CyberBet

Age Limit
CyberBet
BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 250 €
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
CyberBet
Merrni bonusin tuaj të depozitës prej 250 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth CyberBet

CyberBet është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2018 . CyberBet është aktualisht në 9.2 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në CyberBet

Në CyberBet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Call of Duty, Dota 2, FIFA, King of Glory, League of Legends . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura 250 € Bonus depozite ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në CyberBet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga Mbretëria e Bashkuar . CyberBet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në CyberBet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bitcoin, Tether, Dogecoin, Visa, Neteller dhe shumë më tepër.

Pse të luani në CyberBet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. CyberBet u vlerësua si 9.2 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

CyberBet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bitcoin, Tether, Dogecoin, Visa, Neteller .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score9.2

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  CyberBet
Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinDogecoin
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Ripple
SafetyPay
Santander
SkrillTetherVisa
Webpay (by Neteller)
ShtetetShtetet (16)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Franca
Gjermania
Indonezia
Kamboxhia
Kili
Malajzia
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Portugalia
Spanja
Suedia
Vietnami
SportiveSportive (23)
Badminton
Basketboll
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2FIFA
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
NBA 2K
Regbi
Shigjetat
Skvosh
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli