Vlerësimi i librave Fairspin

FairspinResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Fairspin
100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Një nga aspektet më të mira të basteve eSports është disponueshmëria e bonuseve dhe promovimeve. Ata zakonisht i ndihmojnë lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave dhe mbeten fitimprurëse në afat të gjatë. Fairspin ofron bonuse të shumta të mirëseardhjes dhe promovime të rregullta për të rritur eksitimin e procesit të basteve. Oferta të ndryshme të disponueshme zakonisht renditen në faqen "Promovimet" në faqen kryesore të faqes. Dhe për të përmirësuar përvojën e lojërave, lojtarët përfitojnë vetëm nga promovimet që u duken tërheqëse.

Bastorët e rinj kanë të drejtë për një bonus depozite 100% në depozitën e tyre të parë. Ky bonus i nënshtrohet një kufiri minimal të depozitimit dhe kërkesave të basteve. Ju do të duhet të hiqni dorë nga fitimet e bonusit nëse vendosni të merrni para para se të përmbushni kërkesat e vendosura të basteve. Lojtarët kanë gjithashtu të drejtë për një bonus 5% të kthimit të parave. Kjo shpërblen me një përqindje të parave që kanë humbur në baste.

Programi ekskluziv TFS i Fairspin ofron Rakeback të tokenizuar për çdo bast që bëni në eSports. Ai shpërblen argumentet e riblerëse të ndërtuara në standardin BEP20/ERC20.

+2
+0
Mbylle
Games

Games

Në Fairspin, lojtarët janë të mirëpritur në një temë të errët me kategori të ndryshme në skajin e majtë të faqes kryesore. ESports janë një nënseksion nën sportet. Ka shumë lojëra eSports që lojtarët mund të eksplorojnë në Fairspin. Secili ka tregje dhe shanse unike bastesh. Lojtarët mund të ndryshojnë sistemin dhe gjuhën teke duke përdorur opsionin Cilësimet në eSports. Gjuhët e njohura përfshijnë anglisht, rusisht, frëngjisht, italisht dhe spanjisht. Në të kundërt, sistemet e mbështetura të shaneve përfshijnë dhjetore, amerikane, thyesore, Hong Kong, Malajziane dhe Indonezisht.

Lojërat eSports në Fairspin mundësohen nga ESportsBattle (Ukrainë), Blizzard Entertainment (Kaliforni), Riot Games (Kaliforni), Psyonix (Kaliforni) dhe KemperLesnik (Chicago). Partneriteti midis platformave të ndryshme eSports dhe Fairspin ka çuar në një koleksion të pasur të lobit eSports me kategori të tilla si eFootball, eBasketball, eTennis, eHockey, Overwatch, Futsal, StarCraft 2, Valorant, Rocket Leagues dhe Rainbow. Opsionet unike të basteve dhe lojëra interesante. Në rishikimin tonë të basteve, ne gjetëm këta tituj të njohur në mesin e kumarxhinjve në Fairspin:

 • KiberFutbolli
 • CyberBasketball
 • Hokej kibernetik
 • Seria IWT E-Tennis
 • Overwatch
 • Trim

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Fairspin bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në Fairspin për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si MuchBetter, Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Skrill , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, Fairspin ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Të kesh mënyra të shumta pagese është një strategji kryesore marketingu e miratuar nga shumica e platformave të lojërave të fatit. Fairspin nuk është një përjashtim. Ajo ofron mënyra të shumta pagese për lojtarët e saj që të shijojnë një përvojë të shkëlqyer lojrash. Ai pranon metoda konvencionale bankare, kuleta dixhitale, para celulare dhe opsione të kriptomonedhave. Lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur 28 monedha të ndryshme, duke përfshirë kriptovalutat.

Visa dhe MasterCard janë opsionet më të njohura bankare konvencionale në Fairspin. Ato vijnë me kufij transaksionesh në varësi të ofruesit tuaj të financave. Lojtarët mund të përdorin kuletat elektronike si:

 • Skrill
 • Neteller
 • Shumë më mirë
 • Jeton (Cash)

Ka kuleta dixhitale që lehtësojnë mënyrën se si lojtarët depozitojnë fonde lehtësisht nga kartat e tyre të kreditit/debitit ose llogaritë bankare. Përndryshe, njohësit e teknologjisë mund të eksplorojnë kriptovaluta të ndryshme të mbështetura në Fairspin. USDT është kriptomonedha kryesore e lidhur me 1:1 kundrejt dollarit amerikan. Kriptovalutat e njohura përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Tether
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin

Forume të ndryshme lojtarësh tregojnë se kriptovalutat ofrojnë kufij më të mirë të depozitave dhe transaksione të shpejta sesa metodat e tjera të depozitimit.

