ComeOn - Bonuses

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Bonuses

Sot, kazino ComeOn po jep një bonus prej 100% deri në 200 dollarë! Disa vite më parë, nuk ishte një nga kazinotë më të njohura, sepse ato nuk ofronin aq shumë bonuse sa kazinotë e tjera në internet. 

Megjithatë, ata janë bërë më konkurrues vitet e fundit duke u ofruar lojtarëve të tyre disa bonuse dhe promovime të shkëlqyera. Një nga opsionet më të njohura që ata po ofrojnë tani është një bonus 100% i përputhjes.

Bonus dhe depozita në ComeOn

Kjo promovimin ka termat dhe kushtet që vijnë me të. Të gjithë lojtarët duhet t'i lexojnë ato përpara se të regjistrohen për një llogari në faqe. Që ky promovim të jetë i vlefshëm, një lojtar duhet të depozitojë një minimum prej $20 në llogarinë e tij. Paratë dyfishohen deri në maksimum 200 dollarë.

Edhe pse ka disa teknika në lidhje me këtë promovim, është ende e bukur duke marrë parasysh sa para ofrohen. Shumica e kazinove të tjera në internet nuk ofrojnë bonuse 100% siç bën kazino ComeOn, kështu që maksimizimi i kësaj marrëveshje ia vlen çdo qindarkë. Këtu janë disa oferta të tjera bonus të disponueshme në kazino:

  • 30% Bonus i Depozitës së Parë - Depozita minimale prej $20
  • 50% Bonus i Depozitës së Dytë - Depozita minimale prej $30
  • 25% Bonusi i Depozitës së Tretë - Depozita minimale prej $40
  • 10% Bonusi i Depozitës së Katërt - Depozita minimale prej $50

Të gjitha kërkesat e basteve duhet të plotësohen brenda 30 ditëve që bonuset të bëhen të tërheqshme.

Procesi i regjistrimit në ComeOn

Procesi i regjistrimit është i thjeshtë për t'u ndjekur në faqen e internetit ose aplikacionin. Në faqen kryesore të faqes, ka një kuti "Hap Tani" e shfaqur dukshëm në qendër.

Lojtarët fillimisht krijojnë një emër përdoruesi dhe sigurojnë që të japin një adresë të vlefshme emaili. Duhet një fjalëkalim i fortë përpara se të çaktivizoni këtë kuti. Pasi të plotësohet duke plotësuar të gjitha fushat e nevojshme në të dyja faqet (faqja e parë është informacioni i regjistrimit duke përfshirë emrin e përdoruesit), klikoni "Përfundo regjistrimin" në këndin e poshtëm djathtas kur futni të dhënat në kuti. Më pas, lojtari mund të zgjedhë bonusin tuaj në faqen e tretë.

Ja se si të veproni nëse dëshironi të kërkoni bonusin:

  • Pasi të klikoni mbi ofertën për të cilën jeni të interesuar, depozitoni dhe më pas aktivizoni atë duke u kthyer në këtë faqe interneti përpara se të kontrolloni me një nga mënyrat e shumta të pagesës të ComeOn Casino - duke përfshirë kartën e kreditit ose Neteller.

Kërkesa për bonus në ComeOn

Bonusi 100% i kazinosë ComeOn ka disa kërkesa bastesh që kërkohen përpara se të bëni ndonjë tërheqje. Për shembull, nëse zgjidhni opsionin e depozitimit duke përdorur PayPal, këto kushte thonë se duhet të vendosni bast 40 herë më shumë se shuma e depozituar. Megjithatë, nuk ka kufizime të tilla nëse përdorni karta krediti ose karta debiti, vetëm kuleta dixhitale si Skrill ose Neteller.

Ka detaje të tjera teknike në lidhje me termat dhe kushtet e këtij promovimi që duhet t'i lexoni përpara se të regjistroheni për llogarinë tuaj. Për shembull, nëse regjistroheni duke përdorur një ofertë speciale, termat dhe kushtet promocionale do të ndryshojnë nga nëse jeni regjistruar me një llogari të rregullt falas.

Është thelbësore t'i mbani parasysh këto detaje të vogla për të mos u ngatërruar kur shfaqen në faqen e llogarisë suaj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming