Vlerësimi i librave Fairspin

Age Limit
Fairspin
Fairspin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

Fairspin

Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

Në Fairspin, bastorët gëzojnë një shumëllojshmëri të gjerë eSports me tregje të gjera bastesh. Është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV, një firmë lojërash e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Platforma Fairspin është bërë e njohur në mesin e lojtarëve të kriptove për shkak të opsioneve novatore të basteve dhe stimujve të tokenizuar. Ky rishikim i eSports do të vlerësojë të gjitha veçoritë në seksionin Fairspin eSports.

Lojërat ESport: Përdorshmëria, Pamja dhe Ndjenja

Në Fairspin, lojtarët janë të mirëpritur në një temë të errët me kategori të ndryshme në skajin e majtë të faqes kryesore. ESports janë një nënseksion nën sportet. Ka shumë lojëra eSports që lojtarët mund të eksplorojnë në Fairspin. Secili ka tregje dhe shanse unike bastesh. Lojtarët mund të ndryshojnë sistemin dhe gjuhën teke duke përdorur opsionin Cilësimet në eSports. Gjuhët e njohura përfshijnë anglisht, rusisht, frëngjisht, italisht dhe spanjisht. Në të kundërt, sistemet e mbështetura të shaneve përfshijnë dhjetore, amerikane, thyesore, Hong Kong, Malajziane dhe Indonezisht.

Lojërat eSports në Fairspin mundësohen nga ESportsBattle (Ukrainë), Blizzard Entertainment (Kaliforni), Riot Games (Kaliforni), Psyonix (Kaliforni) dhe KemperLesnik (Chicago). Partneriteti midis platformave të ndryshme eSports dhe Fairspin ka çuar në një koleksion të pasur të lobit eSports me kategori të tilla si eFootball, eBasketball, eTennis, eHockey, Overwatch, Futsal, StarCraft 2, Valorant, Rocket Leagues dhe Rainbow. Opsionet unike të basteve dhe lojëra interesante. Në rishikimin tonë të basteve, ne gjetëm këta tituj të njohur në mesin e kumarxhinjve në Fairspin:

 • KiberFutbolli
 • CyberBasketball
 • Hokej kibernetik
 • Seria IWT E-Tennis
 • Overwatch
 • Trima

Withdrawals

Ashtu si rasti me depozitat, Fairspin mbështet metoda të shumta të tërheqjes. Lojtarët janë të lirë të përdorin çdo metodë për sa kohë që është e pranueshme ligjërisht në vendin e tyre. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë kartat e kreditit dhe debitit, kuletat dixhitale dhe kriptovalutat. Fairspin rekomandon përdorimin e së njëjtës mënyrë pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Kjo lehtëson shpejtësinë e shpejtë të përpunimit dhe kufizon rastet e tërheqjeve ndër-zinxhirore. Metodat e njohura të tërheqjes përfshijnë:

 • Viza 
 • MasterCard
 • Ethereum
 • Bitcoin
 • Tether
 • Dogecoin
 • Monero

Kufijtë e tërheqjes varen tërësisht nga opsioni i monedhës dhe mënyra e preferuar e tërheqjes. Tërheqjet përpunohen brenda 10 minutave dhe mund të shkojnë deri në 5 ditë pune. Lojtarët duhet të paraqesin dokumente KYC përpara se të bëjnë ndonjë tërheqje. Tërheqjet më të mëdha prej mbi 10,000 dollarë mund të ndahen në tërheqje të shumëfishta dhe të përpunohen ndryshe. Faqja ka të drejtën të kërkojë informacion shtesë nëse një tërheqje raportohet në përputhje me politikat kundër pastrimit të parave.

Bonuses

Një nga aspektet më të mira të basteve eSports është disponueshmëria e bonuseve dhe promovimeve. Ata zakonisht i ndihmojnë lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave dhe mbeten fitimprurëse në afat të gjatë. Fairspin ofron bonuse të shumta të mirëseardhjes dhe promovime të rregullta për të rritur eksitimin e procesit të basteve. Oferta të ndryshme të disponueshme zakonisht renditen në faqen "Promovimet" në faqen kryesore të faqes. Dhe për të përmirësuar përvojën e lojërave, lojtarët përfitojnë vetëm nga promovimet që u duken tërheqëse.

Bastorët e rinj kanë të drejtë për një bonus depozite 100% në depozitën e tyre të parë. Ky bonus i nënshtrohet një kufiri minimal të depozitimit dhe kërkesave të basteve. Ju do të duhet të hiqni dorë nga fitimet e bonusit nëse vendosni të merrni para para se të përmbushni kërkesat e vendosura të basteve. Lojtarët kanë gjithashtu të drejtë për një bonus 5% të kthimit të parave. Kjo shpërblen me një përqindje të parave që kanë humbur në baste. 

Programi ekskluziv TFS i Fairspin ofron Rakeback të tokenizuar për çdo bast që bëni në eSports. Ai shpërblen argumentet e riblerëse të ndërtuara në standardin BEP20/ERC20.

