ComeOn - FAQ

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

FAQ

Gjeni pyetjet më të shpeshta në libralidhësin ComeOn esports, të cilat mund t'ju ndihmojnë të gjeni përgjigjen për pyetjen tuaj.

Sa vjeç duhet të jem për të luajtur në ComeOn?

Nuk ka kufi moshe të përgjithshme. Mosha minimale për të luajtur në lojëra me para reale është 18 vjeç. Për lojërat falas, janë vetëm 13 vjet, por këto kërkojnë pëlqimin e prindërve. Meqenëse shumë lojtarë janë të mitur, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dëshmi të moshës suaj përpara se të tërhiqni ndonjë fitim.

Fëmijët mund të luajnë vetëm me lejen e prindërve ose kujdestarëve dhe duhet të vënë bast paratë që marrin nga prindërit ose kujdestarët e tyre. Prindërit e fëmijëve janë përgjegjës për të gjitha aktivitetet në llogari, duke përfshirë depozitat, tërheqjet dhe bastet e bëra në internet.

Ju lutemi vizitoni faqen e mëposhtme për një listë të plotë të vendeve ku zbatohen kufizimet e moshës: https://www.comeon.com/en/help-center/faq/age-requirements.

Nëse kam para në llogarinë time, cilat janë kërkesat për tërheqje?

Ju mund të kërkoni tërheqje duke vizituar https://www.comeon.com/en/affiliate-login dhe të identifikoheni me ID-në tuaj të filialit ose adresën e emailit dhe fjalëkalimin. Atëherë mund të kërkoni lehtësisht një tërheqje. Shtëpia do t'ju dërgojë paratë sapo të kenë marrë dhe miratuar kërkesën tuaj. Duhen deri në 5 ditë pune për tërheqje nga transfertat bankare lokale.

Tërheqjet e portofolit elektronik (Skrill, Neteller dhe Paysafecard) zakonisht kreditohen brenda 24 orëve, megjithëse mund të zgjasin më shumë në varësi të kapacitetit të partnerëve të pagesave të faqes. Nëse tërhiqeni nga karta juaj e kreditit, mund të duhen disa ditë përpara se fondet të kreditohen në llogarinë tuaj, në varësi të asaj se sa shpejt ComeOn merr konfirmimin nga banka lëshuese.

Kush është një i varur nga kumari?

Varësia nga kumari është më shumë një problem psikologjik sesa fizik. Do të thotë që personi ka nevojë për ndihmë para se të ndalojë sjelljen e tij kompulsive. Do të thotë gjithashtu se çdo i varur nga bixhozi duhet të ketë një ndërhyrje të kryer nga anëtarët e familjes ose miqtë nëse ata janë të gatshëm të ndalojnë zakonin e tyre shkatërrues.
Të varurit nga bixhozi duhet të kuptojnë se nuk mund të luajnë më kumar.

Kur kam një bonus, por ai nuk shfaqet në llogarinë time, çfarë duhet të bëj?

Nëse keni një depozitë bonus që nuk është shtuar në llogarinë tuaj, kontaktoni support@comeon.com. Ata do ta shqyrtojnë këtë për ju dhe do ta zgjidhin atë. Ju lutemi jepni detajet e llogarisë tuaj në mënyrë që ata të mund të identifikojnë shpejt çdo problem.

Ku do të bëj depozitat?

Për të bërë një depozitë, shkoni te https://www.comeon.com/en/affiliate-login dhe identifikohuni me ID-në tuaj të filialit ose adresën e emailit dhe fjalëkalimin. Më pas mund të zgjidhni të paguani me një transfertë bankare lokale, kartë ose e-portofol (Skrill, Neteller dhe Paysafecard).

Pse duhet të vë bast përmes ComeOn?

ComeOn është një kompani ndërkombëtare bastesh në internet që ofron sporte, kazino, baste live dhe lojëra të tilla si letra gërvishtëse dhe arkada. ComeOn ju jep një bonus deri në 50 dollarë kur bëni depozitën tuaj të parë. Të gjithë klientët e rinj kanë një mundësi për të marrë një bast pa rrezik deri në 50 dollarë, kështu që nëse basti juaj i parë humbet, ComeOn do t'ju kthejë paratë.

Cila monedhë është e pranueshme në ComeOn?

Ju mund të depozitoni dhe tërhiqni fonde me SEK (krona suedeze), DKK (krona daneze) dhe EUR (euro) dhe USD. Pasi të keni depozituar SEK, DKK ose EUR, mund t'i luani të gjitha lojërat në korona ose euro. Ju nuk mund të konvertoni nga një monedhë në tjetrën, por mund të përdorni fitimet tuaja nga luajtja e ndonjë loje për të blerë një biletë për një barazim të ndryshëm të të njëjtit lloj. Për shembull, nëse keni fituar 100 dollarë në një lojë slot, mund t'i përdorni fitimet tuaja për të blerë një biletë për shortin e Euro Jackpot.

A është ComeOn e ligjshme?

Po, ComeOn është plotësisht i ligjshëm. Ju mund të gjeni informacione rreth lojërave të fatit në vendin tuaj në https://www.comeon.com/en/help-center/faq/is-it-legal.

A duhet të jem shtetas i Danimarkës apo Suedisë?

ComeOn Group ka selinë e tij në Maltë, ku operon me një licencë malteze për lojërat e fatit dhe kazinoja e tij në internet është e regjistruar në Curacao. Kumarxhinjtë anembanë globit mund të luajnë në ComeOn.

Cilat lojëra kanë një avantazh të ulët në shtëpi?

Për të mësuar më shumë se cilat lojëra ofrojnë shanset më të mira në ComeOn, vizitoni https://www.comeon.com/en/help-center/faq/where-can-i-see-the-house-edge.

A mund të marr një bonus pa depozitë?

Jo, ComeOn nuk ofron rrotullime falas ose ndonjë lloj tjetër bonusi pa depozite. Megjithatë, nëse hapni një llogari, ata do t'ju japin një bonus mirëseardhjeje të barabartë me 100% të depozitës suaj të parë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming