ComeOn - Security

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Security

Politika e privatësisë e faqes thotë se ata nuk ruajnë asnjë pagesë vetëm me kartë si masë sigurie. Në terma amatore, përkthehet që edhe nëse karta juaj e kreditit vidhet ose dikush e akseson atë disi, askush nuk mund ta ngarkojë kartën tuaj pa pinin katërshifror.

Pagesa të sigurta, lojëra të sigurta

ComeOn thotë në mënyrë eksplicite se asnjë transaksion nuk mund të gjurmohet drejtpërdrejt nga personi në person. Do të thotë që nëse dikush përdor numrin e kartës suaj të kreditit, ai nuk mund të marrë asnjë informacion nga ComeOn, kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për të gjetur se kujt i është përdorur karta ose për sa është tarifuar.

ComeOn punon me një sistem cookie. Kjo do të thotë që nëse nuk dëshironi të njiheni nga faqja sa herë që identifikoheni në uebsajt, mund t'i bllokoni skedarët ose t'i fshini ato. Kjo bëhet përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj. ComeOn nuk ruan asnjë informacion personal në lidhje me shfletimin përmes faqes së tyre të internetit, përveç nëse vendosni të regjistroheni për një nga promovimet e tyre.

Siguria e llogarisë

ComeOn ofron gjithashtu verifikim me dy hapa. Prandaj, edhe nëse dikush ka në dorë fjalëkalimin tuaj, ai nuk mund të hyjë në llogarinë tuaj pa kodin një herë që ju dërgohet me mesazh me tekst sa herë që dëshironi të përditësoni profilin tuaj ose të ndryshoni disa informacione personale.

Gjëja më e rëndësishme për çdo përdorues të ComeOn është të ruajë gjithmonë fjalëkalimin e tij të sigurt dhe të mos ia zbulojë kurrë askujt. ComeOn nuk do të kërkojë kurrë fjalëkalimin tuaj, dhe nëse e bëjnë, dikush tjetër është pas faqes dhe është një mashtrim. Ju duhet të klikoni "mbyll" ose të dilni nga shfletuesi menjëherë.

Përpara se të identifikoheni, duhet të shikoni gjithmonë adresën e faqes së internetit ComeOn për t'u siguruar që jeni të mbrojtur dhe të mos ia jepni askujt fjalëkalimin tuaj. Nëse dikush merr fjalëkalimin tuaj, ai mund të identifikohet si ju, të shikojë informacionin tuaj personal dhe madje të ndryshojë fjalëkalimin nëse e di kodin tuaj katërshifror, prandaj sigurohuni që ta mbani gjithmonë të sigurt.

Faqja e internetit është shumë e sigurt për t'u përdorur (që nuk është njësoj si 100% e sigurt). Deri më sot, nuk ka pasur kurrë një rast të dokumentuar që dikush të ketë humbur kriptovalutat në faqe.

Regjistrim i sigurt

Kur krijoni një llogari, përdoruesit duhet të japin një emër, adresë emaili dhe fjalëkalim. Në të kaluarën, përdoruesit mund të shtonin gjithashtu vendin e tyre të banimit kur regjistroheshin, por kjo nuk është më e nevojshme.
Gjatë regjistrimit, përdoruesve u kërkohet të fusin një kod referimi nëse kanë një të tillë. Bëhet kryesisht për marketing në mënyrë që arbitri të marrë bonuse.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming