ComeOn - Games

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Games

ComeOn është një lojtar global në tregun e basteve esports. Kompania ka ofruar shërbime bastesh dhe kuotash për lojtarët LoL, Dota2 dhe Starcraft 2.

Që nga fillimi i tyre, ka pasur një rritje të jashtëzakonshme në komunitet. Ekipi që qëndron pas ComeOn përfshin disa entuziastë të pasionuar të sporteve elektronike, të cilët gjithmonë presin me padurim të ofrojnë shërbimin më të mirë të mundshëm.

E-sportet më të preferuara për të bastuar në ComeOn

Ky sukses i hershëm ka çuar në lëshimin e një arkëtari shtesë, sistemit të menaxhimit të llogarisë dhe burimeve mbështetëse për bastet e sporteve elektronike ComeOn. Veçoritë shtesë do të shpërndahen në faza gjatë disa javëve të ardhshme.

Eja! Platforma e basteve esports është angazhuar në një partneritet me paiN, një ekip dhe organizatë esports me bazë në Brazil dhe Bullgari. Marrëveshja do ta shohë ComeOn si sponsorin kryesor të ndarjes Dota 2 të PaiN për ngjarjen e këtij viti në Frankfurt Major, nga 13 deri më 21 nëntor.

Kazino ComeOn u ofron klientëve të saj mundësinë që të rrinë pas basteve të tyre duke u ofruar atyre disa nga bota lojërat më të njohura Esport.

Sigurisht, kjo nuk kufizohet vetëm në disa lojëra pasi ComeOn ka diçka për të gjithë të interesuarit të luajnë një ose më shumë tituj Esports. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar lojëra për të luajtur falas ose nëse jeni të interesuar të vendosni baste; ComeOn do të ketë diçka që i përshtatet nevojave tuaja.

Kush e di, ndoshta mund të jetë vendi tjetër ku do të kaloni shumë nga koha juaj pasi të vendosni një bast?

Kazinoja ka një katalog mbresëlënës lojërash. Do te gjeni te gjitha llojet:

  • ShootMania
  • StarCraft 2
  • Liga e Legjendave
  • Kundër-Strike: Ofensivë Globale
  • Overwatch

Është e qartë se ata nuk duan të lënë askënd jashtë kur ofrojnë tituj Esport.

ComeOn, një kompani e madhe dhe në rritje e lojërave të fatit në internet, operon disa nën-faqe dhe u ofron klientëve opsione bastesh sportive, lojëra kazino, poker në internet dhe llotari.

Departamenti i shërbimit të klientit të ComeOn mund të arrihet me email ose mbështetje telefonike. Faqja e internetit ka gjithashtu një seksion të pyetjeve të bëra shpesh, i cili u përgjigjet disa prej pyetjeve më të zakonshme të klientëve.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming