq më shumë
   Show less

   Theksi më i spikatur i faqeve të basteve Fastpay janë pagesat me kripto, dhe kështu ato kanë shumë lojëra kripto në portofol. Seksioni i lojërave ka një buton që e çon vizitorin drejtpërsëdrejti te lojërat kripto, të cilat kryesisht ofrohen nga Play n Go, Fugaso, Endorphina dhe Amatic. Ato përfshijnë tituj të tillë si Monkey Jackpot, Fruit Nova, Jolly Treasures, Book of Keno. Shumica e lojërave Bitcoin nga Fastpay janë lojëra elektronike.

   Section icon
   Faqet më të mira të basteve eSport në internet Fastpay në 2021

   Faqet më të mira të basteve eSport në internet Fastpay në 2021

   Libra të ndryshëm sportivë janë të lidhur me Fastpay. Kjo faqe u lejon lojtarëve të shikojnë paraprakisht faqet e basteve Fastpay dhe të zgjedhin më të mirën në varësi të oferta bonus dhe përfitime të tjera. Shumica e lojtarëve preferojnë platformat Fastpay për shkak të transaksioneve të tyre të shpejta.

   PĂ«rveç pagesave tĂ« shpejta, lojtarĂ«t e basteve duhet tĂ« marrin nĂ« konsideratĂ« se çfarĂ« thonĂ« komentet nĂ« internet pĂ«r kĂ«ta bastevĂ«nĂ«s. ËshtĂ« gjithashtu mirĂ« tĂ« kontrolloni nĂ«se platformat garantojnĂ« shanset mĂ« tĂ« mira pĂ«r bastet e sporteve. Konsiderata tĂ« tjera tĂ« rĂ«ndĂ«sishme janĂ« opsionet e transmetimit tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ« dhe ofertat falas tĂ« basteve. PĂ«r fat tĂ« mirĂ«, kjo faqe paraqet ato qĂ« shĂ«nojnĂ« shumĂ« nĂ« tĂ« gjitha aspektet e lojĂ«rave dhe basteve nĂ« internet. Filtrat nĂ« kĂ«tĂ« faqe ueb lejojnĂ« njĂ« kĂ«rkim tĂ« pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r rezervistĂ«t mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« Fastpay.

   Faqet më të mira të basteve eSport në internet Fastpay në 2021
   Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay

   Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay

   Të apasionuarit pas basteve që regjistrohen dhe bëjnë një depozitë prej të paktën 20 dollarësh në faqet e Fastpay, mirëpriten me një bonus 100% të ndeshjes. Shuma maksimale që dikush mund të kërkojë në këtë kompensim është 100 dollarë. Për më tepër, lojtarëve të rinj u jepen 100 rrotullime falas të shpërndara gjatë pesë ditëve në vijim në rritje prej 20.

   Rrotullimet pretendohen pas lëshimit të bonusit të mirëseardhjes. Në depozitën e dytë, jepet një bonus shtesë prej 75% i kufizuar në 50 dollarë. Kushti i bastit për këtë është 50x. Fituesit kanë dy ditë kohë për të përmbushur kërkesat e bastit.

   NjĂ« faqe bastesh me pagesĂ« tĂ« shpejtĂ« vjen gjithashtu me njĂ« program VIP qĂ« shpĂ«rblen lojtarĂ«t besnikĂ«. EkzistojnĂ« dhjetĂ« nivele tĂ« dallueshme tĂ« programit VIP, qĂ« paraqesin bonuse tĂ« ringarkimit, rrotullime falas, shpĂ«rblime pĂ«r ditĂ«lindje, kthim parash dhe gjĂ«ra tĂ« tjera tĂ« mira. Niveli mĂ« i lartĂ« i njĂ« VIP-i njihet si i Zi, i cili vjen pĂ«rmes ftesĂ«s. Çdo $20 nĂ« baste esports i jep lojtarit njĂ« pikĂ«. PĂ«r lojĂ«rat live, njĂ« pikĂ« Ă«shtĂ« e barabartĂ« me njĂ« shumĂ« prej 200 dollarĂ«sh tĂ« akumuluar tĂ« bastit.

   Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay
   Metodat më të mira të pagesës

   Metodat më të mira të pagesës

   Faqet e lojërave të fatit me pagesë të shpejtë i bëjnë përshtypje lojtarëve shumë opsione pagese si Mastercard, Visa, transfertë bankare, kartë krediti virtuale, ecoPayz, iDebit, AstroPay Card, Interac, Neosurf, Paysafecard dhe UPayCard. Ata gjithashtu pranojnë Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin dhe Etherium.

   Çdo metodĂ« transaksioni ofron njĂ« kufi tĂ« ndryshĂ«m depozitash qĂ« varion nga 10 deri nĂ« 6,000 dollarĂ«. Depozitat janĂ« falas dhe tĂ« menjĂ«hershme. NjĂ« faqe bastesh me pagesĂ« tĂ« shpejtĂ« lehtĂ«son njĂ« sistem kuletash pa probleme pĂ«r lĂ«vizjen e shpejtĂ« tĂ« fondeve nga telefonat celularĂ« tĂ« lojtarĂ«ve. NjĂ« metodĂ« e sigurt vĂ«rtetimi eliminon nevojĂ«n pĂ«r tĂ« futur tĂ« dhĂ«na personale si emri dhe numri i kartĂ«s.

   Metodat e mësipërme funksionojnë edhe për tërheqje, përveç Neosurf, Paysafecard dhe Mastercard. Kufiri minimal ditor i tërheqjes në një faqe bastesh Fastpay është 20 dollarë, ndërsa maksimumi mund të jetë 3,000 dollarë. Kohët e përpunimit varen nga opsioni i zgjedhur i pagesës. Kuletat elektronike janë përgjithësisht më të shpejtat, ndërsa transfertat bankare shpesh zgjasin më shumë.

   Metodat më të mira të pagesës
   Pse të zgjidhni një faqe bastesh eSport Fastpay?

   Pse të zgjidhni një faqe bastesh eSport Fastpay?

   Megjithëse bixhozi Fastpay është relativisht i ri në industri, ai ka gjithçka që një kumarxhi i ditëve moderne pret nga një faqe bastesh online. Biblioteka e lojërave paraqet tituj të nivelit të lartë që janë njëkohësisht argëtues dhe fitimprurës. Përfitimi më i jashtëzakonshëm është aftësia për të përpunuar pagesat menjëherë.

   Metodat e ndryshme të pagesës e bëjnë më të lehtë për një audiencë ndërkombëtare të luajë me monedha të ndryshme në një faqe bastesh me pagesë të shpejtë.

   Pse të zgjidhni një faqe bastesh eSport Fastpay?

   Kazinotë më të mira

   NiveliCasinoBonusRating
   11xBetDeri nĂ« 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
   222BETDeri në 600 dollarë8.7
   3Betwinner100% deri nĂ« 100 € + 150 rrotullime falas8.91
   4BetVictor8.21
   5Parimatch8.47
   6TonyBet8.2
   7CyberBet100% deri nĂ« 300 € + 50 rrotullime falas9.2
   8Arlekin Casino8
   9Maxim887
   10Justbit8

   Mos i humb këto oferta me bonus

   1xBet
   1xBet
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin1xBet komento
   22BET
   22BET
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin22BET komento
   Loot.bet
   Loot.bet
   100 € Bonus depozite
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
   Merr bonusinLoot.bet komento
   Close