CopaGolBet Rishikimi i basteve eSports 2024

CopaGolBetResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 6000 BRL
Top bastet sportive
Sportet e disponueshme
Kripto-miqësore
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Top bastet sportive
Sportet e disponueshme
Kripto-miqësore
CopaGolBet is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

CopaGolBet e ka pozicionuar veten si një nga librat më të mirë të basteve në Brazil. Për të qëndruar në krye, ai ofron stimuj të ndryshëm për të mbajtur lojtarë të rinj të vijnë dhe për të mbajtur në bord ata ekzistues. Futbollistët e rinj kanë të drejtë për një bonus të mirëseardhjes sportive. Kjo paketë shpërndahet në 3 depozitat e para si më poshtë:

 • Depozitoni së pari bonus 100% në baste sportive deri në 2000 R$
 • Bonusi i dytë i depozitës prej 75% për bastet sportive deri në 2000 R$
 • Bonusi i tretë i depozitës prej 50% për bastet sportive deri në 2000 R$

Për t'u kualifikuar për këtë bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 20 R$. Kur vendosin bastet e tyre, lojtarët duhet të kenë koeficient 1.80 për baste teke ose të paktën 3 ngjarje me koeficient 1.30 për baste të shumta. Dështimi për të përmbushur kriteret e koeficienteve, basti nuk do të kontribuojë në kërkesat e xhiros. Një kërkesë xhiro 15 herë është e lidhur me Bonusin e Mirëpritjes Sportive dhe duhet të plotësohet brenda 30 ditëve.

Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët mund të marrin pjesë edhe në një Bonus Akumuluesi. Ai i ndihmon ata të rrisin shanset e basteve të tyre të shumta deri në 50%. Për t'u kualifikuar, lojtarët duhet të kenë të paktën pesë ngjarje. Një minimum prej 15 ngjarjesh shpërblen të gjithë bonusin e akumuluesit.

Në të gjitha bonuset, CopaGolBet rezervon të drejtën të ndryshojë ose anulojë ndonjë nga promovimet.

Games

Games

CopaGolBet ka një dizajn elegant të faqes në internet që është tërheqës për lojtarët e rinj. Faqja është shumë e lehtë për tu naviguar, falë teknologjisë më të fundit. Të gjitha seksionet e ndryshme të CopaGolBet janë të disponueshme në faqen kryesore. Ato përfshijnë baste sportive, baste të drejtpërdrejta, lobin e kazinosë, kazino live, llotari, promovime dhe rezultate. Anëtarët e rinj mund të regjistrohen duke përdorur lidhjen "Regjistrohu" në këndin e sipërm djathtas, ndërsa lojtarët ekzistues mund të përdorin opsionin "Identifikohu". Pasi të identifikoheni, paneli i kontrollit bëhet më i personalizuar, me bilancet dhe bonuset që shfaqen në faqen tuaj fillestare. Gjuajtësit mund të zhyten në seksionin "E-Sports". Konkurset e disponueshme të sporteve elektronike në CopaGolBet, përfshijnë:

 • CS: SHKO
 • DOTA 2
 • Liga e Legjendave
 • Trima
 • Epoka e Perandorive II
 • Legjendat e celularëve
 • Rainbow Six Siege
 • Liga e raketave
 • StarCraft II
 • WarCraft III
 • Call of Duty

Numri i ligave të disponueshme dhe tregjeve të basteve ndryshon nga një libër sportiv në tjetrin. CopaGolBet synon të bëhet një faqe kryesore e basteve esports në tregjet braziliane; prandaj ofron një gamë të gjerë tregjesh bastesh dhe ligash më të mira. Disa nga ligat e esport përfshijnë:

 • Seria Botërore EPL
 • LOL – LCS Pranvera
 • Liga e Sporteve Islandeze
 • VRL Francë: Revolucioni
 • Kampionati Botëror M4
 • TP League
 • Ftesa e Japonisë

Lloji i basteve të disponueshme ndryshon nga një ngjarje në tjetrën. Punonjësit mund ta personalizojnë faqen e CopaGolBet në formate të ndryshme shanse: Amerikan, Dhjetor, Thyes, Hong Kong, Indonezisht dhe Malajz.

Auto Live RouletteAuto Live Roulette

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, CopaGolBet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në CopaGolBet për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, CopaGolBet ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Punonjësit mund të depozitojnë fonde në CopaGolBet duke përdorur metoda të shumta. Të gjitha opsionet e ndryshme bankare janë konsoliduar në Pix. Është një platformë inovative pagese që ofron transferta falas dhe të menjëhershme për lojtarët brazilianë. Lojtarët mund ta përdorin këtë metodë për të transferuar fonde nga llogaritë e tyre bankare, kartat e kreditit ose kuletat elektronike. Pix është një sistem financiar në pronësi të Bankës Qendrore të Brazilit, i lançuar në vitin 2020 për të lehtësuar transfertat bankare të menjëhershme.

Kufiri minimal i depozitave është 20 R$, ndërsa maksimumi është 10,000 R$. Lojtarët mund të bëjnë depozita 24/7 me tarifa zero transaksioni. Në rast të vonesave në depozitën tuaj, mund të kontaktoni ekipin mbështetës nëpërmjet support@copagolbet.com. Kjo faqe pranon vetëm depozita të kompletuara në BRL, USD dhe EUR. Të diturit e teknologjisë që duan të bëjnë depozita duke përdorur opsionet e kriptos do të ridrejtohen në faqet në det të hapur të lidhura me këtë faqe.

Withdrawals

Pas një ecurie të suksesshme në CopaGolBet, lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre përmes metodave të ndryshme. Ky krijues i basteve elektronike esports ka konsoliduar të gjitha opsionet bankare përmes Pix për t'i bërë tërheqjet pa probleme dhe të shpejta. Lojtarët mund të tërheqin fonde nëpërmjet transfertës bankare, kartave të kreditit ose kuletave elektronike duke përdorur opsionin Pix. Kufiri minimal i tërheqjes në CopaGolBet është 20 R$. Për tërheqje mbi 500 R$, identiteti i lojtarit duhet të rishikohet dhe verifikohet. Në rast të një tërheqjeje prej 10,000 R$, CopaGolBet mund të kërkojë nga lojtarët informacion shtesë dhe ta ndajë tërheqjen në pjesë.

Shënim: Të gjitha kërkesat për tërheqje përpunohen brenda 48 orëve sipas kërkesës.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+54
+52
Mbyll

Gjuhët

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

CopaGolBet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. CopaGolBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

CopaGolBet është në pronësi dhe operuar nga Black Ocean BV, një kompani bastesh e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Kjo kompani është një degë në pronësi të plotë të Ocean Payella Processing Limited, me qendër në Qipro. CopaGolBet pranon lojtarë që kanë mbushur moshën 18 vjeç e lart.

Ky libër sportiv përfshin teknologjinë e enkriptimit SSL dhe masa të tjera sigurie për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve të tij. Serverët e tij janë të pajisur me teknologjinë më të fundit të murit të zjarrit për të parandaluar aksesin e paautorizuar. Përveç fokusimit në tregun brazilian, lojtarët nga vende të tjera mund të kenë akses në këtë libër sportiv. Megjithatë, ai është i kufizuar në vendet e mëposhtme:

 • SHBA
 • MB
 • Spanja
 • Sllovakia
 • Franca
 • Lituania
 • Izraeli
 • Holanda
 • Italia
 • Curacao dhe të tjerët

Faqja e CopaGolBet është e disponueshme në anglisht dhe portugalisht dhe ofron shërbime mbështetëse gjithëpërfshirëse përmes emailit dhe bisedës së drejtpërdrejtë. Puntorët mund të kontrollojnë gjithashtu FAQ-të për pyetje të shpeshta.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, CopaGolBet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Lulëzimi i industrisë së esports ka parë rritjen e basteve esports gjatë dekadës së fundit. Industria është diversifikuar dhe rritur, me të ardhurat e saj vjetore që parashikohen të arrijnë mbi 2 miliardë dollarë në 2023. Edhe pse bastet sportive janë goditur rëndë vitet e fundit, industria e esports ka parë një fluks lojtarësh të të gjitha moshave. CopaGolBet është ndër faqet e fundit të sporteve elektronike të lançuara në vitin 2022. Ajo synon tregun brazilian pasi ai ka shpërthyer vitet e fundit. Ai u mundëson të gjithë lojtarëve brazilianë që kanë akses në internet të bastojnë në gara të shumta esports, të tilla si Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO), DOTA 2, Rainbow Six Siege dhe League of Legends (LoL).

CopaGolBet operon si një person juridik me një licencë master për baste dhe lojëra kazino nga Qeveria e Curacao. Ai synon të ndërtojë destinacionin përfundimtar për gjeneratën e ardhshme të lojtarëve brazilianë. Më shumë detaje kërkohen kur bëni depozitën e parë. Rishikimi ynë i sporteve elektronike do të ofrojë një përmbledhje të detajuar të të gjitha garave, ligave, tregjeve të basteve, bonuseve, mënyrave të pagesës dhe informacionit të licencimit.

Përmbledhje

CopaGolBet është një libër sportiv dhe kazino online i themeluar mirë, i lançuar në vitin 2022. Është në pronësi dhe operuar nga Black Ocean BV. Ajo ofron një përzgjedhje të gjerë të garave esports duke filluar nga CS:GO, Valorant, Mobile Legends, Rocket League dhe DOTA 2. Secila prej ligave ofron ngjarje të ndryshme dhe tregje bastesh.

Futbollistët mund të hyjnë shpejt në këtë libralidhës dhe të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur Pix. CopaGolBet ofron një bonus bujar Sportiv Mirëpritjeje dhe Bonus Akumuluesi si stimuj për të ndihmuar lojtarët të rrisin fitimet e tyre në këtë libralidhës esports. CopaGolBet përdor masa të ndryshme sigurie për të siguruar që të dhënat e lojtarëve të mbeten të sigurta dhe të mbrojtura. Në rast sfide, lojtarët mund të angazhojnë ekipin mbështetës përmes kanaleve të shumta.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Krijimi i një llogarie me CopaGolBet është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i CopaGolBet është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, CopaGolBet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve CopaGolBet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me CopaGolBet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e CopaGolBet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga CopaGolBet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga CopaGolBet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan