Faqe të reja bastesh

Me rritjen globale të garave eSports, librat e sportit tërheqin klientët e prirur të bastojnë në ekipe dhe pjesëmarrës individualë të turneut. Veçanërisht, bastet në videolojërat pritet të arrijnë një vlerë tregu prej 13 miliardë dollarësh deri në vitin 2025. Popullariteti i sporteve elektronike po ndez një brez të ri të vendeve të lojërave të fatit.

Kompanitë po përdorin teknologjinë dhe inovacionin për të krijuar mundësi ekonomike nga bumi i eSports. Nga bastet celulare te klubet sportive, faqet e basteve eSports po krijojnë një kornizë të re për mbështetjen e rritjes ndërkombëtare për entuziastët e basteve. Këtu janë disa marka me përvojë, të cilat po lançojnë faqe të reja bastesh egaming.

Platformat e SportevePërfitimet e faqeve të reja të basteveSi i vlerësojmë dhe rishikojmë faqet e reja të basteveLojë e përgjegjshme
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

  BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

  Show less...Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Bonus100% deri në 100 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Që nga viti 2015, Helabet ka sjellë mundësi bastesh për bastet globale të basteve sportive dhe eSports në formën e argëtimit dixhital në internet. Me origjinë ruse, Faqet e basteve eSports fillimisht mori një licencë Curacao dhe u zgjerua në Azi, Evropë dhe Afrikë. Faqja e basteve në internet Helabet ka një vlerësim të mirë me 7/10 vlerësime pozitive për faqen online.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, SilverPlay është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport

  CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Kthim i pakufizuar parash
  • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
  • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Kthim i pakufizuar parash
  • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
  • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

  Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       PalmSlots Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, PalmSlots Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         Show less...
         Shfaq më shumë

          FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash

          Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

          BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
          Show less...Shfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes

          Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

          Bonus100% deri në 6000 BRL
          Show less...Shfaq më shumë
          • Top bastet sportive
          • Sportet e disponueshme
          • Kripto-miqësore
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Top bastet sportive
          • Sportet e disponueshme
          • Kripto-miqësore

          Lulëzimi i industrisë së esports ka parë rritjen e basteve esports gjatë dekadës së fundit. Industria është diversifikuar dhe rritur, me të ardhurat e saj vjetore që parashikohen të arrijnë mbi 2 miliardë dollarë në 2023. Edhe pse bastet sportive janë goditur rëndë vitet e fundit, industria e esports ka parë një fluks lojtarësh të të gjitha moshave. CopaGolBet është ndër faqet e fundit të sporteve elektronike të lançuara në vitin 2022. Ajo synon tregun brazilian pasi ai ka shpërthyer vitet e fundit. Ai u mundëson të gjithë lojtarëve brazilianë që kanë akses në internet të bastojnë në gara të shumta esports, të tilla si Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO), DOTA 2, Rainbow Six Siege dhe League of Legends (LoL).

          Show less...Shfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive

          Cetus Games është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Cetus Games është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Bonus100% deri në 500 dollarë
          Show less...Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7

          bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Bonus100% deri në 1000 €
          Show less...Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin

          Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

          Show less...Shfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

          GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
          Show less...Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

          Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive

          Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara

          William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta

          Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

          Shfaq më shumë
          Show less
          Platformat e Sporteve

          Platformat e Sporteve

          CEO i FansUnite Scott Burton u bashkua kohët e fundit e Kanadasë Bordi i Shoqatës së Lojërave. Si CEO, ai mbikëqyr operacionet dhe zhvillimin e biznesit për licencimin e lojërave dhe basteve eSports. Nga nisja e turneve deri tek eksplorimi i teknologjisë së blockchain për bastet eSports, FansUnite është në avantazh. Një operator i kazinosë në internet për eSports premium, teknologji dhe përmbajtje lojërash, FansUnite siguron partneritete thelbësore dhe fokusohet në sportet dhe argëtimin e drejtuar nga teknologjia.

          Duke ofruar mundësi të ligjshme të lojërave në internet në sport, kazino dhe eSports, marka po lë shenjën e saj në industri. Kompania përdor fuqinë e internetit për të përmirësuar vetëm bastet për eSports, nga bastet sociale te librat sportiv.

          Megjithëse FansUnite është një markë me përvojë, bashkimi i tij i fundit i vitit 2020 me Askott Entertainment po ndez fusha të reja zhvillimi për entuziastët e eSports, duke përfshirë faqet e internetit të reja. Organizata është e licencuar në shumë vende, duke përfshirë Maltën, Isle of Man dhe Mbretërinë e Bashkuar.

          Që nga viti 2018, FanDuel ka qenë një ofrues i njohur i basteve eSports. E njohur për marrëveshjen e saj të basteve me organizatat kryesore sportive, si NBA, kompania ka zgjeruar bastet sportive dhe eSports. Vetëm në Nju Jork, të ardhurat nga taksat nga bastet sportive në internet mund të rriten deri në 500 milionë dollarë deri në vitin 2025, të nxitura nga baza e gjerë e klientëve të FanDuel.

          Çdo kompani e re e basteve sportive celulare që kontrakton me shtetin e Nju Jorkut do të paguajë 51 për qind taksë mbi të ardhurat bruto. Në vitin 2019, FanDuel ishte operatori i parë që ofroi baste në garat e eSports në SHBA Ndërsa biznesi zgjerohet, ai lançoi uebsajte të reja eSports.

          Platformat e Sporteve
          Përfitimet e faqeve të reja të basteve

          Përfitimet e faqeve të reja të basteve

          Shpërblime dhe promovime më të mëdha

          Faqet e reja të basteve eSports po ofrojnë një sërë bonusesh dhe promovimesh për të tërhequr klientë të rinj. Ashtu si kazinotë, faqet e internetit të eSports tërheqin bastore me bonuse të majme mirëseardhjeje. Është popullor dhe standard për shumicën e faqeve online të basteve eSports. Pasi bën një depozitë, mbajtësi i ri i llogarisë merr para për të vënë bast nga shtëpia. Zakonisht, nxitja lejon lojtarët të mësojnë se si të bastojnë përpara se të shpenzojnë fondet personale.

          bonus mirëseardhjeje e josh lojtarin e basteve që të vazhdojë të vë baste në platformat e basteve eSports, duke i kthyer ato në klientë afatgjatë. Bonuset zakonisht vijnë me përcaktime. Bastorët duhet të lexojnë shtypjen e imët përpara se të depozitojnë një ngarkesë me para, duke shpresuar për një bonus që përputhet. Bonuset zakonisht kufizohen për të mbrojtur shtëpinë. Mund të zbatohen kufizime të tjera, të tilla si një kërkesë minimale bastesh përpara tërheqjes së fitimeve.

          Baste pa rrezik

          Bastet pa rrezik duken pothuajse shumë të mira për t'u besuar. Megjithatë, për të tërhequr klientë të rinj, disa institucione eSports ofrojnë baste falas. Për shembull, nëse një lojtar vë bast 10 dollarë, ai mund të marrë një aksion shtesë prej 5 dollarësh. Një platformë mund të vendosë një bast që përputhet me një lojë tjetër.

          Për shembull, nëse një lojtar bast vendos një bast prej 40 dollarësh në League of Legends, ai mund të marrë një bast kompliment me të njëjtën shumë në një turne tjetër të njohur të lojërave elektronike eSports. Këto baste falas dhe pa rrezik u lejojnë përdoruesve të rinj të shijojnë veprimet e basteve dhe të mësojnë rregullat e lojës.

          Bonuset e akumulatorit

          Bastorët mund të marrin bonuse bazuar në numrin e basteve. Duke u dhënë kumarxhinjve një nxitje për çdo bast të ri, shtëpia josh bastdhënësin të marrë pjesë në akumulues. Përqindjet e bonusit mund të ndryshojnë, në varësi të platformës së basteve eSports.

          Menyra pagese

          Nga PayPal në Bitcoin, një numër i mënyrat e pagesës janë të disponueshme për bastorët e eSports. Kur një lojtar ka në plan të vë bast një shumë të madhe parash, ai zgjedh një platformë të sigurt financiare. Institucionet e basteve ESports kontraktojnë ofrues të respektuar të pagesave. Disa mënyra të njohura pagese përfshijnë kartat e kreditit MasterCard ose Visa dhe PayPal.

          Ndërsa lojërat e fatit eSports zgjerohen në të gjithë globin, numri i metodave të pagesës në internet për bastet eSports po rritet. Transfertat bankare dhe kuletat dixhitale konkurrojnë me metodat tradicionale të pagesave, të tilla si transfertat bankare, për të ofruar shërbime të transferimit të pagesave për depozitat dhe tërheqjet e basteve eSports.

          Shanse tërheqëse

          Bastorët preferojnë gjithmonë shanset e favorshme. Bastet ESports ofrojnë tre lloje shanse, duke përfshirë fraksionale, dhjetore dhe amerikane. Për prezantuesit që shkruajnë shanset dhjetore duke përdorur numra dhjetorë, të tillë si 1.50, kthimet e fituesit rrjedhin nga shumëzimi i një basti me numrin dhjetor. Për shembull, një bast që vë bast 10 dollarë do të fitojë 15 dollarë në një bast me koeficient 1.50. Vënësi i bastit merr një fitim prej 5 dollarësh nga 15 dollarë fitime.

          Shanset në forma të pjesshme, të tilla si 3/1, i japin një lojtari një fitim bazuar në numrin 1. Për shembull, për çdo bast prej 10 dollarësh në shanset 3/1, bastuesi bën 30 dollarë, plus bastin prej 10 dollarësh për një kthim total prej 40 dollarësh. Shanset amerikane përfshijnë një shenjë minus për ekipin e favorizuar dhe një shenjë plus për ekipin që ka më pak gjasa të fitojë. Numri që pason simbolin është një tregues i fitimit të mundshëm në një bast 100$. Bastorët e esporteve në të gjithë globin kërkojnë shanset më të favorshme për të fituar sa më shumë para.

          Koleksioni i lojërave

          Konkurrenca ndërmjet Faqet e internetit të basteve eSports është i ashpër. Prandaj, një koleksion i fuqishëm lojërash mund të ndihmojë në tërheqjen e kumarxhinjve. Disa faqe të njohura fokusohen vetëm në një lojë të veçantë, si p.sh Liga e Legjendave. Disa faqe interneti bastesh formojnë partneritete ekskluzive me marka specifike të lojërave.

          Të tjerët ofrojnë një shumëllojshmëri zgjedhjesh për ndeshjet e lojërave dhe zgjedhjet e turneut për kumarxhinjtë për të vendosur një bast. Koleksioni i lojërave është një nga aspektet më të rëndësishme të tërheqjes së bastorëve të rinj dhe me përvojë në një institucion bastesh eSports.

          Teknologjitë inovative

          Teknologjitë e reja për bastet në eSports po i ofrojnë çdo lojtari një përvojë të qetë. Nga teknologjia blockchain tek gjeneruesit e menjëhershëm të shanset, kompanitë po hulumtojnë mënyra të reja dhe inovative për të gjurmuar ndeshjet, turnetë dhe bastet.

          Bastet për rezultate specifike, të tilla si pjesëmarrësit e lojës që përfundojnë në vendet e para, nxiten nga përparimet e reja. Nga bastet tek pagesat, inovacioni teknologjik në internet po e bën më të lehtë për platformat eSports që të funksionojnë me efikasitet.

          Mbështetje shumë e përgjegjshme

          Me miliona kumarxhinj në internet, mbështetja është thelbësore për të siguruar klientë të lumtur. Platformat përdorin një sërë metodash për të lejuar klientët të ndërveprojnë me mbështetjen në internet. Me mbështetjen e bisedës, një bast mund të paraqesë një pyetje përmes një kuti bisede dhe të flasë me një përfaqësues të shërbimit të klientit në kohë reale.

          Disa platforma ofrojnë shërbimin e klientit gjatë gjithë kohës nëpërmjet një numri telefoni 800. Mbështetja me email i lejon kumarxhinjtë të paraqesin një pyetje dhe të marrin një përgjigje brenda 24 orëve. Platformat e basteve të nivelit më të lartë eSports ofrojnë të gjitha këto opsione për vizitorët e faqeve të internetit që kanë pyetje.

          Aplikacionet celulare

          Përdoruesit e telefonave celularë po nxisin rritje në lojërat e fatit eSports. Miliona kumarxhinj vënë bast duke përdorur telefonat inteligjentë. Për kompanitë, është thelbësore të tregtohet në këtë segment të rëndësishëm tregu dhe të ofrojë zgjidhje të fuqishme celulare. Platformat e basteve që përdorin teknologjinë më të avancuar ofrojnë të njëjtën përvojë bastesh në celular që përjetojnë kumarxhinjtë në faqen e internetit të markës.

          Përfitimet e faqeve të reja të basteve
          Si i vlerësojmë dhe rishikojmë faqet e reja të basteve

          Si i vlerësojmë dhe rishikojmë faqet e reja të basteve

          Ndjekja e zhvillimeve në industrinë e eSports është thelbësore për rishikimin e faqeve të reja të internetit të basteve për t'u ofruar lexuesve informacion se si këto platforma përputhen me tendencat dhe zhvillimet në treg.

          Nga lajmet e fundit te të dhënat, ofrimi i aksesit në informacione rreth platformave në zhvillim i ndihmon lexuesit të marrin vendime të informuara se cilat institucione ofrojnë shërbimet më të mira të basteve. Këtu janë disa nga kriteret që përdorim për të vlerësuar platformat e basteve eSports.

          Mbrojtje dhe siguri

          Uebsajtet kërkojnë protokolle të forta sigurie për të siguruar që detajet e mbajtësit të llogarisë janë të sigurta. Ekspertët në industri përdorin kriptim, autorizim me 2 faktorë, kërkesat e fjalëkalimit dhe masa të tjera sigurie për të mbrojtur informacionin e përdoruesit. Departamentet e brendshme të teknologjisë shpesh kryejnë kontrolle për të rishikuar transaksionet dhe për të siguruar që platforma funksionon në nivelin më të lartë të sigurisë.

          Shumëllojshmëria e tregut të basteve

          Bastorët po kërkojnë mënyra të ndryshme për të vënë bast. Nga bastet e ndeshjeve te bastet se cila skuadër do të përfundojë në top pesëshen, bastet në eSports po bëhen më të sofistikuara çdo vit. Duke përdorur teknologji inovative, platformat mund të gjurmojnë në mënyrë efikase një sërë llojesh të ndryshme bastesh.

          Shanset e basteve

          Kumarxhinjtë krahasojnë platformat e basteve eSports për të gjetur shanset më të mira. Lexuesit mund të vendosin për institucionet e basteve, të cilat vazhdimisht ofrojnë shanse të favorshme për mbajtësit e llogarisë duke shqyrtuar të dhënat. Duke u mbështetur në të dhënat historike të ekspertëve, bastorët profesionistë zhvillojnë një strategji për të fituar. Shanset luajnë një rol jetik për të ndihmuar bastuesit të vënë bast dhe në mënyrë efektive zgjidhni ekipet e favorizuara dhe lojtarët individualë.

          Transmetim direkt

          Në mënyrë që bast në turne, është thelbësore për lojtarët e fatit të shikojnë ndeshjet drejtpërdrejt. Transmetimi i drejtpërdrejtë i lejon bastuesit të ndjekin veprimin në kohë reale përpara se të vendosin një bast. Duke lexuar për aftësitë e transmetimit të drejtpërdrejtë, lexuesit tanë mbeten konkurrues.

          Ndërsa tregu i eSports vazhdon me zhvillim dhe inovacion të shpejtë, është jetike të qëndroni të informuar për ndryshimet e industrisë dhe platformat që ofrojnë shërbimet më të mira të përgjithshme për entuziastët e basteve eSports. Faqja jonë e internetit ofron një shërbim të vlefshëm duke ndjekur dhe raportuar zhvillimet e tregut.

          Si i vlerësojmë dhe rishikojmë faqet e reja të basteve
          Lojë e përgjegjshme

          Lojë e përgjegjshme

          Është jetike për bastorët që të vetë-monitorojnë për të shmangur sjelljet në rrezik. Për adoleshentët, monitorimi i prindërve është jetik për të garantuar sigurinë e të rinjve. Varësia nga kumari është parë prej kohësh si një çështje e të rriturve. Megjithatë, studimet e fundit tregojnë se miliona të rinj të moshës 14 deri në 21 vjeç janë të varur nga lojërat e fatit në internet. Këto janë statistika shqetësuese për tregun e eSports, i cili shpesh kujdeset për adoleshentët që luajnë videolojëra.

          Prindërit dhe kujdestarët duhet të marrin masa paraprake shtesë, të tilla si kontrollet prindërore në internet për të siguruar që adoleshentët të luajnë të sigurt. Për të rriturit, platformat e basteve eSports mund të ofrojnë opsione për të hequr dorë nga loja pasi të keni shpenzuar një shumë të caktuar parash. Referimet për organizatat që ofrojnë ndihmë për varësinë e lojërave të fatit ofrohen gjithashtu në faqet e licencuara të basteve eSports.

          Lojë e përgjegjshme

          Kazinotë më të mira

          NiveliCasinoBonusRating
          11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
          222BETDeri në 600 dollarë8.7
          3Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
          4ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
          5Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
          6Wazamba8.5
          7Nomini8.3
          8Megapari8.56
          9BetVictor8.21
          10Betmaster8.99

          Mos i humb këto oferta me bonus

          1xBet
          1xBet
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin1xBet komento
          22BET
          22BET
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin22BET komento
          Loot.bet
          Loot.bet
          100 € Bonus depozite
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
          Merr bonusinLoot.bet komento
          Close