Deposits

Të kesh mënyra të shumta pagese është një strategji kryesore marketingu e miratuar nga shumica e platformave të lojërave të fatit. Fairspin nuk është një përjashtim. Ajo ofron mënyra të shumta pagese për lojtarët e saj që të shijojnë një përvojë të shkëlqyer lojrash. Ai pranon metoda konvencionale bankare, kuleta dixhitale, para celulare dhe opsione të kriptomonedhave. Lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur 28 monedha të ndryshme, duke përfshirë kriptovalutat.

Visa dhe MasterCard janë opsionet më të njohura bankare konvencionale në Fairspin. Ato vijnë me kufij transaksionesh në varësi të ofruesit tuaj të financave. Lojtarët mund të përdorin kuletat elektronike si:

 • Skrill
 • Neteller
 • Shumë më mirë
 • Jeton (Cash)

Ka kuleta dixhitale që lehtësojnë mënyrën se si lojtarët depozitojnë fonde lehtësisht nga kartat e tyre të kreditit/debitit ose llogaritë bankare. Përndryshe, njohësit e teknologjisë mund të eksplorojnë kriptovaluta të ndryshme të mbështetura në Fairspin. USDT është kriptomonedha kryesore e lidhur me 1:1 kundrejt dollarit amerikan. Kriptovalutat e njohura përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Tether
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin

Forume të ndryshme lojtarësh tregojnë se kriptovalutat ofrojnë kufij më të mirë të depozitave dhe transaksione të shpejta sesa metodat e tjera të depozitimit.

Security

Fairspin (Fairspin.io) është një platformë lojërash me reputacion në pronësi të Techcore Holding BV Ajo është e lidhur me kompaninë mëmë, si dhe me filialet e saj. Techcore Holding BV ka selinë në Willemstad, Curacao. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Fairspin operon nën një nënlicencë të lëshuar dhe të rregulluar nga Curacao eGaming. Kjo është një agjenci licencimi e menaxhuar nën Qeverinë Qendrore të Curacao. Të gjitha depozitat dhe tërheqjet në Fairspin përpunohen nga Fabeltra Limited, një kompani me bazë në Qipro. 

Fairspin kupton kërcënimet aktuale të lojërave në internet; prandaj e merr seriozisht sigurinë e lojtarit. Të gjitha transaksionet dhe transferimet e të dhënave transmetohen në mënyrë të koduar falë teknologjisë së enkriptimit 128-bit. Në serverët Fairspin, të gjitha të dhënat mbrohen nën muret më të fundit të zjarrit. Ka një veçori verifikimi me 2 faktorë për të ndihmuar lojtarët të mbrojnë llogaritë e tyre nga hyrjet e paautorizuara. 

Fairspin është i disponueshëm në shumë vende ku njihet licenca Curacao eGaming. Megjithatë, lojtarët nga disa vende janë të kufizuar nga qasja dhe transaksioni në këtë platformë. Vendet e kufizuara përfshijnë:

 • Australia
 • Kanadaja
 • Qipron
 • Franca
 • Italia
 • Holanda
 • Ukrainë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara

 

Përmbledhja përfundimtare e Fairspin

Fairspin është një platformë kripto-bastesh e krijuar në vitin 2018. Ajo ofron një holl inovativ kazinoje, një libër sportiv të gjerë dhe sporte elektronike të nivelit të lartë. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Techcore Holdings BV, një kompani me bazë në Curacao. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Curacao eGaming. Fairspin ka fituar popullaritet masiv në mesin e entuziastëve të eSport në mbarë botën. Ai ofron një koleksion të jashtëzakonshëm eSports nga ofruesit kryesorë si ESportsBattle, Blizzard Entertainment, Riot Games, Psyonix dhe KemperLesnik. Lojtarët mund të shijojnë lojëra të njohura si eFootball, eBasketball, Overwatch dhe Futsal.

Turnetë e ndryshme eSport plotësohen në mënyrë të përkryer me një bonus fitimprurës mirëseardhjeje, kthim parash dhe një bonus të shënjuar të Rakeback. Programi TFS e ka bërë këtë platformë bastesh shumë të popullarizuar pasi lojtarët fitojnë argumente të rimbursueshme në çdo bast që vendosin. Fairspin ofron opsione të shumta bankare dhe kriptovaluta të njohura për t'i bërë transaksionet në platformë shumë efikase. Së fundmi, Fairspin është një platformë e ligjshme bastesh që ofron baste sportive dhe eSports nën mbikëqyrjen e Curacao eGaming.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Japoneze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (53)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Roulette
Live Speed Sic Bo Dream Gaming
Live Ultimate Texas Hold'em
MMA
Mega Sic Bo
Monopoly Live
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Side Bet City
Snooker
Super Sic Bo
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli
Warcraft
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Ethereum
Interac
Jeton
MuchBetter
Multibanco
Neteller
Perfect Money
Piastrix
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Zimpler
ShtetetShtetet (9)
Austria
Hungaria
Irlanda
Letonia
Lituania
Polonia
Republika Çeke
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (76)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
Asia Gaming
Asia Live Tech
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
Creative Alchemy
DLV Games
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
GameBurger Studios
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Kalamba Games
Leap Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
Neon Valley Studios
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
RTG
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
Spadegaming
Spin Play Games
Spinomenal
Stormcraft Studios
Super Spade Games
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
Triple Edge Studios
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet