Vlerësimi i librave ComeOn - Payments

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Shumëllojshmëri të gjerë lojërash
+ Retrobet në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Curacao
Malta Gaming Authority
Panama Gaming Control Board
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming

Payments

Metodat e pagesës përfshijnë shërbimet e portofolit elektronik, kartat e kreditit dhe debitit, transfertat bankare, kuponat Ukash, Neteller dhe Moneybookers. ComeOn gjithashtu u ofron klientëve të saj mundësinë për të depozituar para në mbi 170,000 pika të shitjes së Payzone në Irlandë, Irlandën e Veriut dhe MB.

ComeOn lejon që të gjitha fitimet e klientëve të kazinosë dhe dhomës së pokerit në internet të arkëtohen pa tarifa tërheqjeje. Departamenti i shërbimit ndaj klientit mund të ofrojë më shumë detaje për vende specifike.

Kufijtë e tërheqjes së ComeOn rekomandohen për shumicën e vendeve me kufizime për transaksione specifike të vendosura nga disa banka, institucione financiare ose kompani të kartave të kreditit. Faqja e internetit thotë se shumica e depozitave të klientëve të saj kreditohen brenda pak minutash pasi janë bërë.

Megjithatë, ComeOn nuk mund të garantojë që tërheqjet do të përpunohen menjëherë për arsye sigurie dhe miratime të ndryshme që mund të nevojiten. Kompania inkurajon klientët të depozitojnë duke përdorur shërbime të portofolit elektronik si Moneybookers dhe Neteller, të përpunuara në çast.