Udhëzuesi juaj më i mirë i basteve CS:GO 2023

Në këtë udhëzues bastesh CS: GO, bastorët mund të gjejnë gjithçka që duhet të dinë rreth basteve në lojën video me qitje në vetën e parë. Pavarësisht nëse është loja dhe rregullat ose tregjet dhe shanset e basteve, kjo faqe tregon gjithçka. Nuk ka dyshim se bastet eSports po marrin përsipër.

Tifozët e titujve të njohur si Valorant, FIFA21, Call of Duty, Madden, NBA2K, StarCraft, Dota 2 dhe pjesa tjetër tani mund të bastojnë në ngjarje të ndryshme eSports në një nivel konkurrues. Sipas statistikave më të fundit, vlera totale e parave dhe artikujve të basteve të eSports në vitin 2020 arriti në 12.9 miliardë dollarë.

Udhëzuesi juaj më i mirë i basteve CS:GO 2023
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

  BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

  Show less...Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Bonus100% deri në 100 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Që nga viti 2015, Helabet ka sjellë mundësi bastesh për bastet globale të basteve sportive dhe eSports në formën e argëtimit dixhital në internet. Me origjinë ruse, Faqet e basteve eSports fillimisht mori një licencë Curacao dhe u zgjerua në Azi, Evropë dhe Afrikë. Faqja e basteve në internet Helabet ka një vlerësim të mirë me 7/10 vlerësime pozitive për faqen online.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, SilverPlay është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Bonus100% bonus mirëseardhjeje
  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha
  • Dizajn i pastër
  • Shanset më të mira të basteve
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha
  • Dizajn i pastër
  • Shanset më të mira të basteve

  PixelBet është një nga libraritë e specializuar në bastet esports dhe pjesa më e madhe e vëmendjes së saj është e drejtuar në tregun evropian. PixelBet është një operator potencial që ia vlen të kontrollohet nëse jeni të interesuar të provoni një shërbim të specializuar esports në të ardhmen.

  Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport

  CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      PalmSlots Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, PalmSlots Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         Slotimo është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 0 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Slotimo është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
         Show less...Shfaq më shumë
         • 150% bonus mirëseardhjeje
         • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • 150% bonus mirëseardhjeje
         • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

         VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
         Show less...Shfaq më shumë
         • Bonus i madh i mirëseardhjes
         • Mbështetje 24/7
         • Platformë miqësore për celularin
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Bonus i madh i mirëseardhjes
         • Mbështetje 24/7
         • Platformë miqësore për celularin

         Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Opsione të shumta pagese
         • Mbështetje 24/7 e disponueshme
         • Shumëllojshmëri lojërash
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Opsione të shumta pagese
         • Mbështetje 24/7 e disponueshme
         • Shumëllojshmëri lojërash

         Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

         BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
         Show less...Shfaq më shumë
         • Baste sportive dhe esports
         • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
         • Bonus bujar i mirëseardhjes
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Baste sportive dhe esports
         • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
         • Bonus bujar i mirëseardhjes

         Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Bonuset javore
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Në dispozicion bastet sportive
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Bonuset javore
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Në dispozicion bastet sportive

         Cetus Games është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Cetus Games është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 500 dollarë
         Show less...Shfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Mënyrat lokale të pagesës
         • Mbështetje për klientët 24/7
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Mënyrat lokale të pagesës
         • Mbështetje për klientët 24/7

         bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 1000 €
         Show less...Shfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin

         Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

         BonusPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
         Show less...Shfaq më shumë
         • Sportet e disponueshme
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Turneu është për të fituar
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Sportet e disponueshme
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Turneu është për të fituar

         BetHeat është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, BetHeat është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive

         Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta

         Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

         Shfaq më shumë
         Show less
         CS kryesore: GO Faqet e basteve 2023 : gjithçka që duhet të dini

         CS kryesore: GO Faqet e basteve 2023 : gjithçka që duhet të dini

         Ndërsa mbi një duzinë videolojëra shfaqen në faqet e basteve eSports, CS: GO është një nga forcat më dominuese. Sipas statistikave nga një publikim nga Narus Advisors LLC dhe Eilers & Krejcik Gaming, bastet CS: GO vjen i dyti për sa i përket volumit të basteve eSports, duke zënë 29% të totalit të basteve eSports.

         Kundër-Strike: Ofensivë Globale, i njohur zakonisht si CS: GO, është një titull gjithëpërfshirës me gjuajtje me shumë lojtarë, AAA, i zhvilluar nga dhe botuar nga Valve dhe Hidden Path Entertainment. I publikuar në vitin 2012, është kësti i katërt në serinë Counter-Strike.

         Kjo lojë ka disa shtesa të reja që e dallojnë atë nga paraardhësi i saj. Loja vjen me harta të reja, karaktere të reja, mënyra të reja të lojës, një grup të ri armësh, veçori mblesëri dhe grupe aftësish konkurruese.

         CS: GO ndeshjet përballen me dy palë, terroristët dhe kundër-terroristët. Të dy palët përfshihen në beteja ndërsa ndërrojnë anët. Objekti i lojës varet nga mënyra. Disa nga objektivat përfshijnë sigurimin e një lokacioni, çaktivizimin e bombave, shpëtimin e pengjeve dhe kapjen e pengjeve.

         Duke folur për mënyrat e lojës, CS: GO ka 9; Konkurruese, e rastësishme, Zonë e rrezikut, Wingman, Deathmatch, Kursi i Armëve, Gara e Armëve, Demolition, dhe Flying Scountsman. Demolition, një mënyrë loje që përfshin heqjen e bombës, është më e popullarizuara nga dy mënyrat klasike.

         Pas publikimit të tij, CS: GO mori një mirëseardhje të përzemërt. Kritikët e lojërave video vlerësuan ekipin e zhvillimit për lojën e lëngshme të lojës dhe besnikërinë ndaj serisë. Mekanika, grafika dhe tingulli i lojës gjithashtu u përmirësuan në mënyrë dramatike, duke u ofruar lojtarëve realizëm dhe zhytje në fushën e betejës.

         Megjithatë, kjo lojë video kishte gjithashtu një pjesë të drejtë të urrejtësve. Kishte dallime në veçoritë midis versioneve të konsolës dhe PC-së. Kjo është diçka që nuk përgëzoi bukur me disa fansa.

         CS kryesore: GO Faqet e basteve 2023 : gjithçka që duhet të dini
         Arsyet pse duhet të vini bast në CS: GO

         Arsyet pse duhet të vini bast në CS: GO

         Basti Cs go esports është plotësisht i ligjshëm, por lojtarët këshillohen gjithmonë të bastojnë në sajte të licencuara dhe të rregulluara. Bastet në CS: GO nuk janë në asnjë mënyrë të ndryshme nga vendosja e basteve tuaja në sportet e tjera elektronike FPS, diskutimet për Valorant, Call of Duty: Warzone dhe Rainbow Six Siege.

         Si të regjistroheni në libraritë në internet

         Lojtarët fillimisht duhet të gjejnë një faqe me CS: GO në tregjet e basteve për të vënë bast në csgo. Pasi të keni gjetur atë libralidhës të besueshëm, gjëja tjetër që duhet të bëni është të regjistroni një llogari.

         Klikoni në opsionin SIGN-UP, shkruani informacionin e kërkuar, pranoni termat dhe kushtet dhe përfundoni regjistrimin. Lojtarëve të rinj më pas do t'u kërkohet të konfirmojnë adresat e tyre të emailit përpara se të lejohen të fillojnë bastet.

         Para të vërteta CS: GO bast

         Tani, lojtarët duhet të ngarkojnë llogarinë e tyre të saporegjistruar për të hyrë në bastet CS: GO me para të vërteta. Libërtarët e Sporteve janë partnerë me të gjithë emrat e njohur në pagesat online industria për të lehtësuar depozitat dhe tërheqjet e lehta, të sigurta, të shpejta dhe të përballueshme.

         Disa nga opsionet e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes përfshijnë Visa, MasterCard, Neteller, Trustly, MuchBetter, Euteller, Paysafecard, Maestro, etj.

         Ka plot CS: GO promovime dhe bonuse që lojtarët mund të përfitojnë për rekord. Lojtarët e rinj mund të pretendojnë bonus mirëseardhjeje ndërsa lojtarët ekzistues mund të shijojnë bonuset e ringarkimit dhe kthimin e parave.

         Arsyet pse duhet të vini bast në CS: GO
         Pse është kaq popullor CS: GO?

         Pse është kaq popullor CS: GO?

         kjo lojë është ndër lojërat më të njohura në skenën e eSports dhe industrinë e basteve eSports.

         Sipas një publikimi në Statista, CS: GO tërhoqi 942,520 lojtarë të njëkohshëm vetëm në Steam në shtator 2021. Është interesante që shifra kishte arritur kulmin pesë muaj më parë në mars, kur loja fitoi pothuajse 1.2 milionë lojtarë të njëkohshëm në Steam.

         Që kur debutoi, csgo tërheq mbi 11 milionë lojtarë çdo muaj dhe ka mbetur një nga lojërat më të luajtura të Steam në përgjithësi.

         Pra, çfarë e bën CS: GO popullor në skenën e eSports dhe industrinë e basteve eSports?

         1. Lojë intuitive

         Ndryshe nga shumë lojëra FPS me histori komplekse, loja ka lojë të thjeshtë, të drejtpërdrejtë dhe intuitive që rrotullohet rreth bazës 'vrit ose vrit'. Çdo palë ka një shans të luajë si terroristë ose njësi kundër terrorizmit. Kur bëhet fjalë për skenarin, ai bazohet në çështje që prekin të gjithë globin sot - terrorizmi.

         2. Përshtatshmëria

         Një arsye tjetër pse CS: GO është ende popullor është sepse i lejon lojtarët të rikonfigurojnë lojën bazuar në nevojat dhe nivelin e tyre të aftësive. Kjo ndihmon lojtarët e rinj që duan të mësojnë dhe përsosin aftësitë e tyre në lojë. Cfare ka me shume? Lojërat gjithashtu lejojnë lojtarët të personalizojnë aspekte të tilla si FPS dhe gamën për lojëra më të mira.

         3. Modeli për të luajtur falas

         Nuk ka dyshim se shumë nga suksesi i CS: GO i detyrohet prezantimit të modelit pa pagesë në 2018, i cili la kozmetikën si burimin e vetëm të të ardhurave. Tani që lojtarët nuk duhet të shpenzojnë asgjë për të luajtur lojën, padyshim që tërheq më shumë fansa.

         4. Kontroll mbi tendencat e dhunshme

         Në kulmin e CS: GO, u ngrit një problem i përbashkët në mesin e komunitetit. Disa lojtarë po shfaqnin sjellje të dhunshme, e cila ishte një shqetësim për të tjerët. Kjo ishte ndër arsyet që nxitën rënien e CS: GO, por për fat të mirë, kompania doli me masa për të kontrolluar lojtarët e dhunshëm. Kjo ktheu besimin e humbur dikur në lojën FSP.

         5. Bastet e sporteve dhe videolojërave

         Counter-Strike: Global Offensive është një emër i madh në industrinë e eSports. Siç u përmend më herët, është i dyti pas League of Legends në listën e eSporteve më të njohura për nga vëllimi i basteve.

         Loja është loja më e njohur me qitje në mesin e vendeve perëndimore dhe një nga disiplinat më të mëdha. Cfare ka me shume? Ajo ka influencues - të famshëm duke përfshirë Neymar luajnë lojën. Disponueshmëria e tregut të basteve csgo eSports është gjithashtu një katalizator.

         6. Ekosistem emocionues

         Ekosistemi emocionues CS: GO është gjithashtu një faktor që ka kontribuar në popullaritetin e lojës. Një nga tiparet mbresëlënëse të lojës është aftësia e lojtarëve për të shitur lëkurë.

         Çdo lojtar me përvojë CS: GO e di se lëkurat bëhen monotone. Gjëja e mirë është se lojtarët mund të ndryshojnë skinet, të fitojnë skine të reja ose të blejnë skine të reja për të marrë motivim kur lëkura aktuale është e mërzitshme. Ju mund të bastni në CS: GO skins në faqet e basteve të lëkurës.

         Popullariteti i lojës ka rënë tani që ka lojëra më të reja FPS dhe mashtrimi i dekurajon lojtarët. Por megjithatë, është një forcë për t'u marrë parasysh brenda industrisë së basteve eSports.

         Pse është kaq popullor CS: GO?
         Turnetë dhe garat më të mëdha CS: GO eSports

         Turnetë dhe garat më të mëdha CS: GO eSports

         Arsyeja për dominimin e csgo në skenën e basteve eSports është disponueshmëria e turneve të mbushura me adrenalinë gjatë gjithë vitit. Këto turne tërheqin paga duke filluar nga 1,000 dollarë deri në 30 milion dollarë për turnetë creme de la creme. Në këtë segment, zbuloni të gjitha turnet dhe garat më të mëdha CS: GO.

         Kampionate të mëdha

         Sponsorizuar nga Valve, Major, është turneu më i madh dhe më prestigjioz CS: GO globalisht. Turneu u organizua për herë të parë në vitin 2013 kur tërhoqi një grup çmimesh prej 250,000 dollarësh, i ndarë në 16 ekipet pjesëmarrëse. Me kalimin e viteve, The Major është rritur në mënyrë eksponenciale. Majori i fundit shpalli një grup çmimesh prej 2,000,000 dollarësh.

         Natus Vincere është kampioni në fuqi në Major 2021, i mbajtur në Stokholm në Avicii Arena. Në finalet e nxehta, Natus Vincere eliminoi G2 Esports 2-0. PGL Major Stokholm 2021 tërhoqi një grup çmimesh prej 2,000,000 dollarësh, dyfishi i shumës që ishte shpërndarë në vitin e kaluar.

         Por Astralis mbetet skuadra më e suksesshme në Kundër-Strike: Global Offensive Major Championships, duke fituar katër tituj.

         BLAST Kryeministri është gjithashtu i njohur për një nga ngjarjet më të mira CS: GO, për të cilin padyshim ia vlen të vihet bast.

         Ngjarjet e nivelit S

         I njohur më parë si Premier CS: GO Turne, Ngjarjet S-Tier përfshijnë lojtarët më të mirë CS: GO pro nga Evropa, Amerika e Veriut, Australia dhe Azia. Ngjarjet S-Tier karakterizohen nga beteja me oktan të lartë midis ekipeve më të mira në botë.

         Dhe nuk ka të bëjë vetëm me adrenalinën; këto ngjarje tërheqin edhe të mira fantastike. Për shembull, ESL: One Rio 2020 dhe ESL: One Cologne 2020 kanë një çmim prej 2,000,000 dollarësh, ndërsa çmimi i sezonit 1 dhe 2 të Flashpoint ishte 1,000,000 dollarë para të gatshme për sezon.

         Ngjarjet e nivelit A

         Nën ngjarjet S-Tier janë ngjarjet CS: GO A-Tier, një seri ngjarjesh të mbajtura në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Kinë, Lindjen e Mesme dhe Evropë. Së bashku me Ngjarjet S-Tier, Ngjarjet A-Tier janë vendimtare për të përcaktuar se kush shkon në The Major.

         Ngjarjet e nivelit B

         Ngjarjet e nivelit B përfshijnë ndeshje LAN dhe gara në internet. Ngjarjet mbahen në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi dhe Australi. Ata mund të mos tërheqin para të mëdha çmimesh, por janë pjesë e rrugës drejt The Major.

         Ngjarjet e nivelit C

         Këto janë turne shumë më të vogla që nuk tërheqin një ndjekës të madh, por janë ende mjaft konkurrues. Ato luhen online.

         Kampionati Evropian

         Siç sugjeron emri, ky është një turne ekskluziv për lojtarët CS: GO nga vendet evropiane. Ai bashkon 16 nga ekipet më të mira që ndajnë grupin marramendës të çmimeve prej 30,000,000 dollarësh. Ekipet që marrin pjesë në Kampionatin Evropian marrin pjesë me ftesë të drejtpërdrejtë.

         Seria IEM

         Intel Extreme Masters (IEM) janë turne csgo të sponsorizuara nga Intel të drejtuara nga ESL (Electronic Sports League). Ngjarjet kualifikuese zhvillohen në vende të ndryshme; finalet zhvillohen në Poloni, ku dy skuadra luftojnë për Kampionatin Botëror të IEM.

         Më sipër janë disa nga turnet dhe garat më të mira CS: GO për t'u ndjekur dhe për të vënë bast. Me rritjen e basteve eSports, prisni më shumë turne dhe gara.

         CS: GO Tournament pishina shpërblyese

         Kur bëhet fjalë për paratë e çmimeve, statistikat nga Statista tregojnë se paratë totale të çmimeve të turneve globale CS: GO ranë ndjeshëm në vitin 2020 kur shuma totale e çmimeve ishte 15.85 milionë dollarë. Megjithatë, në vitin 2018, u vendos një rekord - kjo lojë tërhoqi një grup të përgjithshëm çmimesh të turneut prej 22.65 milionë dollarë.

         Për momentin, popullariteti i CS: GO është duke u zvogëluar, kështu që ka shumë pak gjasa që grupi i përgjithshëm i çmimeve të rritet. Por për kompeticionet kryesore si The Major, grupi i çmimeve padyshim do të rritet.

         Turnetë dhe garat më të mëdha CS: GO eSports
         Gjeni faqet perfekte të basteve CS: GO eSports

         Gjeni faqet perfekte të basteve CS: GO eSports

         Sot, qindra aplikacione dhe sajte bastesh eSports ofrojnë tregje bastesh eSports, duke përfshirë CS: GO. Ndërsa shumëllojshmëria është një gjë e mirë, ajo i vë lojtarët në një dilemë se në cilin uebsajt të librarive të bashkohen. Pra, si duhet të zgjedhin bastorët faqen më të mirë të basteve eSport?

         Gjëja e parë që duhet konstatuar është besueshmëria e faqes dhe operatorit që qëndron pas saj. Sigurohuni që të jetë i licencuar dhe i rregulluar. Lojtarët mund të kontrollojnë se çfarë thonë komentet në internet, dhe më e rëndësishmja, të kërkojnë rekomandime nga prodhuesit dhe forumet e basteve elektronike eSports.

         Më pas, kontrolloni përzgjedhjen e lojës, tregjet e basteve dhe cs:go shanset e basteve. Sigurohuni që krijuesi i basteve të ofrojë CS: GO bookie dhe të mbulojë të gjitha ngjarjet profesionale cs go globalisht. Gjithashtu, jini në vëzhgim për veçori të lezetshme si transmetimi i drejtpërdrejtë dhe shanset e larta.

         CSGO bast live është një mënyrë e shkëlqyer për t'i bërë bastet esports më emocionuese. Kumari live Csgo është një formë vërtet e njohur e basteve të lojërave video.

         Së treti, gjeni një faqe bastesh eSports që ka opsione fleksibël bankare. Një goditje e mirë këtu është një faqe bastesh me pagesë të shpejtë që u ofron lojtarëve depozita të shpejta dhe tërheqje të menjëhershme. Faqet e basteve me pagesë të shpejtë bashkëpunojnë me të gjithë emrat e njohur në industrinë e pagesave në internet.

         Së fundi, gjeni një libralidhës të mirë në internet me bonuse. Këto janë stimuj që përdorin bastelibër për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues, si fillim. Avantazhi i bonuseve është se ato rrisin bankat.

         Gjeni faqet perfekte të basteve CS: GO eSports
         CS më e mirë: SHKO ekipet për të vënë bast

         CS më e mirë: SHKO ekipet për të vënë bast

         Një nga arsyet e suksesit në skenën e basteve eSports është niveli i ekipeve që marrin pjesë në ngjarjet CS: GO. Këto skuadra janë po aq konkurruese sa çdo ekip tjetër, qoftë ai një nga ekskluzivitetet më të mira në NBA apo peshat e rënda të futbollit në Evropë.

         Për të qëndruar konkurrues, ekipet CS: GO injektojnë shumë para në blerjen dhe trajnimin e talenteve. Lojtarëve u nënshkruhen dhe u jepen kontrata ashtu si në futboll dhe sporte të tjera. Ata gjithashtu mund të përjashtohen nëse nuk i përmbushin pritshmëritë e ekipit.

         Tani, kur bëhet fjalë për bastet csgo esports, është thelbësore të njihni skuadrat kryesore në lojë, dhe më e rëndësishmja, listat e tyre. Pra, në këtë segment, zbuloni të gjitha ekipet më të mira që bastorët duhet të ndjekin gjatë turneve të mëdha.

         Astralis

         Pesha të rënda daneze të sporteve elektronike Astralis është ekipi më i suksesshëm i CS: GO eSports. Ekipi u themelua nga Frederik Byskov, Jakob L. Kristensen dhe Nikolaj Nyholm. Sot, Astralis krenohet me katër tituj të mëdhenj. Lista e tyre aktuale CS: GO ka një ekip tërësisht danez që përfshin Andreas Højsleth (Xyp9x), Lukas Rossander (gla1ve), Lucas Andersen (Bubzkji) dhe Kristian Wienecke (K0nfig).

         Natus Vincere

         Një tjetër ekip CS: GO eSports në krye është fituesi në fuqi i PGL Stockholm 2021, Natus Vincere. Veshja ukrainase u bë titujt kryesorë në Stokholm kur dolën nga G2 eSports për të fituar The Major 2021. Lista aktuale përfshin Oleksandr Kostyliev (s1mple), Denis Sharipov (elektronik), Kirill Mikhailov (Boombl4), Ilya Zalutskiy (Perfecto) dhe Valerii (b1t).

         G2 eSports

         I njohur gjerësisht si G2, ky është një tjetër emër i njohur në hapësirën CS: GO eSports. G2 ka dominuar disa ngjarje, duke përfshirë DreamHack Open Tours 2017, ESL Pro League Sezoni 5, Seria eSports Championship Sezoni 1, dhe Masters DreamHack Malmö 2017.

         Lista aktuale ka Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) dhe François Delaunay (AmaNEk).

         Vitaliteti i ekipit

         Skuadra Vitality e peshave të rënda franceze të sporteve elektronike janë gjithashtu të preferuarat në hapësirën CS: GO. E themeluar në vitin 2013, skuadra nuk ka qenë aq dominuese në lojë, por është një ekip për t'u parë. Lista aktuale përfshin Richard Papillon (shox), Jayson Nguyen Van (Kyojin), Mathieu Herbaut (ZywOo), Kévin Rabier (misutaaa) dhe Dan Madesclaire (apEX).

         Më sipër janë disa nga ekipet më të mira të CS: GO eSports. Përmendje të tjera të vlefshme përfshijnë Gambit eSports, FaZe Clan, Fnatic, dhe SK Gaming, ndër të tjera.

         CS më e mirë: SHKO ekipet për të vënë bast
         CS: GO të mirat dhe të këqijat e basteve

         CS: GO të mirat dhe të këqijat e basteve

         Në këtë seksion, zbuloni disa nga arsyet pse lojtarët duhet të konsiderojnë bast në csgo dhe disa nga arsyet pse lojtarët duhet të mendojnë dy herë.

         Pro

         • Shumëllojshmëri e gjerë ngjarjesh - Ndryshe nga eSportet e tjera, CS: GO ka shumë ngjarje për të bastuar gjatë gjithë vitit. Ka turne të mëdhenj, si dhe turne të ndërmjetëm, dhe të gjithë janë konkurrues.
         • Shansi fitues - Fitorja është për ata që luajnë. Bastorët kanë një shans për të fituar para të vërteta kur luajnë në faqet e basteve CS: GO me para të vërteta.
         • Shumë bastesh esport - Ndryshe nga e kaluara, sot ka shumë baste Counter Strike. Përveç faqeve të mëdha që kanë tregjet CS: GO, këto sajte ofrojnë shumë promovime bujare në formën e bonuseve.

         Kundër

         • Nuk ka të dhëna të vështira - Përveç garave më të mira, nuk ka të dhëna për t'u vlerësuar përpara se të vendoseni për një ekip të caktuar në CS më të ulët: GO Turne eSports.

         Bastet në esport janë argëtuese, por më pas, lojtarët duhet të respektojnë rregullat e përgjegjshme të lojërave të fatit. Ata duhet të vendosin një buxhet për bastet në këtë lojë dhe të përpiqen të mos bien kurrë në kumar kompulsiv - CS: bastet GO janë po aq të varur sa vetë CS: GO.

         CS: GO të mirat dhe të këqijat e basteve
         CS: Shpjegohen shanset e basteve GO

         CS: Shpjegohen shanset e basteve GO

         Përpara se të zhyteni në bast CS: GO, lojtarët duhet së pari të kuptojnë shanset. Si fillim, shanset janë një paraqitje e probabilitetit të kalimit të një ngjarjeje. Sa më të larta të jenë shanset, aq më të ulëta janë shanset dhe anasjelltas.

         Tani, shanset CS: GO mund të përfaqësohen në cilindo nga tre formatet e koeficienteve; Shanset britanike, shanset amerikane ose shanset evropiane. Më poshtë janë pikat kryesore të secilit format të koeficienteve.

         Shanset britanike

         Të njohura gjithashtu si shanset në Mbretërinë e Bashkuar, ose shanset e pjesshme, këto përfaqësohen në fraksione. Në shanset e pjesshme, numri në të majtë është ai që fitojnë lojtarët për të vënë bast me numrin në të djathtë, plus aksionin.

         Shanset Amerikane

         Shanset amerikane përfaqësohen në një numër negativ ose pozitiv. Shanset me shenjën + tregojnë fitimin për çdo 100 dollarë të aksioneve, ndërsa shenja - tregon shumën që duhet të vendoset për të bërë një fitim 100 dollarë. Për rekord, shenja plus është për të dobëtin, ndërsa shenja minus është sinonim i ekipit të preferuar.

         Shanset evropiane

         Të njohura gjithashtu si shanset dhjetore, shanset evropiane përfaqësohen në numra dhjetorë. Për të llogaritur fitimet, shumëzoni shanset dhjetore me shumën.

         Disa libralidhës CS: GO kanë vetëm një nga këto formate shanse, ndërsa të tjerët mbështesin treshen.

         CS: Shpjegohen shanset e basteve GO
         CS: GO Këshilla dhe truket e basteve

         CS: GO Këshilla dhe truket e basteve

         Në këtë seksion të fundit të kësaj CS: SHKO udhëzues bastesh, ekspertët kanë ndarë disa këshilla dhe truke jetike për të ndihmuar bastorët të kenë një shans më të mirë për të fituar në bastet CS: GO.

         Së pari, lojtarët duhet të njihen me lojën dhe rregullat e garave CS: GO eSports. E rëndësishmja, ata duhet të zotërojnë të gjitha formatet e turneut, strukturat e kllapave dhe csgo bast ndeshjeje llojet.

         Së dyti, përdorni gjithmonë këshillat e faqeve të parashikimit të eSports. Ashtu si futbolli dhe sportet e tjera tradicionale, eSports ka ekspertë dhe analistë ekspertë që dalin me disa njohuri të besueshme mbi ngjarjet e ardhshme CS: GO eSports.

         Një tjetër këshillë për lojërat e fatit csgo është të zbuloni faqet e basteve të lojërave csgo me bonuse. Për lojtarët që duan të rrisin bankrollin e tyre, promovimet si shpërblimet e mirëseardhjes, bonuset e ringarkimit dhe kthimi i parave janë të dobishme.

         Gjetja e një strategjie është gjithashtu thelbësore kur bastet në csgo. Ashtu si në të gjitha format e tjera të lojërave të fatit, ekzistojnë strategji CS: GO që mund t'i ndihmojnë bastorët të kenë një shans më të mirë për të vendosur baste fituese.

         Së fundi, ndiqni shanset. Shumë raste, lojtarët shkojnë për shanse të larta vetëm për të humbur paratë e tyre. Gjithmonë besoni basteshkruesve - kur shanset janë të ulëta, shanset për të fituar janë të larta, por kur shanset janë të larta, shanset janë të larta që basti të mos realizohet.

         Duke përfunduar

         Ky është fundi i këtij udhëzuesi të basteve csgo eSports. Ndërkohë që CS: GO mund të jetë duke humbur vrullin, ai po zë rrënjë në botën e basteve eSports dhe duke marrë parasysh që lojtarët mund të luajnë lojëra të fatit csgo skins, bastebërësi CS: GO është këtu për të qëndruar.

         CS: GO Këshilla dhe truket e basteve

         Kazinotë më të mira

         NiveliCasinoBonusRating
         11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
         222BETDeri në 600 dollarë8.7
         3Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
         4ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
         5Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
         6Wazamba8.5
         7Nomini8.3
         8Megapari8.56
         9Betmaster8.99
         10RabonaDeri në 500 € + 200 rrotullime falas8.25

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         22BET
         22BET
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Loot.bet
         Loot.bet
         100 € Bonus depozite
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
         Merr bonusinLoot.bet komento
         Close