ComeOn - About

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

ComeOn Casino është një emër i madh në industrinë e lojërave të fatit, që ekziston për rreth dy dekada tani. Faqja e internetit u themelua në vitin 2003 në Mbretërinë e Bashkuar dhe ka evoluar ndjeshëm me kalimin e kohës.

Kazinoja tani ka softuer të avancuar që përdor për t'u ofruar lojtarëve një gamë të gjerë lojërash. Këto përfshijnë tavolina dhe automate, si dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Faqja ka disa opsione pagese. Ata gjithashtu kanë në dispozicion një program shoqërues për ata që dëshirojnë të fitojnë nga promovimi i faqes.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve esports në ComeOn

Faqja përdor teknologjinë e kriptimit SSL për t'u siguruar që transaksionet të mbahen të sigurta. Ky është i njëjti kriptim i përdorur nga bankat për të garantuar sigurinë dhe sigurinë e informacionit personal. Lojtarët këshillohen të mos japin informacion personal jashtë sajtit për të shmangur hakerimin.

Lojërat ComeOn Casino mund të aksesohen përmes telefonave inteligjentë dhe tabletëve duke përdorur teknologjinë HTML 5. Kjo e bën atë të përshtatshëm për klientët që mbajnë gjithmonë pajisjet e tyre me vete dhe duan të luajnë disa lojëra kazino në lëvizje.

Opsionet e pagesës

Siç u përmend më herët, ComeOn Casino ofron opsione të ndryshme pagese. Këto përfshijnë PayPal dhe EcoPayz, të cilat lojtarët nga e gjithë bota mund t'i përdorin. Kartat e kreditit si Visa mund të përdoren gjithashtu për të bërë depozita. Kur tërhiqni fonde, një opsion i quajtur "EcoCard" përdor një sistem ekologjik.

Lojëra të reja kazino

Faqja e internetit ComeOn Casino ka mbi 500 lojëra. Kjo bën të mundur që të gjitha llojet e lojtarëve të gjejnë një titull që mund të gëzojnë. Më të njohurit janë video pokeri Jacks or Better, slot machine Neon Staxx dhe European Roulette Pro.

ComeOn Casino ofron shumë përfitime për lojtarët që i bashkohen. Këto përfshijnë shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, mënyra të përshtatshme pagese dhe një gamë të gjerë lojërash në dispozicion të lojtarëve në internet kudo.

Pse të vini bast në ComeOn esports?

Në një treg gjithnjë e më konkurrues, ofruesit e basteve në internet duhet të dalin nga turma. Është e vështirë të dëgjosh veten mbi zhurmën në një klimë ekonomike sfiduese dhe me shumë oferta të reja që hyjnë në treg çdo ditë. Pra, çfarë mund të bëjnë operatorët?

ComeOn Group, një nga kompanitë më të suksesshme në fushën e tyre, ka marrë një qëndrim kundër bloatware, veçorive të padobishme dhe shërbimit zhgënjyes ndaj klientit. Ata kanë vendosur për një qasje të re; ata po i vënë lojtarët në radhë të parë.

Dhe kjo është pikërisht ajo ku ComeOn dallohet nga konkurrenca e tyre. Me një dizajn minimalist, një tarifë hyrjeje të përballueshme dhe kufizime të arsyeshme të tërheqjes - është e lehtë të kuptosh pse ComeOn është popullor me lojtarët në mbarë botën.

Si fillim, faqja nuk ka rrëmujë dhe shpërqendrime. Nuk ka veçori të panevojshme për të ngatërruar përdoruesit ose për të ngadalësuar gjërat, vetëm një dizajn elegant dhe një ndërfaqe e thjeshtë që ju bën të luani shpejt. Nëse ka diçka që nuk e dëshironi, atëherë nuk do ta shihni.

Disa sajte ju bombardojnë me oferta për t'u regjistruar në pokerin e tyre ose lojërat e tjera të kazinosë. Të tjerët ofrojnë kredi falas nëse luani llotarinë. ComeOn synon t'u sigurojë lojtarëve argëtim të shkëlqyeshëm dhe t'ua bëjë të lehtë gjetjen e asaj që duan - dhe kaq.

Sajti ka gjithashtu disa oferta dhe mjete madhështore në faqen e tij kryesore: disa bonuse depozitash, para për lojë falas dhe aftësi për të biseduar me lojtarë të tjerë. Janë gjëra të thjeshta si këto që e bëjnë të dobishme kthimin në ComeOn, duke ju lejuar të takoni njerëz të rinj ose të fitoni para shtesë nëse ndiheni me fat.

Të mirat dhe të këqijat e ComeOn

Pro

  • Dizajn i jashtëzakonshëm i faqes në internet dhe lehtësia e përdorimit të tij kur vendosni baste
  • Ju merrni shumë bonuse.
  • Është e lehtë të krijosh një llogari.
  • Ata kanë disa mënyra të thjeshta dhe më të arritshme për të bërë depozitime dhe tërheqje.
  • ComeOn ofron rregullisht përmirësime të mundësive.
  • Ajo ofron një gamë të gjerë bastesh në sporte të ndryshme, duke përfshirë e-sportet, futbollin dhe tenisin.
  • Faqja është e sigurt, duke siguruar që informacioni juaj personal nuk do t'u zbulohet hakerëve.

Kundër

  • Procesi i tërheqjes së tyre për fonde nuk është i menjëhershëm.

Gjuhët dhe siguria

ComeOn Casino operon në tre gjuhë kryesore - anglisht, spanjisht dhe frëngjisht. Kjo bën të mundur ofrimin e lojtarëve nga e gjithë bota me një përvojë të këndshme. Faqja është e licencuar nga autoritetet në Maltë dhe Curacao.

Këto autoritete sigurojnë që ai plotëson standardet specifike për sa i përket sigurisë dhe drejtësisë në lojëra. Kjo gjithashtu do të thotë që lojtarët mund të vendosin bastet e tyre pa u shqetësuar për sigurinë e fondeve të tyre.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming