ComeOn

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

ComeOn Casino është një emër i madh në industrinë e lojërave të fatit, që ekziston për rreth dy dekada tani. Faqja e internetit u themelua në vitin 2003 në Mbretërinë e Bashkuar dhe ka evoluar ndjeshëm me kalimin e kohës.

Kazinoja tani ka softuer të avancuar që përdor për t'u ofruar lojtarëve një gamë të gjerë lojërash. Këto përfshijnë tavolina dhe automate, si dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Faqja ka disa opsione pagese. Ata gjithashtu kanë në dispozicion një program shoqërues për ata që dëshirojnë të fitojnë nga promovimi i faqes.

/comeon/about/

Games

ComeOn është një lojtar global në tregun e basteve esports. Kompania ka ofruar shërbime bastesh dhe kuotash për lojtarët LoL, Dota2 dhe Starcraft 2.

Që nga fillimi i tyre, ka pasur një rritje të jashtëzakonshme në komunitet. Ekipi që qëndron pas ComeOn përfshin disa entuziastë të pasionuar të sporteve elektronike, të cilët gjithmonë presin me padurim të ofrojnë shërbimin më të mirë të mundshëm.

Withdrawals

Tërheqjet janë të thjeshta dhe të lehta për t'u bërë me ComeOn Casino. Ndiqni këto hapa kur dëshironi të tërhiqeni:

  • Hyni në llogarinë tuaj (Klikoni "Tërheqja" nga ekrani i hyrjes)
  • Zgjidhni llojin e tërheqjes së kartës më të mirë për ju (p.sh. Visa ose MasterCard).
  • Më pas vendosni shumën që dëshironi të tërhiqeni duke e shtypur në një kuti herën tjetër që shfaqet dhe konfirmohet.

Bonuses

Sot, kazino ComeOn po jep një bonus prej 100% deri në 200 dollarë! Disa vite më parë, nuk ishte një nga kazinotë më të njohura, sepse ato nuk ofronin aq shumë bonuse sa kazinotë e tjera në internet. 

Megjithatë, ata janë bërë më konkurrues vitet e fundit duke u ofruar lojtarëve të tyre disa bonuse dhe promovime të shkëlqyera. Një nga opsionet më të njohura që ata po ofrojnë tani është një bonus 100% i përputhjes.

Payments

Metodat e pagesës përfshijnë shërbimet e portofolit elektronik, kartat e kreditit dhe debitit, transfertat bankare, kuponat Ukash, Neteller dhe Moneybookers. ComeOn gjithashtu u ofron klientëve të saj mundësinë për të depozituar para në mbi 170,000 pika të shitjes së Payzone në Irlandë, Irlandën e Veriut dhe MB.

ComeOn lejon që të gjitha fitimet e klientëve të kazinosë dhe dhomës së pokerit në internet të arkëtohen pa tarifa tërheqjeje. Departamenti i shërbimit ndaj klientit mund të ofrojë më shumë detaje për vende specifike.

Account

ComeOn ka një proces të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë që mund të përfundojë në më pak se pesë minuta. Çdo gjë tjetër do të merret parasysh sapo të klikoni 'bast tani' në faqen e internetit dhe të provoni identitetin tuaj me një kartë identiteti ose skanim të pasaportës. Regjistrimi do t'u japë klientëve të rinj gjithashtu akses në bonuse fantastike.

Languages

Faqja e internetit e basteve ComeOn Esports tani është e aksesueshme në 9 gjuhë: bullgarisht, anglisht, gjermanisht, greqisht, polonisht, portugalisht (BR), rumanisht dhe rusisht. Lokalizimi shtesë në kinezisht (mandarin) do të shtohet shumë shpejt. Do ta bëjë më të lehtë për shikuesit e rinj të ndërveprojnë me markën dhe t'u ofrojnë përdoruesve ekzistues një përvojë të lehtë.

Tips & Tricks

Hapi i parë që duhet të keni parasysh kur planifikoni të luani ndonjë lojë fati është përcaktimi i qëllimeve tuaja. Për çdo qëllim, ekzistojnë disa strategji. Për të fituar në ComeOn, është e nevojshme të ndiqni metodat që i përshtaten më mirë qëllimeve tuaja. Gjithashtu, vini re se këto këshilla dhe truket janë të destinuara për lojëra të rastësishme - lojtarët seriozë duhet të marrin parasysh baste më efikase.

Responsible Gaming

A e dini se ka disa gjëra serioze për t'u marrë parasysh kur luani kumar? Do të ishte më mirë të njihni rreziqet e lojërave të fatit dhe mënyrën se si mund t'i shmangni ato.
Ju mund të keni dëgjuar se shumë njerëz janë të varur nga bixhozi. Eshte e vertete. Por shumica e njerëzve që luajnë bixhoz nuk bëhen të varur, megjithëse rrezikojnë të zhvillojnë një problem kumari.

Support

ComeOn është një faqe interneti kumari që ju jep mundësinë për të fituar para. Njerëzit duhet të kenë këshilla dhe këshilla për të përfituar më të mirën nga përvoja e tyre me këtë libralidhës. Më poshtë janë renditur mënyrat se si mund të kontaktoni ekipin e tyre të mbështetjes së klientit për ndihmë:  

Deposits

Shtypni "logon e llogarisë" në këndin e sipërm djathtas të ekranit dhe zgjidhni opsionin Depozita (ose shtypni ikonën e menysë, më pas zgjidhni depozitimin). Supozoni se kjo do të jetë hera e parë duke përdorur një mënyrë pagese me kartë si UPI/VISA, etj. 

Në atë rast, vazhdoni me ofertën e nënshkruar të Bonusit kur të kërkohet përpara se të vazhdoni derisa të shfaqet dritarja e mëposhtme. Ju keni pesë opsione, duke përfshirë bonusin e parave të shpejta nëse është e aplikueshme. Mos harroni se është i disponueshëm vetëm një herë. JU E KËRKONI gjatë depozitimit të parë.

Kur të bëni depozitën tuaj, do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat nga një nga tre opsionet: kartë krediti (për Visa ose MasterCard), kartë debiti (funksionon si një llogari rrjedhëse) dhe Neteller. Pasi të plotësohet, zgjidhni "Paguaj tani" nëse paguani me karta krediti/debiti; zgjidhni Neteller për lojtarët që përdorin këtë metodë. Ju lutemi prisni derisa të përpunohet.

Security

Politika e privatësisë e faqes thotë se ata nuk ruajnë asnjë pagesë vetëm me kartë si masë sigurie. Në terma amatore, përkthehet që edhe nëse karta juaj e kreditit vidhet ose dikush e akseson atë disi, askush nuk mund ta ngarkojë kartën tuaj pa pinin katërshifror.

FAQ

Gjeni pyetjet më të shpeshta në libralidhësin ComeOn esports, të cilat mund t'ju ndihmojnë të gjeni përgjigjen për pyetjen tuaj.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming