Udhëzuesi juaj më i mirë i basteve Rainbow Six Siege 2023

I publikuar nga Ubisoft disa vite më parë, Tom Clancy's Rainbow Six Siege është aktualisht në kategorinë e lojërave të rangut të lartë esports. Shumica e njerëzve i referohen kësaj video loje me gjuajtje në vetën e parë (FPS), të cilën Ubisoft Montreal e lëshoi në 2015, si R6. Fillimisht, ajo ishte e disponueshme në Xbox One, Microsoft Windows dhe PlayStation 4. Disa vite më vonë, në dhjetor 2020, u lëshua një version i përmirësuar i Rainbow Six që mund të luhej në Xbox Series X/S dhe PlayStation 5, duke e bërë këtë lojë të disponueshme për më shumë FPS fansa në mbarë botën.

Vlen të përmendet se Rainbow Six zëvendësoi Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, i cili u anulua në vitin 2014 për shkak të komplikimeve teknike. Ubisoft vendosi se ishte më mirë nëse ekskluziviteti i Rainbow Six do t'u mundësonte lojtarëve të imitonin disa nga operativët e mirënjohur kundër terrorizmit në botë. Ekipi që krijoi Rainbow Six Siege ishte i orientuar në detaje për të prodhuar skenat më të besueshme të rrethimit.

Udhëzuesi juaj më i mirë i basteve Rainbow Six Siege 2023
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

Loot.bet

al Country FlagCheckmark
BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

  BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

  Show less...Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Bonus100% deri në 100 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Që nga viti 2015, Helabet ka sjellë mundësi bastesh për bastet globale të basteve sportive dhe eSports në formën e argëtimit dixhital në internet. Me origjinë ruse, Faqet e basteve eSports fillimisht mori një licencë Curacao dhe u zgjerua në Azi, Evropë dhe Afrikë. Faqja e basteve në internet Helabet ka një vlerësim të mirë me 7/10 vlerësime pozitive për faqen online.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, SilverPlay është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    PalmSlots Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, PalmSlots Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
     Show less...Shfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin

     Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Opsione të shumta pagese
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Shumëllojshmëri lojërash
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Opsione të shumta pagese
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Shumëllojshmëri lojërash

     Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

     Bonus100% deri në 1000 €
     Show less...Shfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin

     Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Temë e butë
     • Kazino fituese e çmimeve
     • Lojëra elektronike ekskluzive
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Temë e butë
     • Kazino fituese e çmimeve
     • Lojëra elektronike ekskluzive

     Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Libri sportiv
     • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
     • Promovime të shpeshta
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Libri sportiv
     • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
     • Promovime të shpeshta

     Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

     Shfaq më shumë
     Show less
     Si të luani esports Rainbow 6 Siege?

     Si të luani esports Rainbow 6 Siege?

     Kjo kërkonte aftësi të zhvillimit të lojërave video të nivelit të lartë dhe kërkime të gjera për të kuptuar operacionet ushtarake në jetën reale. Zhvilluesit e R6 madje duhej të merrnin këshilla nga njësi të fuqishme anti-terroriste nga pjesë të ndryshme të botës.

     Lojtarët që planifikojnë të marrin baste R6 eSport duhet të mësojnë se si funksionon kjo lojë shumë e vlerësuar. Ai përdor teknologjinë RealBlast të Ubisoft që lejon ofrimin e mjediseve shkatërruese.

     Kjo do të thotë që sistemi është dinamik, duke i inkurajuar lojtarët të bashkëpunojnë dhe të qëndrojnë vigjilentë për të zotëruar rrethinën e tyre. Përveç kësaj, hartat e disponueshme janë jashtëzakonisht të ndryshme, me veçori dalluese si vendndodhja, koha e ditës, shkalla dhe dizajni. Veçanërisht, secila prej tyre paraqet një sfidë të re për t'i nxitur lojtarët të zhvillojnë taktika të reja.

     Rainbow Six Siege vjen me dy lloje operatorësh - sulmues dhe mbrojtës. Roli i të parës është të shkelë, pastrojë dhe të marrë kontrollin e objektivit. Nga ana tjetër, një mbrojtës ka për detyrë të mbajë objektivin dhe të bëjë gjithçka që duhet për të parandaluar sulmuesit të depërtojnë nëpër hyrje.

     Një lojtar vendos rolin që dëshiron të luajë në mënyrat e disponueshme të lojës, duke përfshirë pengun, zonën e sigurt, bombën, situatat dhe realizmin taktik. Ata gjithashtu lejohen të personalizojnë armët dhe pajisjet e tyre, në varësi të asaj që ata mendojnë se u përshtatet atyre. Çdo operator ka të drejtë për sa vijon:

     • Dy vegla: R6 ka 36 prej tyre në kohën e shkrimit të këtij postimi.
     • Një armë dytësore: Mbi 70 armë dytësore unike janë të disponueshme në këtë lojë.
     • 1 – 3 armë kryesore: Lojtarët mund t'i personalizojnë ato duke përdorur lëkurat e bashkëngjitjes, lëkurat e armëve ose hijeshitë.
     Si të luani esports Rainbow 6 Siege?
     Bastet R6 2023 : gjithçka që duhet të dini

     Bastet R6 2023 : gjithçka që duhet të dini

     Bastet në Rainbow Six Siege janë një copë tortë. Lojtarët mund të vendosin baste ndërsa janë në komoditetin e shtëpive të tyre ose në çdo vend tjetër që ata e konsiderojnë të përshtatshëm. Megjithatë, ata së pari duhet të gjejnë më të mirën Faqja e basteve eSport, regjistrohuni si bastdhënës dhe verifikoni llogaritë e tyre. Platforma e basteve mund të kërkojë dokumente verifikimi, si p.sh. një letërnjoftim të lëshuar nga qeveria, duke konfirmuar se lojtari ka mbushur moshën ligjore të kërkuar për një lojtar në juridiksionin e tij.

     Përpara se të vendosë baste në R6, një lojtar duhet të zgjedhë gjithashtu një metodë depozitimi/tërheqjeje për të financuar llogaritë e tyre të lojërave të fatit dhe për të hequr financat prej tyre. Më pas, është gjithashtu e kujdesshme të hulumtoni bastet e lojërave video për të kuptuar bazat e basteve R6 dhe praktikat më të mira për t'u vëzhguar. Disa nga detajet që ia vlen të zbulohen janë opsionet dhe turnet e basteve R6.

     Kur vënë baste në Rainbow Six Siege, lojtarët e zgjuar fillimisht analizojnë ndeshjet e disponueshme përpara se të vendosin paratë e tyre. Për t'i parë ato, duhet të shkoni te qendra e esports në bastebërësit e tyre të zgjedhur në internet dhe të klikoni në "Rainbow Six Siege". Ata që vijnë për herë të parë këshillohen të bastojnë shuma të vogla, mundësisht 10 - 20 dollarë. Kjo i lejon ata të jenë në anën e sigurt pasi ata mund të mos kuptojnë nëse shanset janë në favor të tyre apo jo.

     Bastet R6 2023 : gjithçka që duhet të dini
     Pse R6 është popullor për të luajtur dhe bast?

     Pse R6 është popullor për të luajtur dhe bast?

     R6 është ndër lojërat me gjuajtje në person të parë me bazat më të spikatura të lojtarëve në mbarë botën. Shikoni disa nga faktorët që shpjegojnë popullaritetin e tij në rritje në industrinë e lulëzuar të lojërave.

     Komuniteti i internetit

     Rainbow Six Siege krenohet me një komunitet të gjerë dhe të larmishëm interneti, duke kontribuar që ai të jetë një konkurrent i denjë i videolojërave të tjera si p.sh CS: SHKO dhe Liga e Legjendave. Anëtarët e saj shpesh ndërveprojnë nëpërmjet platformave ose forumeve të ndryshme ku diskutojnë këtë lojë, duke përfshirë veçoritë dhe mangësitë e saj fantastike.

     Meqenëse komuniteti në internet i Rainbow Six Siege është koheziv, është e zakonshme të gjesh dashamirët e R6 që ndajnë këshilla në lidhje me bastet mbi të. Disa flasin për bastebërësit më të besueshëm në shkallë globale dhe strategji të vlefshme për të shfrytëzuar shërbimet e tyre. Të tjerë i edukojnë shokët e tyre për gjërat që duhet dhe nuk duhet të bëjnë bast në Rainbow 6 Siege.

     Duke luajtur Rainbow Six Siege në internet

     Diçka tjetër që ka rritur popullaritetin e kësaj loje është luajtshmëria e saj e shkëlqyer në internet. Çdokush mund të kënaqet duke luajtur këtë lojë për sa kohë që plotëson kërkesat e rekomanduara të sistemit R6, duke përfshirë:

     • Sistemi operativ: Versioni 64-bit (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 ose Windows 10)
     • RAM: 8 GB
     • Përpunues: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz
     • DirectX: 11
     • Kontrollorët e mbështetur: Duhet të jetë në përputhje me X-Input
     • Hard drive: 85,5 GB
     • Tingull: Një kartë e pajtueshme me DirectX e instaluar me drejtuesit më të fundit
     • Kartë video: AMD Radeon HD7970 ose Nvidia GeForce GTX 670

     Për fat të mirë, disa nga këto kërkesa të konfigurimit të R6 janë të negociueshme. Për shembull, një lojtar mund të marrë 6 GB RAM në vend të 8 GB RAM.

     Pse R6 është popullor për të luajtur dhe bast?
     Lojtarët e Big Rainbow Six Siege ia vlen të bastohen

     Lojtarët e Big Rainbow Six Siege ia vlen të bastohen

     Çuditërisht, dashuria e disa entuziastëve të Rainbow 6 për këtë lojë është frymëzuar nga lojtarët kryesorë të saj dhe bëmat që ata kanë arritur. Për shembull, Psycho, emri i vërtetë i të cilit është Gustavo Rigal, ka luajtur këtë esports për një kohë të gjatë.

     Ky lojtar brazilian ESL doli i dyti gjatë Six Invitational 2020 si anëtar i ekipit ikonik R6 Ninjas in Pyjamas, i cili fitoi turneun në 2021. Rigal është aktualisht (nga 2021) lideri i ekipit në lojë. Tifozët e panumërt të R6 e luajnë atë në përpjekje për të qenë po aq të mirë sa ai, dhe lojtarë të tjerë të shquar si Troy "Kanadian" Jaroslawski, Jeremy "HysterRiX" Mao Xuan Tan, Njr, JRDN dhe Muzi.

     Pse lojtarët R6 e duan lojën?

     Shumica e lojtarëve të Rainbow Six Siege nuk mund të mjaftohen me të, falë disa prej veçorive të tij unike që ngrenë shiritin për çdo lojtar të ditëve moderne. Për shembull, kjo video lojë me ritme të shpejta vjen me një përzgjedhje intriguese të operatorëve, kombinimi i aftësive dhe pajisjeve të të cilëve u mundëson atyre të dallohen.

     Lojtarët që përpiqen të lulëzojnë duke luajtur R6 duhet të jenë planifikues strategjikë të nivelit të lartë. Ata gjithashtu duhet të kenë aftësi të jashtëzakonshme të të menduarit kritik dhe të jenë në gjendje të hyjnë në një gjendje rrjedhëse pa mundim. Për më tepër, Rainbow Six Siege ka një paparashikueshmëri që kërkon që lojtarët të jenë gjithmonë vigjilentë – nuk ka vend për vetëkënaqësi.

     Si të luani Rainbow Six Siege?

     Rainbow Six Siege është bërë një sport i preferuar gjerësisht sepse është i lehtë për t'u luajtur dhe zotëruar. Lojtarët e interesuar mund të fillojnë duke kontrolluar udhëzuesit e panumërt fillestar R6 të disponueshëm në internet. Pasi të kenë njohur bazat e këtij FPS, ata duhet të ndërtojnë cilësimin më të mirë për këtë lojë.

     Por arritja e lojës së nivelit të lartë kërkon shumë më tepër. Lojtarët këshillohen të eksperimentojnë me operatorë të ndryshëm, mënyra të lojës dhe pajisje derisa të gjejnë një stil loje që u përshtatet në mënyrë të përsosur. Të ardhurit nuk duhet të kenë frikë të dalin kundër operatorëve të tjerë në nivelet e tyre dhe të sforcohen për t'u ngjitur në faza të ndryshme.

     Lojtarët e Big Rainbow Six Siege ia vlen të bastohen
     Lojtarët dhe ekipet më të mëdha të esports Rainbow 6

     Lojtarët dhe ekipet më të mëdha të esports Rainbow 6

     Rrethimi i Big Rainbow Six lojtarët dhe ekipet gjithashtu kanë luajtur një rol të konsiderueshëm në rritjen e popullaritetit të kësaj loje në nivel global. Shumë njerëz ndjekin turnet R6 për të parë performancën e tyre dhe për të parë se kush fiton. Më poshtë janë disa nga ekipet e renditura më të mira të R6 dhe disa nga lojtarët e tyre më të aftë.

     • Ninjas në pizhame: Psycho, Muzi, Kamikaze, pino dhe JULIO
     • Team Liquid: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa dhe Xs3xyCake
     • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo, dhe Arritur
     • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, reduct dhe Rappz
     • Ekipi oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o dhe KDS
     • Lojëra me gjigantë: HysterRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn dhe Ysaera
     • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle dhe Fntzy
     Lojtarët dhe ekipet më të mëdha të esports Rainbow 6
     Gjithçka rreth kampionateve të Rainbow Six Siege

     Gjithçka rreth kampionateve të Rainbow Six Siege

     Ka një kupë botërore Rainbow Six Siege ku 45 ekipe kombëtare garojnë për të provuar se janë më të mirat në lojën e kësaj loje gjuajtëse. Ekipet pjesëmarrëse duhet të jenë të një kombësie të vetme, me secilin nga lojtarët e tyre të ketë shtetësi në juridiksionin që përfaqëson. Fatkeqësisht, vetëm njëzet prej tyre kalojnë në fazën përfundimtare dhe fituesi e merr atë në shtëpi Kupa e Botës Rainbow Six trofe dhe një milion dollarë mbresëlënëse (që mund të ndryshojë në çdo kohë)!

     Veçanërisht, Ubisoft organizoi Kupën e Botës R6 në verën e vitit 2021. Duke qenë i pari i këtij lloji, kjo ngjarje ishte një gjë e madhe për të gjithë komunitetin e Rainbow Six dhe një shtesë e shkëlqyeshme për këtë ekosistem të sporteve elektronike.

     Ai prezantoi mundësinë e përsosur për lojtarët më të talentuar të Rainbow Six Siege që të shijojnë këtë lojë gjuajtëse duke shfaqur mjeshtërinë e tyre në të. Për më tepër, shumica e tifozëve të R6 rrokën këtë mundësi për të demonstruar mbështetjen e tyre të pavdekshme për ekipet e tyre të preferuara dhe për të ndarë me të tjerët që mbështesin të njëjtën anë.

     Ubisoft ftoi katërmbëdhjetë skuadrat e para për të marrë pjesë në finalet e kampionatit Six Invitational 2021. Këto ishin nga Meksika, Australia, Brazili, Spanja, Rusia, Koreja e Jugut, Kanadaja, Franca, Gjermania, Kinez Taipei, Britania e Madhe, Japonia, Italia dhe Shtetet e Bashkuara. 31 skuadrat e mbetura duhej të pretendonin të ishin mes 20 skuadrave në fazën finale.

     Gjithçka rreth kampionateve të Rainbow Six Siege
     Ekipet që morën pjesë në Gjashtë Ftesa 2021

     Ekipet që morën pjesë në Gjashtë Ftesa 2021

     Fatkeqësisht, Virtus.pro dhe Wildcard Gaming nuk arritën në Paris për këtë turne R6 për shkak të pandemisë Covid-19. 18 skuadrat që morën pjesë në Gjashtë Ftesa 2021 ishin: Ninjas në pizhame, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS, CYCLOPS, atleti CYCLOPS9, , BDS Esports dhe TSM FTX.

     Këto ekipe të Rainbow Six Siege duhej të ndiqnin rregulla të ndryshme për të qenë të kualifikuar për këtë turne global. Për shembull, ata lejoheshin të zëvendësonin lojtarët R6 vetëm përpara fillimit të një ndeshjeje. Përveç kësaj, atyre u ndalohej të kënaqeshin në çdo aktivitet që do t'u jepte atyre një avantazh të padrejtë ndaj konkurrentëve të tyre, duke përfshirë përdorimin e gabimeve ose defekteve. Ata që kapeshin duke bërë veprime të ndaluara do të pësonin humbje ose do të skualifikoheshin.

     Kush e fitoi Kupën e Botës 2021 R6?

     Brazili fitoi Kampionatin Six Invitational 2021, me Ninjas In Pizhama që zuri vendin e parë. Kjo skuadër në fazën finale mundi Team Liquid nga i njëjti vend me rezultatin 3-2. Ekipet e tjera braziliane që bënë udhëtimin në Paris për këtë kompeticion ishin:

     • Klani FaZe
     • FURIA
     • Ekipi oNe
     • MIBR

     Disa nga lojtarët me performancën më të mirë të shpërblyer gjatë Six Invitational 2021 ishin Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino dhe JoyStiCK.

     Ekipet që morën pjesë në Gjashtë Ftesa 2021
     Bastet e turneve të Rainbow Six Siege

     Bastet e turneve të Rainbow Six Siege

     Bastet e Kupës së Botës Rainbow 6 funksionojnë shumë si bastet në futboll ose tituj të tjerë të sporteve elektronike. Gjuajtësit duhet së pari të zgjedhin një ekip për të mbështetur. Nuk duhet të jetë e preferuara e tyre, veçanërisht nëse shanset tregojnë se është një i dobët dhe paratë janë të përfshira. Gjëja tjetër është krijimi i një strategjie të lojërave të fatit që mbulon shumën që do të donin të vendosnin, llojet e basteve R6 për t'u dhënë përparësi dhe aplikacionet e basteve esports për të eksploruar.

     Është gjithashtu e kujdesshme të familjarizoheni me tregjet e basteve R6 të ofruara nga shumica e librave sportiv. Njëri prej tyre është fituesi i drejtpërdrejtë që u mundëson lojtarëve të bastojnë në ekipin që ata mendojnë se do të largohet me trofeun e Kupës së Botës R6 dhe çmimin në para.

     Një tjetër treg R6 është finalisti i turneut që ofron shanse nëse një ekip i caktuar do të arrijë në finale apo jo. Fituesi i rajonit ia vlen gjithashtu të hulumtohet. Ai u lejon lojtarëve të bastojnë në ekipe brenda një rajoni të caktuar, si Azia, Evropa ose Amerika e Veriut.

     Bastet e turneve të Rainbow Six Siege
     Gjeni bastebërësit e përsosur R6

     Gjeni bastebërësit e përsosur R6

     Zgjedhja e një ofruesi të besueshëm të Rainbow Six Siege është i detyrueshëm kur bastet online në këtë FPS. Disa fillestarë hasin në çështje të ndryshme duke identifikuar më të mirat, por nuk është e komplikuar. Hapi i parë është kalimi i veçorive të faqeve të basteve esports që dikush dëshiron të zbulojë.

     Është e mençur të kërkosh gjëra të tilla si promovime bujare, mbështetje për klientët e nivelit të lartë dhe transmetim të drejtpërdrejtë. Aplikacionet e vlefshme të basteve esports duhet gjithashtu të ofrojnë shumë mënyra pagese për lehtësi. Këto duhet të përfshijnë ato universale si PayPal, Bitcoin, Neteller dhe Skrill.

     Disa nga prodhuesit më të vlerësuar të basteve elektronike esports në treg sot janë Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET dhe Bet365. Këto vijnë me karakteristika të ndryshme. Prandaj, lojtarët nuk duhet të presin të njëjtat procese regjistrimi, sisteme depozitimi/tërheqjeje ose metoda mbështetëse. Bonuset e ofruara gjithashtu ndryshojnë për sa i përket llojit dhe çmimit. Libërbërësi në internet R6 me të cilin kënaqet një lojtar varet nga nevojat që ata planifikojnë të kënaqin ose përvojat që dëshirojnë.

     Punonjësit duhet të dinë se R6 nuk është aq popullor sa titanët e industrisë si League of Legends dhe Dota 2, megjithëse po përpiqet të arrijë. Prandaj, aplikacionet e basteve esports që e ofrojnë atë mund të jenë të kufizuara pasi tregu i tij është më i vogël.

     Gjeni bastebërësit e përsosur R6
     Ndiqni ekipet më të mira të Rainbow 6 për të vënë bast me saktësi

     Ndiqni ekipet më të mira të Rainbow 6 për të vënë bast me saktësi

     Nuk ka dyshim se Rainbow Six Siege vjen me një skenë të lulëzuar esports. Gjuajtësit e vendosur në vendosjen e basteve fituese duhet të ndjekin skuadrat më të mira R6 bazuar në performancën e tyre. Disa nga këto janë si më poshtë:

     Team Liquid

     Duke fituar mbi 1 milion dollarë, Team Liquid krenohet që është një nga liderët me reputacion në skenën e esports sot. Lojtarët e jashtëzakonshëm të këtij ekipi mburren me përvojë të jashtëzakonshme jo vetëm në R6, por edhe në tituj të tjerë të njohur të sporteve elektronike si CS: GO dhe Fortnite. Për më tepër, ajo ka shumë fitore nën rripin e saj, duke përfshirë çmimin prej 450,000 dollarësh që fitoi në Six Invitational 2021 pasi zuri vendin e dytë.

     BDS Esport

     BDS është një eSports me bazë në Gjenevë që ka fituar mbi 500,000 dollarë duke luajtur R6. Një nga lojtarët më të mirë të këtij ekipi të Rainbow Six Siege është Elemzje, performanca e të cilit ka qenë e jashtëzakonshme pavarësisht se ka pak ekspozim ndaj shumë taktikave R6. Një tjetër është Shaiiko, një lojtar legjendar francez i cili ka demonstruar përsosmëri të lakmueshme në lojën e esports, falë hiper-fokusit dhe vetëdijes së tij superiore.

     Ninjat me pizhame (NiP)

     NiP siguroi një shumë të madhe 1 milion dollarë pasi u shfaq si fituesi përfundimtar i Six Invitational 2021. Në vitin 2020, ajo doli e dyta në të njëjtin turne; prandaj ky ishte një përmirësim mbresëlënës. Ky ekip ka dominuar industrinë e esports prej vitesh, duke qenë në të për më shumë se dy dekada. Ajo gjithashtu ka konkurruar në Counter-Strike: Global Offensive për një kohë të gjatë.

     Perandoria e ekipit

     Team Empire është një ekip premier R6 me një reputacion për lulëzimin në të gjithë titujt e sporteve elektronike, duke përfshirë Call of Duty, StarCraft II dhe League of Legends. Në listën e lojtarëve të shquar R6 janë JoyStiCK, ShepparD, Scyther dhe Always. Ky ekip siguroi vendin e parë në Six Major Raleigh 2019.

     Ekipi i një eSports

     Kjo organizatë braziliane e sporteve ka fituar një reputacion për të luajtur R6 dhe lojëra të tjera si Counter-Strike, League of Legends dhe Free Fire. Lojtarët e tij aktivë të Rainbow Six Siege përfshijnë Lagonis, Neskin, KDS, Levy dhe Alem4o.

     Ekipi SoloMid (TSM)

     TSM është një tjetër interpretues i shkëlqyer në Rainbow Six Siege. Lojtarët e kësaj organizate të esporteve me bazë në SHBA kanë shfaqur gjithashtu aftësi të shkëlqyera për të luajtur lojëra të tjera emocionuese si Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena dhe Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala dhe Geometrics janë disa nga lojtarët më të shquar të këtij ekipi R6.

     Lojëra me gjigantë

     Gjigantët krenohet me dy ekipe rainbow 6 - një ekip spanjoll dhe një ekip të Singaporit. Disa nga anëtarët solidë të kësaj organizate profesionale të sporteve elektronike janë SpeakEasy dhe HysteRiX. Veçanërisht, Giants gjithashtu ka ekipe që konkurrojnë në Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends dhe Rocket League. Fatkeqësisht, pavarësisht se ishte një ekip me reputacion R6, ai humbi në 2020 Six Invitational.

     Ndiqni ekipet më të mira të Rainbow 6 për të vënë bast me saktësi
     Të mirat dhe të këqijat me bastet R6 në internet

     Të mirat dhe të këqijat me bastet R6 në internet

     Edhe pse fluturoi nën radar kur u prezantua për herë të parë në botë në 2015, Rainbow Six Siege ka marrë vlerësime të panumërta pozitive si nga lojtarët ashtu edhe nga fansat e esports.

     Të mirat:

     • Klasa të ndryshme lojtarësh: R6 ka shumë operatorë nga të cilët lojtarët mund të zgjedhin, në varësi të stilit të tyre më të preferuar të lojës. Shembuj të atyre në grupin e sulmuesve janë Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia dhe Maverick. Lista e mbrojtësve të kësaj loje taktike qitëse në internet vjen me operatorë të tillë si Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash dhe Alibi.
     • Paketat e rregullta të zgjerimit: Ekipi që qëndron pas zhvillimit të R6 lëshon paketa të reja zgjerimi çdo tre muaj. Ato përmbajnë përmbajtje shtesë dhe përditësime të vlefshme të lojës për t'u ofruar entuziastëve të Rainbow 6 përvoja të jashtëzakonshme të lojës.
     • Skena Konkurruese: R6 vjen me një natyrë veçanërisht konkurruese që është rritur gradualisht. Skuadrat e forta vazhdojnë të përpiqen të përmirësojnë veten për të rritur shanset e tyre për të mposhtur kundërshtarët e tyre. Ajo që është edhe më e mirë është se është e mundur të ndërroni role ose të luani stile dhe potencialisht të kapni rivalët në befasi.

     Disavantazhet:

     • Ndonjëherë, serverët e Ubisoft nuk funksionojnë. Shumë lojtarë janë ankuar se janë shkëputur papritur nga R6. Të tjerë gjithashtu kanë rrëfyer se nuk ishin në gjendje të gjenin ndeshjet. Veçanërisht, Ubisoft ka bërë të gjitha përpjekjet për të zgjidhur këto çështje dhe për të ofruar përvoja më të kënaqshme të lojërave.
     Të mirat dhe të këqijat me bastet R6 në internet
     Kuptimi i shanset e basteve Rainbow 6

     Kuptimi i shanset e basteve Rainbow 6

     Mësoni të dalloni R6 shanset e basteve është thelbësore për lojtarët që planifikojnë të bastojnë në këtë lojë video taktike me gjuajtje. Kjo u mundëson atyre të llogarisin fitimet e tyre të mundshme dhe të dinë nëse duhet t'i përmbahen një uebsajti specifik të basteve elektronike apo jo. Në mënyrë tipike, shumica e bastebërësve i shfaqin ato si dhjetore, thyesa ose shanse R6 të linjës së parave.

     Popullariteti i shanset dhjetore të Rainbow 6 Siege është në rritje, falë lehtësisë së tyre për t'u lexuar. Një lojtar duhet t'i shumëzojë ato me aksionet e tyre për të zbuluar fitimet e tyre. Për shembull, nëse një bast R6 vjen me koeficient 1.65, ja se si ata duhet të llogarisin fitimin e tyre, duke supozuar se ata vënë bast 30 £:

     30 £ x 1,65 = 49,5 £ (Fitimi i tyre është 19,5 £ pasi kanë zbritur bastin e tyre origjinal nga 49,5 £).

     Si shanset dhjetore, shanset thyesore janë gjithashtu mjaft të lehta për t'u kuptuar. Për shembull, nëse ekipi R6 për të cilin dëshironi të bastni ka shanse 7/4, kjo do të thotë që për çdo 4 £ që vendosni, do të merrni 7 £, duke bërë një fitim prej 3 £.

     Shanset e linjës së parave janë jashtëzakonisht të njohura në mesin e platformave të basteve R6 të SHBA. Këto janë paraqitur në raport me -100. Bazuar në llogaritjet e tyre, simboli dhe numri i saktë që i jepet një opsioni specifik bast varet nga fakti nëse krijuesi i basteve mendon se një ekip i caktuar R6 do të fitojë ose humbë. Në mënyrë tipike, një shenjë plus tregon lojtarin e dobët në ndeshje, ndërsa shenja negative tregon ekipin fitues.

     Kuptimi i shanset e basteve Rainbow 6
     Këshilla dhe truket e basteve R6

     Këshilla dhe truket e basteve R6

     Çdo lojtar mund të ketë sukses në bastet në Rainbow Six Siege, pavarësisht nga niveli i përvojës së tij. Kjo është lehtësisht e arritshme nëse ata zotërojnë disa këshilla dhe truke praktike të basteve R6. Njëri prej tyre po zbulon si funksionojnë basteshkruesit në internet si pjesë e hulumtimit të tyre para basteve. Kjo e bën krijimin e llogarisë së tyre të lojërave të fatit dhe vendosjen e basteve të tyre të drejtpërdrejta - duke u kursyer atyre kohë dhe duke i lejuar ata të përqendrohen në një ndeshje të veçantë R6.

     Një tjetër gjë që duhet të bëjnë bastorët e zjarrtë të sporteve elektronike është të mësojnë rreth ekipeve të ndryshme R6 dhe historisë së tyre. Ai i ndihmon ata të dinë se për kë të bastojnë për të rritur probabilitetin e tyre për të marrë një pagesë të mirë. Në thelb, e kaluara e një ekipi nuk është faktori i vetëm që ia vlen të merret në konsideratë kur zgjedh një anë gjatë basteve online të Rainbow 6 Siege.

     Gjuajtësit gjithashtu duhet të marrin parasysh shanset. Prandaj, është e këshillueshme që të mbështesni një favorit të qartë në vend që të shpresoni se një i dobët do të performojë më mirë pavarësisht se ka shanse të ulëta.

     Të jesh i zgjuar rekomandohet gjithashtu gjatë basteve R6. Kumarxhinjtë duhet të synojnë të bëjnë lëvizjet më të mira bazuar në situatat e tyre unike. Për shembull, nëse një lojtar që sapo ka hyrë në skenën e basteve esports, ai duhet të shmangë bastet komplekse derisa të kuptojë plotësisht se si funksionon gjithçka. Përveç kësaj, fitimi i një ose dy bastesh nuk duhet ta bëjë një person mjaft të sigurt për të vendosur baste jashtëzakonisht të rrezikshme.

     Këshilla dhe truket e basteve R6

     Kazinotë më të mira

     NiveliCasinoBonusRating
     1Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
     2ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
     3Wazamba8.5
     4Nomini8.3
     5Megapari8.56
     6Betmaster8.99
     7LibraBet7.75
     8MalinaMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €8.9
     9Mr Play7.52
     10Betfinal8.12

     Mos i humb këto oferta me bonus

     1xBet
     1xBet
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin1xBet komento
     22BET
     22BET
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin22BET komento
     Loot.bet
     Loot.bet
     100 € Bonus depozite
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
     Merr bonusinLoot.bet komento
     Close