Withdrawals

Ashtu si rasti me depozitat, Fairspin mbështet metoda të shumta të tërheqjes. Lojtarët janë të lirë të përdorin çdo metodë për sa kohë që është e pranueshme ligjërisht në vendin e tyre. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë kartat e kreditit dhe debitit, kuletat dixhitale dhe kriptovalutat. Fairspin rekomandon përdorimin e së njëjtës mënyrë pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Kjo lehtëson shpejtësinë e shpejtë të përpunimit dhe kufizon rastet e tërheqjeve ndër-zinxhirore. Metodat e njohura të tërheqjes përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Ethereum
 • Bitcoin
 • Tether
 • Dogecoin
 • Monero

Kufijtë e tërheqjes varen tërësisht nga opsioni i monedhës dhe mënyra e preferuar e tërheqjes. Tërheqjet përpunohen brenda 10 minutave dhe mund të shkojnë deri në 5 ditë pune. Lojtarët duhet të paraqesin dokumente KYC përpara se të bëjnë ndonjë tërheqje. Tërheqjet më të mëdha prej mbi 10,000 dollarë mund të ndahen në tërheqje të shumëfishta dhe të përpunohen ndryshe. Faqja ka të drejtën të kërkojë informacion shtesë nëse një tërheqje raportohet në përputhje me politikat kundër pastrimit të parave.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Fairspin bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Fairspin është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Licencat

Security

Fairspin (Fairspin.io) është një platformë lojërash me reputacion në pronësi të Techcore Holding BV Ajo është e lidhur me kompaninë mëmë, si dhe me filialet e saj. Techcore Holding BV ka selinë në Willemstad, Curacao. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Fairspin operon nën një nënlicencë të lëshuar dhe të rregulluar nga Curacao eGaming. Kjo është një agjenci licencimi e menaxhuar nën Qeverinë Qendrore të Curacao. Të gjitha depozitat dhe tërheqjet në Fairspin përpunohen nga Fabeltra Limited, një kompani me bazë në Qipro.

Fairspin kupton kërcënimet aktuale të lojërave në internet; prandaj e merr seriozisht sigurinë e lojtarit. Të gjitha transaksionet dhe transferimet e të dhënave transmetohen në mënyrë të koduar falë teknologjisë së enkriptimit 128-bit. Në serverët Fairspin, të gjitha të dhënat mbrohen nën muret më të fundit të zjarrit. Ka një veçori verifikimi me 2 faktorë për të ndihmuar lojtarët të mbrojnë llogaritë e tyre nga hyrjet e paautorizuara.

Fairspin është i disponueshëm në shumë vende ku njihet licenca Curacao eGaming. Megjithatë, lojtarët nga disa vende janë të kufizuar nga qasja dhe transaksioni në këtë platformë. Vendet e kufizuara përfshijnë:

 • Australia
 • Kanadaja
 • Qipron
 • Franca
 • Italia
 • Holanda
 • Ukrainë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara

Përmbledhja përfundimtare e Fairspin

Fairspin është një platformë kripto-bastesh e krijuar në vitin 2018. Ajo ofron një holl inovativ kazinoje, një libër sportiv të gjerë dhe sporte elektronike të nivelit të lartë. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Techcore Holdings BV, një kompani me bazë në Curacao. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Curacao eGaming. Fairspin ka fituar popullaritet masiv në mesin e entuziastëve të eSport në mbarë botën. Ai ofron një koleksion të jashtëzakonshëm eSports nga ofruesit kryesorë si ESportsBattle, Blizzard Entertainment, Riot Games, Psyonix dhe KemperLesnik. Lojtarët mund të shijojnë lojëra të njohura si eFootball, eBasketball, Overwatch dhe Futsal.

Turnetë e ndryshme eSport plotësohen në mënyrë të përkryer me një bonus fitimprurës mirëseardhjeje, kthim parash dhe një bonus të shënjuar të Rakeback. Programi TFS e ka bërë këtë platformë bastesh shumë të popullarizuar pasi lojtarët fitojnë argumente të rimbursueshme në çdo bast që vendosin. Fairspin ofron opsione të shumta bankare dhe kriptovaluta të njohura për t'i bërë transaksionet në platformë shumë efikase. Së fundmi, Fairspin është një platformë e ligjshme bastesh që ofron baste sportive dhe eSports nën mbikëqyrjen e Curacao eGaming.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Fairspin i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

Në Fairspin, bastorët gëzojnë një shumëllojshmëri të gjerë eSports me tregje të gjera bastesh. Është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV, një firmë lojërash e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Platforma Fairspin është bërë e njohur në mesin e lojtarëve të kriptove për shkak të opsioneve novatore të basteve dhe stimujve të tokenizuar. Ky rishikim i eSports do të vlerësojë të gjitha veçoritë në seksionin Fairspin eSports.

Fakte te shpejta

Viti i themelimit: 2018
Faqja e internetit: Fairspin

Account

Krijimi i një llogarie me Fairspin është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Fairspin është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Fairspin u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Fairspin . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Fairspin , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Fairspin përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Fairspin . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Fairspin - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close